Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaja se robisz

NIE ROZUMIEM KOBIET ,KTÓRE USUWAJĄ CIĄŻE A POTEM

Polecane posty

chcą zajsc w ciąże.dla mnie kobeta która dokonuje aborcji jest nikim... brak tolerancji dla takich panien..które myślą zamiast głową dupą!!! aborcja moze byc tylko wtedy dokonana,gdy płód lub zycie matki jest zagrozone!! w innych przypadkach kobeta mktóra pozbawia zycie małej istotki jest morderczynią i ostatnią szmatą!!!! najpierw trzeba pomyslec głową...o konsekwencjach ...gdy sie z kims kocha. dziecko jest cudem...owocem milosci...a kobiety często nie myśląć zabijają:( to jest straszne....:(:( po co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google święta rzecz
Zapomniałaś o gwałcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1kiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k1kiko
moher!!!!!!!!!!!!popierd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan_na
nikt nie ma prawa decydować o czyimś życiu, tym bardziej o życiu bezbronnej istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k1kiko --kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie w dowolny sposob,ale twoja wypowiedz jest zalosna i swiadczy o twojej inteligencji...dno dna..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie
gwałt nie jest wytłumaczeniem to ze ktoś zrobił wielką krzywdę mi to nie mam prawa zabijać dziecka bo uważam ze od poczęcia ono nim jest, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgwałcona ma prawo usunąć
Myślisz, że te bezbronne kobiety proszą się o gwałt? Mają znosić niedogodności ciąży, potem ciężki poród i zrzekanie się praw do dziecka w imię czego? To nie ich wina, że zostały zgwałcone. Ja gdybym zdecydowała się na adopcję dziecka, świadomie nie adoptowałabym takiego, które pochodzi z gwałtu. Możecie mnie za to zjechać, ale tak właśnie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie
nikt nie każe Ci takiego dziecka adoptować i nie powiem źle o Tobie tylko dlatego, że nie chcesz takiego dziecka, tylko nie widzę różnicy dziecko to dziecko nie ważne jak i kiedy zostało poczęte, ma duszę od chwili zapłodnienia o to mi tylko chodzi, ze dla mnie zawsze to zabójstwo czy ktoś jest stary czy młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×