Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marciag_1

Kurs zdobienia paznokci.

Polecane posty

Gość marciag_1

Może znacie adres lub namiary, gdzie można zapisać się na kurs zdobienia paznokci, zakładania tipsów. Interesuje mnie przede wszystkim Gorzów WLKP. i okolice. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_222
Jesli szukasz dobrego kursu i na dobrych produktach to polecam Euro Fashion- maja instruktora w Gorzowie Wlkp. Kursy sa prowadzone indywidualnie. Podaje namiary: Firma IMPULS Miasto GORZÓW WLKP. 66-400 Ulica Łokietka 9/1 Telefon tel/fax (095)720-08-99 A to stronka: http://www.eurofashion.com.pl/ Ja szkolilam sie W Euro Fashion u instruktora w Zielonej Gorze i z czystym sumieniem moge te Pania polecic.Mozesz wejsc na forum EF i zapytac dzewczyn na temat szkolen u instruktora w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoluchna
Witam :) Od dawna lubie malować paznocie, ozdabiać je i upiekszac. Chcialabym wiec nauczyc sie metody przedluzania paznokci zelem lub akrylem, i kompletnie nie wiem co dalej z tym zrobic. Może wiecie gdzie sie odbywaja kursy kosmetyczne, ile kosztują, gdzie szukac informacji o nich,czy mozna je robić będąc niepełnoletnim ? Mam jeszcze jedno pytanie: Jeśli chciałabym robić paznokcie żelowe w domu, co powinno sie znaleźć w mojej kosmetyczce? Słyszałam ze lampa, oczywiście żele.. ale co jeszcze? Jakieś obcinaczki do tipsów i płyny, ozdoby.. jak to się wszystko nazywa? Ile kosztuje dobry komplet takich przyżądów? Gdzie można go kupić? Może znacie jakies zaufane sklepy internetowe? Z góry dziękuję za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×