Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

Praca magisterska - jaką czcionką ????

Polecane posty

nasz promotor ani słowem o tym nie wspomniał ja piszę 12 (podobnie jak pracę licencjacką) a wszyscy 14 bo że więcej wychodzi :P :P a wy jaką czcionką piszecie lub pisaliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czcionka times 12 lub ewentualnie ariel i półtora odstepów takie są wymogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 to lekkie przegięcie. Pisz 13 z niestandardowym odstępem ;) Zreszta nie ilość ważna a jakość. Jeden z najlepszych doktoratów na obronie jakich zdarzyło mi się być liczył sobie 86 stron, czyli mniej niz nie jedna magisterka na strydach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem, ze nie ilość się liczy :D licencjacką pisałam times new roman 12 , półtorej odstępów pomiędzy wierszami teraz też tak robię a wszyscy pisza 14 i też półtorej odstępow i dla mnie tez to lekki przegiecie bo jak licencjacka mialam na 105 stron to 14 wyszło by jakies 140 pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a marginesy mają być : prawy, dolny, górny - 2,5 cm a lewy 3,5 cm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja uczelnia miała określone
wymogi - Arial 12 i 1,5 odstęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sa okresone wymogi: arial 12 lub times new roman 13 odstepy 1,5 marginesy po 2,5 cm do okola, lewy margines na oprawe + 0,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kurczak a nasz promotor nic nie powiedział :O :O :O jasna pała no !! no nic bede pisać 12 , poltorej odstepow ale lewy margines chyba jednak 3,5 zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 20 do 30
boszzze i nie mów ze nie długo zostaniesz magistrem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie to zalezy od wymogow szkoly!! poczytaj regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bardzo od wymogów szkoły bo z tego co sie orientowałam u nas każdy promotor mówi coś innego :O :O a srał pies , pisze tak jak mam i jebać system ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga kolejne pytanko miałabym ;) jak robic przypis z internetu ? tzn mam napisac Strony internetowe i napisac jakie czy wogóle cały adres www. cos tam cos tam hehehehhe :) http://www.finanse_lokalne.republika.pl/01_od_nieruchomosci.htm z tej stronki se kilka zdań zerżnęłam więc jak mam napisać ? strony internetowe dotyczące finansów lokalnych czy jak ?? :( plisssssssssssssss 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota
U mnie ptrzeba pisac 12 TNR, odstep 1,5. Wszelkie wymogi dotyczace lay-out'u mam w broszurze informacyjnej. Wydawalo mi sie, ze wszystkie uczelnie wydaja podobne broszury. Co do wskazowek w pisaniu prac naukowych, poszukaj w bibliotece lub w ksiegarni jakiejs dobrej ksiazki. Takie materialy to podstawa!!!! I nie radze przywlaszczac sobie cudzych tekstow, bo wiele szkol skanuje obecnie prace programami antyplagiatowymi:P Powodzenia w pisaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"U mnie ptrzeba pisac 12 TNR, odstep 1,5.\" no tak własnie piszę ;) ale co z tymi przypisami ze stron internetowych ?? nie wie nikt ?? :( pliss bo utknęłam i stoję w miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemota
Poszukaj sobie w odpowiednich poradnikach!!! Moze nawet w interniecie znajdziesz. Tutaj marnujesz tylko czas. W przypisie jest inaczej niz w bibliografii. Poza tym jest kilka sposobow oznaczania zrodel, wybierz sobie jeden i sie go konsekwentnie trzymaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnych poradników własnie :P a przypisy robie wszystkie tak samo jesli cytuje z ksiazki ale przeciez z internetu cytujac nie moge sie tego schematu trzymac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merrique ---> hę ???? serio trzeba date pisać ?? olalala tegom nie wiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo nam tak promotor mówił - że zawsze musi być adres i data kiedy pobrano te informacje, więc grzecznie się dostosowałam ;) nie wiem czy na innych uczelniach też tak każą ale wydaje mi się że tak. tzn promotor nic nie mówił więc dawałam tylko adresy stron - dopiero kilka dni przed terminem oddania prac ktoś się zapytał o to i się dowiedzieliśmy bo dla pana doktora to było oczywiste że my takie rzeczy wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł w pytę
Promotora zapytać nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a jeśli coś wklejasz ze stronki www to oczywiście podajesz datę, bo przecież za dzień, czy dwa coś się tam teoretycznie może zmienić i wtedy może się ktoś przyczepić (oczywiście również teoretycznie) że masz jakieś z księżyca dane...pisz że dnia tego i tego i bedzie ok:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł w pytę ---> nie moge bo na następne seminaria mam mu 2 rozdziały oddać :O Fenyloetyloamina ---> hmm wpisałam datę ale nie halo to wygląda raczej :D i pytałam innych , którzy pisza i nikt daty nie wpisywał :D a dane mam niektóre faktycznie z księżyca a podaje, że z netu hehehehehe :classic_cool: no i już sie dowiedzialam, że 14 u nas ABSOLUTNIE nie wolno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł w pytę
Dobra, jesteśmy z Ciebie dumni i 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×