Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

wakacje...

Polecane posty

hello:) w przyszlym roku marzy sie nam urlop bez coreczki tylko my dwoje - co moglibysie polecic ? myslelismy nad majorka albo cyprem, ale pewnie jeszcze cos sie zmieni czekam na propozycje pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja 2 lata temu zabrałam już
Polecam Cypr, niskie ceny, piękna pogoda, mili ludzie. Brytyjczycy masowo tam sie wyprowadzają na emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja 2 lata temu zabrałam już
A na Majorkę tez możesz pojechać w następne wakacje tez podobno piękne miejsce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martk
dzieki za odpowiedz :) a co z reszta internautow ? nie jezdzicie na wakacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wakacje to ja zaczynam nowa prace w angli ale beda i wakacje bo bede mieszkac przy morzu :D tu w polsce nie stac nas bylo na wakacje w cieplych krajach niestety nie te zasoby finansowe ale slyszalam ze tunezja jest piekna i egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sephi nie przejmuj sie nas tez nie bylo stac:) ale tu co innego mozna jechac gdzie ci sie zamarzy nawet na wyspy jakies powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńkaaa
my też już postanowiliśmy, że w tym roku koniecznie na wakacje wyjeżdżamy do ciepłych krajów. Myślimy o Tunezji lub Grecji, o Egipcie słyszałam nienajlepsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martik - tez w angli jestes? moja kumpela robila sobie objazd - syria jordania egipt i byla wniebowzieta ale sami sobie wszystko zalatwiali i jechali w ciemno wszystko zalezy od tego gdzie sie trafi ja jak na razie jestem zauroczona anglia :) ale oczywiscie nie pogardzilabym wylegiwaniem sie na goracej plazy gdzie indziej hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc tak jestem w anglii godzine od londynu mieszkamy w przyszlym roku mam nadzieje gdzies pojedziemy bo nie moge sie juz doczekac:) mowisz ze anglia jestes zauroczona.. powiem ci ze jeszcze nie mialam okazji zwiedzac uk ale jest pelno fajnych miejsc na pewno ostatnio zamawialam katalogi o turystyce wlasnie w uk jak chcesz to moge podeslac ci kilka linkow:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja 2 lata temu zabrałam już
POlecam Kornwalie, zamek Tintagel i okolice, oczywiście jak ktoś lubi historie. Irlandia PÓŁnocna- miasteczko Newcastle i okolice, morze, plaża, lasy, parki z wodospadami, cisza, relaks, super miejsce na odstresowanie, jeżdżę tam z mężem i synkiem jak tylko moge i jak pogoda dopisuje. Znajomy skolei poleca zwiedzić Notthingam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne martik chetnie poczytam nie to sie ogolnie podoba wszedzie gdzie morze i plaza a mam szczescie ze akurat w takim miejscu bede - konkretnie isle of wight :) teraz jade na urlop znowu a potem juz na stale pod koniec czerwca podoba mi sie w anglii, ladnie tam i ludzie spoko, klimat tez fajny, bo nie lubie zim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz tam bede to na pewno cos zwiedze no i obowiazkowo londyn mimo ze to taki standard i kicz jak niektorzy twierdza ale trzeba zwiedzic :) nie rozumie ludzi ktorzy mieszkaja w anglii a nigdzie nie bywaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ty to masz dobrze:) my w sumie nad morze mamy kolo godziny ale jednak nie mieszkamy nad samym.. ale nie ma co narzekac :) te kilka linkow: www.visiteastbourne.com www.visitcornwall.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ty znowu masz blisko lotniska i bliso sam londyn :) wszystko ma swoje plusy i minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.golakes.co.uk www.visitweymouth.co.uk www.visitportland.co.uk jak wejdziesz na te stronki mozesz zamowic sobie poczta katalog - ja wlasnie tak zrobilam-supcio sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje dokladnie - zawsze sie mozna na urlop wybac czy chocby na weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :) a znasz moze jakies noclegi gdzie mozna zalatwic w londynie? tak juz na przyszlosc hihi :) a powiedz co z tyi katalogami co w nich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do katalogow to wszystko - taki wiesz poradnik dla turysty - gdzie jechac co zobaczyc mapki w koncu rozne rodzaje zakwaterowania poczawszy od hoteli a skonczywszy na mobile home czy sefl catering. co do lonydnu: mysle ze najlepiej jakies hostele, bo hotele drogie, mieszkania nikt raczej nie wynajmie na pare dni.. http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×