Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasssska

Jak dorobic przez internet?

Polecane posty

Gość kasssska

Jakie macie pomysły na dorobienie przez internet lub jak sobie dorabiacie. Natomiast dodam że nie wierze w zarobek poprzez wypełnianie ankiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcy X
Chciałby ktoś zająć się promocją narzędzi dla handlu internetowego? Za stosunkowo nieduże pieniądze nabywacie: 1. Konstruktor stron internetowych 2. Firmową e-pocztę 3. Responder 4. Internetowy sklep (częściowo z towarem, resztę dodajesz sam) 5. Wielowalutowy system płatności 6. Własne internetowe biuro W wersji extra dostajesz dodatkowo internetową platformę do inwestowania na amerykańskich i nie tylko GPW. W wersji max możesz też skorzystać z bardzo atrakcyjnego programu zakupu nieruchomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można spróbować swych sił w jakimś programie partnerskim i zarabiać za polecanie konkretnych produktów... jak widać - chodzi o sprzedaż ( a więc trzeba normalnie popracować), ale prawda jest taka że żadne cudowne metody na zarobek nie istnieją ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodawca
napisz na meila a przedstawie ci dobry sposób zarabiania przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Ja się bawię w klikanie w reklamy..tak na dodatkowo ;p Wybrałam dwa serwisy i klikam sobie;p Jak na razi w miesiąc wyklikałam 350 zł.. teraz tylko pytanie czy wypłacą;p mam nadzieję że tak bo bardzo liczę na tą kasę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takken
Czy wiesz że około 30% wszystkich wpisów w głównych wyszukiwarkach jest związana z wyszukiwaniem osób w Internecie? Tutaj właśnie wkracza do akcji firma Acme-people-search, która oferuje własną wyszukiwarkę osób „People Search Engine”. Jak na razie jest to wyszukiwarka osób na terenie USA. Wystarczy zarejestrować domenę w GDI i podpiąć pod nią wyszukiwarkę udostępnioną przez ACME. Z tego programu możesz otrzymać 6 oddzielnych strumieni dochodów(Clickbank, HD Publishing, MyLife, AdSens, GDI oraz Refferals).Prowizje możesz otrzymać na wszystkich sprzedażach wyszukiwarki z tych programów oraz zarobić dodatkowe pieniądze na wszystkich skierowaniach, które wprowadzają do programu. Tworzysz grupę która zarabia dla siebie i dla Ciebie. Tissa który prowadzi cały ten program używa systemu PPC (płacenie za kliknięcie). Promuje on Twoją wyszukiwarkę bezpłatnie w Google i Yahoo. Pierwszym miesiąc programu jest bezpłatny, a kolejne za 29,95$ na miesiąc. Jednak po tym darmowym miesiącu już będziesz miał na tyle duże zyski, że te 29,95$ nie będzie Ci sprawiało problem. Dodatkowo kiedy się zapiszesz i wykonasz wszystkie 3 kroki dostajesz 125$. Jeśli jesteś już w GDI lub którykolwiek z pozostałych programów wystarczy podłączyć istniejącą nazwę użytkownika. Cały serwis jest po angielsku więc wymagana jest jego dobra znajomość. Zapraszam na stronę http://people-search24.ws/tissa.htm gdzie dowiesz się wszystkiego co i jak. Ze strony tej możesz także zarejestrować konto. Polecam zgłębić całą treść strony i zastanowić się czy pasuje Ci taki sposób zarabiania pieniędzy. Dla mnie jest to jak najbardziej odpowiednia forma zarobku:) Gorąco zapraszam do współpracy ze mną i życzę wysokich dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry zarobek
Chciałbym Wam przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet. Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych. Gdy uzbierasz minimum 3zł możesz wypłacić je na dowolne konto bankowe, a gdy minimum 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie. Jeśli macie wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na tej stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 4 603 pln czyli całkiem sporo. Tutaj podaje Ci link do strony: sejfik.com Nie będę ukrywał- jeśli zapiszesz się z tego linku pomożesz mi w zarabianiu. Z góry dzięki i mam nadzieje, że będziemy zarabiać razem w tym programie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiam1
Polecam klikanie w reklamy Płatne e-Maile: 25-75gr Płatne linki: 10-20gr Konkursowe kliki: co 40 klików 1zł Płatne promowanie strony: 10zł / 1000 wej¶ć Płatne zapisy: 20-40zł Za poleconego: 5zł Za zapis: 7,5zł Wypłata: 250zł Wejdz i się zarejestruj, polecam ja tam klikam i zarabiam http://bitmails.info/pages/ptp.php?refi=kasia2307 http://Sowa-Mails.pl/index.php?affiliate=4263 http://www.taniereklamy.net/index.php?affiliate=1662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam surfbary - nic nie musisz klikać i dostajesz kase. Jeden minus - nie za wiele tej kasy :P Ale trudno żeby dużo zarabiać za nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja całkiem niedawno znalazłam fajna stronkę można fajnie się bawić a przy tym całkiem nieźle zarobić.Polega to na układaniu puzzli musisz ułożyć je szybciej od przeciwnika i w tedy wygrywasz. Polecam http://puzz.waw.pl/?p=1x3yfO0HIwED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 zl za polecenie
Zniżki na zabiegi kosmetyczne i wiele innych, za kazda polecona osobe 10 zl. Warto sprawdz jak to dziala - wejdz na strone. http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×