Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość No bo nie wiem P

Takie pytanie mam

Polecane posty

Gość No bo nie wiem P

Z penisa podczaas pieszczot wydziela sie śluz... To jeszcze nie jest sperma... Ale czy sa w nim plemniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penisa na pewno
wydziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko u 20 % mężczyzn sa w tym płynie plemniki klasy A zdolne do zapłodnienia u większości albo nie ma ich wcale albo sa niewielkie ilości i tak słabe, że raczej marne szanse, ze któryś dotrze do komórki jajowej i ją zapłodni no ale ryzyko jakieś tam zawsze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubisz ryzyko to sie nie przejmuj :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo nie wiem P
no i co ja mam zrobic teraz :P jest mozliwosc zajscia w ciaze to powinnam sie wybrac do ginekologa? Powiem szczerze ze jeszce nigdy nie bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że jest ryzyko bo skad masz wiedziec w jakiej grupie znajduje sie Twoj facet ? :P w kazdym razie my przez 3 lata stosowalismy przerywany i nie zaszlam wiec albo jestem bezplodna albo on nie ma tych silnych plemnikow w plynie ejakulacyjnym albo chuj wi co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo nie wiem P
nnie no nie... A co mi radzisz? Bo szczerze mowiac nie wiem co robic... Zaraz z nim pogadam... ale mimo wszystko bylabym wdzieczna za rade kogos doswiadczonego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale radzę, że co ?? ;) jak masz sie zabezpieczać czy że mogłas zajśc w ciąże ? :P tzn tak na pewno nie polecam przerywanego jako metode antykoncepcyjną bo marniusią skuteczność to gwarantuje ;) nie wiem może tabletki anty (o ile za młoda nie jesteś) albo gumka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo nie wiem P
Acha... czyli no okej... Chyba za mloda nie jestem... i w ogole mam juz regularny cykl i miesiaczkuje juz dosc dlugo... Wiec nie wiem... Mialam zamiar sie wybrac do ginekologa po tabletki jakies, ale jakos nie moge sie prezlamac :) no ale powinnam sie wybrac? Bo w razie wpadki oboje mamy przewalone na calej linii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to raczej najlepsze będa tabletki chyba :P w sumie mają najwiekszą skuteczność tylko wiesz mówiąc za młoda chodziło mi raczej o to, czy jeszcze dojrzewasz bo jak dojrzewasz to nie powinnaś sie zabierac za hormony żeby sobie nie mieszac w organiźmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo nie wiem P
I tak juz mam namieszane troche... Bo choruje na tarczyce... nieodzcynnosc tarczycy dokladniej, co jest skutkiem pzewleklego zapalenia.. wiec regularnie przyjmuje hormony... ale szczerze to sie boje przed ta pierwsza wizyta... Bo rodzice chyba nie musza wiedziec o wizycie... Mam nadzieje... ;) A jeszce nie znalazlam zadnego godnego zaufania ginekologa... ehh to chyba czas sie rozejrzec... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie masz 18 lat to teoretycznie gin nie powinien Ci wypisac tabletek bez pisemnej zgody rodzicow ale z tego co wiem wypisują nawet 15 - latkom bo to się o kase rozchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No bo nie wiem P
Acha... No cóż... To sie wybiore, ale mam nadzieje ze nie jestem w ciaży... BArdzo Ci dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcer
najlepszym zabezpieczeniem jest abstynencja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie prawda
najlepszym zabezpieczeniem jest oralz polykiem !!!!!!!!!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona starucha
Prosiłaś o głos kogoś doświadczonego, więc proszę bardzo! Dzięki stosunkom przerywanym (i to jak obliczałam w dni niepłodne - no tak w pobliżu płodnych) mam dwoje dzieci. Szybko zrezygnowałam z tej metody antykoncepcyjnej. Widocznie mój mąż mieści się w tych 20% , o których mówi "teoria". Lepiej więc nie ryzykuj i pomyśl o lepszym zabezpieczeniu. A "Nie prawda" też ma rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×