Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

crazylady

tym razem dla mężczyzn

Polecane posty

Tym razem mam pytanie do mężczyzn: co Was najbardziej denerwuje w kobietach (zachowanie, styl ubierania, dziwne, męczące przyzwyczajenia)?? pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak im nic nie przeszkadza....a może jesteśmy tak idealne? hahahahahha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
no co wy, dziewczyny! ja typuje niewydepilowana(z roznych wzgledow) cipke. tego nie sa w stanie przeskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
a, przepraszam moje drogie, jeszcze pewnie fakt ze nie robi loda albo , o zgrozo, nie polyka. a skoro nie polyka wiec pewnie nie kocha czy inne takie pierdoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo Kochani faceci się znaleźli, nie którzy faceci podobno lubią kobiety naturalne (czyt NIE OGOLONEtzn nogi, ci*pcia, pachy zarośnietę) fffuuuuujjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
heheheh no wiesz, ktos kto sie nie interesuje spotrem, moze nie wiedziec :D mnie by zdenerwowalo natomiast pytanie "gdzie jest lechtaczka".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcha trzeba im polecić film edukacyjny Miasteczko South Park odcinek pt \" W poszukiwaniu łechtaczki\" hahahahaahahahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
crazylady szczerze, dziwie sie takim kolesiom. sama dobrze wiem jak wyglada moja niewydepilowana cipka i stwierdzam, z reka na sercu, ze nie jest to najwspanialszy widok. pomijam juz fakt, iz podniecony facet chce jak najszybciej dostac sie do niej, no ale na Boga, mnie by to nie podniecalo. wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....włosy między zębami hahahahaahahahahhahaahhahaahha spadłam z krzesła hahahahaha blllllllllleeeeeeeeeeeee uwaga kłaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
mistrzu :) dlatego mwoie, ze takie pytanie baaardzo by mnie zdenerwowalo, ba, nawet zniesmaczylo. fakt, moja jest maliutka i mozna ja przeoczyc, ale facet, ktory pcha rece w majtki powinien wiedziec mniej wiecej gdzie ona jest. no dalej dalej kochni, co jeszcze was przyprawia o konkretny wnerw? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
crazy. trzeba wziac poprawke na to, iz sa gusta i gusciki. jedni tylko wydepilowane lubia, drudzy naturalne. spoko. ja wiem jedno, ze nawet gdyby moj facet chcial mnie niewydepilowana to nie ma bata. kilka razy zdarzylo mi sie byc troszke owlosiona i nie powiem, aby ten seks byl dla mnie szczegolnym odjazdem, gdyz czesto lapalam sie na tym, ze rozmyslam co on poimysli o mojej owlosionej krainie rozkoszy. oj nie nie nie, wole bzykac sie bez takich rozterek. z reszta nie ma nic fajnego w patrzeniu jak facet wymuje z buzi moje wlosy lonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz olcha, ja też kochając się ze swoim facetem czuję ogromny dyskomfort jak przez pare dni się rozleniwię (choć on się zarzeka że jemu to nie przeszkadza, czasem wrecz przeciwnie, podoba mu się) tak samo z nogami, uzywam depilatora i musze poswiecic wiecej czasu na doprowadzenie ich do porzadku, a czasem poprostu nie mam czasu, to tez jestem cała chora, jak jego ręka zbliza sie do nóg. takie różne moje zboczenia hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
ja mam dokladnie to samo! czuje taki wstyd, dyskomfort a czesto wlasnie prze moje nieprzygotowanie np nie kochamy sie, bo sie krepuje itp. ale mialo byc o tym czego faceci w kobietach nie lubia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
czyli lepiej zeby kobitka siedziala cicho i bala sie cokolwiek powiedziec? oj panowie panowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję to mój facet nie lubi jak myślę jak baba ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
ja czasem mam wrazenie ze mysle jak facet, tzn,tak sereotypowo, prawie non stop o seksie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
uf, to ciesze sie :) ale tak naprawde to ja lubie w sobie ten meski pierwiastek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcha
w sumie racja, bo chyba nie mowimy o miriam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego mężczyźni narzekają na kobiety? Może tak naprawdę droczą się z nami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×