Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuffinka

język niemowląt-wersja elektroniczna

Polecane posty

Gość bayka78
ja tez prosze o link do wersji elektron... bajka_j@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataka
dziewczyny ja też poproszę wersję elektroniczną na adres beata35@wp.pl dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola0909
Ja tez poproszę o 2 książeczki "Język niemowląt" i J ęzyk dwulatka" Dziękuje i pozdrawiam olencja4@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze raz podziekowac za przeslanie mi pliczkow:) mam takie pytanko. czy posiadacie moze wersje elektroniczne "i ty mozesz miec super dziecko" badz inne ksiazki P. Zawadzkiej? poszukuje jeszcze ksiazki P. Zawitkowskiego "co nieco o rozwoju dziecka" dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdt.nowak
Haj widzę ze tu trwa wymiana handlowa ;) jesli moge prosic na moj adres rowniez jakies mądre ksiazki.. jdt.nowak@gmail.com Mogę podac namiary na muzykę bobasa (5 płyt) zainteresowanych prosze o info na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgsgsdgsdg
Zawitowskiego to lepiej ściagnij od kogoś ten film. Książka jest tylko kiepskim opisem tego co w filmie. Ciężko z niej wywnioskować co robi, a przynajmniej trzeba się namęczyć. Co do Jezyka niemowląt, to kupiłam ostatnio na allegro za 16,5 + 8zł wysyłka, więc na waszym miesjcu zastanowiłabym się czy jest sens męczyć oczy przed kompem lub drukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za podpowiedz odnosnie p. Zawitkowskiego. teraz mam pytanie czy ma ktos do przeslania ta plytke z ksiazeczki? renatka83@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisicali
Powiem wam tak... Jak tylko z mezem przeczytalismy ksiazke i wprowadzilismy "łatwy plan" mamy cudowne i spokojne dziecko :) Naprawde super ksiazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirowla
czy ktoś mógł by mi przesłać wersje elektroniczną książki "Język niemowląt" i jaką każdą inną na temat dzieci :D pozdrawiam ada88@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę jeśli to nie problem ;) haniakowalczyk@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megww
Witam Ja tez poproszę o tą książkę. Z góry serdeczne dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posluchaj
To ja tez poprosze :)) raftsgirl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada _D
http://chomikuj.pl/ada__/dla%20przysz%C5%82ych%20mam zapraszam do mojego chomika są tu fajne rzeczy które sama też niedawno szukałam dla dziecka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1107
Ja również poprosze o tę książkę, bo lada dzień chyba zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ja tez bym mogła prosić te ksiazke na meila martaarikan@wp.pl z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesli dalej jest aktualne to ja tez bym prosila o wersje elektroniczna "jesyk niemowlat" moj email mariola-nowosad@wp.pl z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, prosiłam gdzieś wyżej o przesłanie "języka niemowląt" na email ale niestety nic nie otrzymałam, dlatego proszę gorąco raz jesszcze moj mail aganicka@interia.pl z góry serdecznie dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także bardzo prosiłabym o książkę język niemowląt lub uśnij wreszcie na mojego maila - joanna60@poczta.onet.pl, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniorka
Witam czy dalej można prosić o wysłanie książki w wersji elektronicznej na meila ?Jeżeli tak to bardzo proszę ancians@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniorka
Lapia - dziękuję ślicznie :)mam nadzieję, że znajdę tam cenne rady jak oduczyć synka zasypiania przy piersi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniorka
Dziewczyny, a może któraś z Was drugą część tej książki .Jeżeli tak proszę o wysłanie na meila ancians@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś potrzebuje język niemowląt albo uśnij wreszcie, to mogę przesłać :) Mania Tobie już wysłałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nikoli
Poproszę i z góry bardzo dziękuję- kochana jesteś:) natalia_robert@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×