Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Piotrek1985

Ja mam proste pytanie.Czy my jako kraj jestesmy skazani na duze bezrobocie

Polecane posty

tzn czy czasem nie jest nas za duzo? Moze dlatego,ze jestesmy za duzym krajem,bedziemy mieli zawsze klopot z bezrobociem??. Moze jest jakas kompetentna osoba,ktora moze to wyjasnic?? Moze faktycznie jest nas za duzo??. Moze zmniejszyc tak liczbe ludnosci?? Co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytanie
Nie, nie jest nas za dużo. Faktyczne bezrobocie jest małe - znacznie mniejsze niż podają oficjalne liczby. Mnóstwo osób pracuje na czarno. Jest to w duzej mierze spowodowane tym, że narzuty na wynagrodzenia (podatki + ZUS i inne państwowe haracze) są absurdalnie wysokie i zatrudniony legalnie pracownik kosztuje pracodawcę znacznie więcej niż pensja którą mu wypłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jki
juz niedlugo bedzie nas baaardzo malo wiekszosc wyjezdza za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanko odnosnie cv moze akurat jest osoba ktora zajmuje sie rekrutacja i akurat przeglada to forum. Otoz pytanie brzmi : Czy mozna CV napisac odrecznie?, czy jednak konieczne jest w formie komputerowej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do lekarza
i to jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek - jak najbardziej na komputerze. Zastanów się , jak by wyglądało CV napisane odręcznie wśród tych samych dokumentów napisanych na komputerze. Cokolwiek biednie, nieprawdzaż? Dlatego lepiej korzystać z komputera, ale czy koniecznie - szczerze mówiąc nie wiem. P.S. Zanim zaczniecie kogoś krytykować czy obrażać zastanównie się nad swoim postępowaniem. Chłopak zadał przecież proste pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli lepiej jednak przygotowac CV na normalnym papierze formatu A-4 oczywiscie na komputerze niz zrobic to odrecznie?? Tak.? To troche hipotetyczne pytanie,ale wlasnie czy to jest warunek konieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do lekarza
Loczek--> to nie pierwsze wystąpienie Piotrka na tym forum. Gość ma problem medyczny (z głową) tylko nie przyjmuje tego do wiadomości (jak to zwykle bywa w takich przypadkach). Ten topik faktycznie tego za bardzo nie manifestuje, ale - wierz mi - inne (wcześniejsze) aż za bardzonadto wyraźnie. Żeby nie było że jestem niekonstruktywny: tak, współczesne standardy są takie, że CV powinno być wydrukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z przedmowca
obserwuje wypowiedzi Piotrka i wcale sie nie dziwie ze jest bezrobotny , niech pomysli o rencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×