Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona na fotke pl

pseudoartystyczne zdjecia na FOTKA.PL

Polecane posty

hehe lubie Was, ale wiecie:D takie piekna to nie jestem, wiec i tak byscie sie doczepli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroczarna
-Naiwnych panienek, które lecą na duże łapy mojego misia wrrr!! no i mysla ze jak bramkarz to bedzie chcial je przeleciec nic z tego laleczki, on jest zajety i nie jest kur***iarzem jak wy :P -Zakompleksionych masturbantów, którzy mają ochotę na moją niunieczke! tak piszą o tym czwgo nie lubią Miś&Niunia :D:D co za pasztety blee http://www.fotka.pl/profil/MisAndNiunia/O_mnie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvcert to
e tam fajne siksy, tylko troche gustu nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy tez nie umiecie
wejsc na 8 strone??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie ta rozwala
Mnie ta rozwala: http://www.fotka.pl/profil/czarodziejkaa19/?z=4513075 Zwalają mnie z nóg cechy charakteru (laska wypisała wszystkie cechy, jakie zna - "bezkonfliktowa, całuśna, cicha, ciepła, cierpliwa, delikatna, dowcipna, dyskretna, inteligentna, kochająca, kreatywna, litościwa, lojalna, miła, na poziomie, nieśmiała, nieufna, odpowiedzialna, otwarta, pewna siebie, poważna, praktyczna, przyjacielska, przyjazna, punktualna, religijna, rodzinna, romantyczna, rozważna, skryta, spontaniczna, stanowcza, śmiała, troskliwa, twórcza, uprzejma, uważna, wiarygodna, wrażliwa, wygadana, wyluzowana, zabawna, zawadiacka, zdecydowana") kurcze i co jeszcze? cicha, wygadana, smiała, nieśmiała... aha jeszcze zainteresowania - Sport i rekreacja - "bieganie, bilard, fitness, jazda konna, kolarstwo, koszykówka, kręgle, narty, snowboard, nurkowanie, piłka nożna, pływanie, rajdy, rolki, rowery, siatkówka, siłownia, sporty ekstremalne, surfing, sztuki walki, tenis, wędkarstwo, wspinaczka" co by tu jeszcze mozna dopisać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotka.pl/profil/BritMusic/O_mnie.html \"Uważam że każdego człowieka trzeba po prostu poznać, nie ważne jaki on jest. Każdego trzeba poznać.\" \"Więc i mnie chyba też można poznać. Ale czy chcesz? Tego to ja już nie wiem. Ale wiem jedno! Że Ty pewnie już coś wiesz. Na pewno coś wiesz! :) Ja wiem że wiesz, i Ty wiesz że wiem. Ja wiem że wiesz!\" bo po to są oni, po to oni są, po to są! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha*
http://www.fotka.pl/profil/BritMusic/O_mnie.html Czego nie lubię: "(..).-octu - [Jak czuje ocet, to mam wrażenie że zara się pożygam!] -reklam - [Bo pojawiają się najczęściej w dobrym momencie. A jak trwa już dłużej niż 10 minut, to po prostu mnie...] -robali - [Karaluchów, mrówek, komarów - (A dokładnie, tych samic. Latają jak takie latawice, jakby chciała a nie mogła!) pająków, glizdów itd.]" glizdów to chyba nikt nie lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupu
Wiekszości tych lasek perfidnie widac majciory spod tych mega krótkich spódniczek...sory ale to juz mnie obrzydza na maksa...:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupu
a tomcioszek to ma chyba nie wiecej niz 15 lat...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaha
czemu ci ludzie fotografują się wiecznie w łazienkach , albo na tle prania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciolka skorpiona
patrzcie to..... www.wujekhrostoski.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi sie ten topic
Mój opis Jestem Stasiek Chrostoskiego. Jestem przystojnym inteligjentnym kawalerem. Lubje popić tani i dobry alkochol. Jestem doświadczony życiowo. W życu piłem jush wszystko(piłem nawet paliwo rakietowe) Moje hobby to przesiadywanie pod sklepem, branie na kreske i palenie albotrosów. Wymarzony partner Aby miała dużo rente którą mógłbym skonsumować pod postacio dynxu, aby pracowita była i żeby mje prała i sprzątała chałupe. Trwa usuwanie opisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloratek
http://www.fotka.pl/profil/BadBoyLDZ/ wymiękam poprostu przeczytajcie sobie 'o mnie' takie puste zakochane w sobie miesniaki ktore pewnie nawet dobrze o higiene zadbac nie umieja i te komentarze laske schrupalabym ciebie ale ciacho przystojniak co z tego skoro widac ze pustak taki ze szok :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile tych zdjęć
to po prostu reklama usług "towarzyskich"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ile tych zdjęć
no - profesjonalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppupu
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfhfhgfh
i do tego wytapetowany:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×