Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biurowa praca

Praca biurowa!

Polecane posty

Gość Biurowa praca

Kto pracuje ? Jesteście zadowolone ? jaki macie zakres obowiązków ?? Jaka płaca? O co mogą pytać pracodawcy zatrudniający na akie stanowisko jakie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegle 2 języki
biegle komputer, to standard, nawet jak im te języki nie są potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st. referent /1700 netto
w miare zadowolona. obowiazki: prowadzenie biura, tel. i indywidualna obsluga klienta itp podstawa to komputer, komunikatywnosc, operatywnosc, angielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaiowa
mato... ja mam wyksztalcenie wyzsze-zarabiam na reke 700 zl, zajmuje sie wewnetrzynymi programi firmy (5), ksiegowosc, telefony, kelnerowanie, poczta, monitoring oplat klientow,korepetycje dla dzieci szefa, sprzatanie buira, zalatwianie prywatnych spraw szefa,przetargi, zamowienia.... dlatego tez odchodze w czerwcu z pracy-to jest zwykle wykorzystywanie...Ponadto zadecydowalo o tym tez podejscie mojego szefa do mnie-ironicznie i przedmiotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca biurowa
Mam szanse na zatrudnienie w pracy biurowej mając doświadczenie w medycynie, studia skończyłam licencjackie ekonomiczne, ale w tym kierunku jeszcze nie zdobyłam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zostaniesz
tzw.popychadłem z licencjatem,który znaczy tyle ,co mniej więcej 20 lat temu znacayła matura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
to chyba zależy tylko i wyłącznie od pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×