Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość Iwonka torun 24
Ja mam termin na 11 listopada:) Jestem w 3 miesiacu ciazy.Na poczatku mialam meczace dolegliwosci ,mdlosci do dzis mnie trzymaja ale juz zadziej. buziole dla wszystkich ciezarnych ktore rodza w tym samym miesiacu co ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzatachrupka
a moje malenstwo ma termin na 16 lstopada to juz 11 tydzien i 2 dni i brzuszek tez widac juz :0 tak sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĄŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŚĆ bebolek20...20..........26.01.......14tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...........13 tyg ........3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........14 tyg........27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 13 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01.....13 tyg........27.10/6.11.07r......Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 12 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......10tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02.........10tyd......23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........10 tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2 ........22........ 20.02.........10 tyd...... 27.11.07r......Kraków basik.........33.........21.02............8tyg.......28. 11.07r.....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........8 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa brzuszak....27..........23.02........8 tyg.......30.11.07 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
Bunia77 dziękuje za zdjęcie brzuszka. Nono brzusio dużżżżyyyy!!!!! superowe. dziewczynki , bebolek też wyśle ci zdjecie mojego brzuszka tylko nie dzis bo juz padam. ale obiecuje ze wyśle. dziś bylismy u siostry mojego męża, mielismy małą imprezke i powiedzieliśmy o ciaży. niby niektórzy już wiedzieli ale brat mojefo męża nie wiedział i było śmiesznie. jadałam jadłam i... jak zwykle co pochwale to zapesze. zrobiło mi się niedobrze i ciagle jest i jestem padnmieta. zaraz się kłade choć jest jeszcze nie tak póżno. ta historia z wężem mnie rozśmieszyła, śmiałam się z tego hihi bebolek moze to i ruchy dzieciaczka poczułaś? ja marze zeby też już poczuć. nieraz kłade rękę na brzuszku i nadsłuchuje ale nic a nic nie moge wyczuć. to uciekam bo padam papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Cieszę się że u Was wszystko ok, u mnie też w porządku i bez zmian- bezobjawowo. Już nie mogę się doczekać poniedziałku - idę wtedy do lekarza i znowu zobaczę swoją fasolkę, no i wreszcie ją usłyszę! Dostałam już \"dzieciowej\" korby : oglądam wózki (na razie w necie żeby nikt mnie nie wyśmiał), łóżeczka, ubranka i cudne maleńkie buciki. A imię dla dziecka? Dziewczynka - Lenka, chłopczyk - Sebastian. To moje typy, ale pewnie do porodu zmienię zdanie jeszcze sześć razy. Kończę bo idę wyciągnąć z piekarnika murzynka - uwielbiam... Pozdrowienia dla mamusiek i brzuchów, pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Ja dla dziewczynki mam : NADIA A dla chlopca: MARCEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tż chciałabym dac dziewczynce imie Lena, ale już wiem co powie na to moja rodzina że ruskie, że dziwaczne, ale ciesze sie że nie tylko mi sie ono podoba :) A jesli bedzie chłopiec, a czuje że tak własnie bedzie, to bede miała duzy problem bo u mnie w rodzince sa sami chłopcy i wszystkie fajniejsze imionka sa już zajęte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila81
obudziłam się dziś z krwią na prześcieradle i od razu do szpitala, z maleństwem wszystko OK ale trzeba to krwawienie wyjaśnić więc zatrzymują mnie na tydzień, wpadłam tylko na chwilkę do domu po rzeczy. Ta krew, to był koszmar ale jak zobaczyłam na USG dzidziusia machającego rączkami i nóżkami od razu się uspokoiłam. Niestety mam łożysko (trofoblast na razie) zachodzące na kanał rodny więc to mogła być przyczyna krwawienia. Albo jakaś inna, zupełnie błaha zobaczymy. NIe cierpie szpitali nie wiem jak to wytrzymam... ale najważniejsze żeby maleństwu nic się nie stało. Trzymajcie się dziewczyny, uważajcie na siebie i brzuszki, wracam (oby) za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Carlaa, ogladnelam wczoraj zdionka! Sliczne! Cudnego masz Synka, wloski jak u aniolka...ale chyba bardzo lubi psocic:-) Dzieki raz jeszcze. Ciesze sie ze z Malenstwem wszystko w porzadku. Ja od niedawna czuje w brzuszku takie "motylki" ale na pierwszego kopniaka to pewnie bede musiala jeszcze troche poczekac. Iwonka, Pyzatachrupka - WITAJCIE🌻 Dopiszecie sie do tabelki? Amelka, no brzusio to mam juz spory:-) Zwlaszcza wieczorem, gdy sobie pojem...zreszta teraz jak patrze to jest duzy:-) Ozonku, ja tez chce ciasta!!! Zrobie cos na weekend, bo wieczorem padam na twarz i ledwo obiad podaje... Sara, Lenka to bardzo ladne imie. Wcale nie dziwaczne. Mam znajoma czeszke o imieniu Lena wiec mozesz uzyc tego argumentu w ewentualnym sporze o to czy ruskie czy nie ruskie:-) U mnie po stronie meza same chlopaki, jakie u Was sa imiona? Moze cos wybiore... Dobra, uciekam do pracki. Milego dnia Dziewczyny i duzo sloneczka🌻 Buziaki dla Brzuszkow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila na pewno bedzie ok, najwazniejsze ze dziecko ma sie dobrze, a musi byc w porzadku bo za duzo tych nieszczesc ostatnio na topiku, rzymam kciuki za Was i do zobaczenia za tydzień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamilko, chyba jednoczesnie wyslalysmy nasze posty. Trzymaj sie Kochana i przede wszystkim sie nie denerwuj! Zeby Cie uspokoic napisze ze gdy bylam w pierwszej ciazy zaczelam krwawic w 12 tygodniu i myslalam ze to juz koniec, od razu do szpitala, zrobiono mi USG, krwawienie z macicy. Dostalam duphaston i witamine E, lezalam 4 dni, zakaz wstawania. Wszystko sie na szczescie dobrze skonczylo. Z tego co piszesz przyczyna moze byc wlasnie to zachodzace lozysko. Uszka do gory Kamilko, mysle o Tobie. Daj znac jak tylko bedziesz mogla. Duzo sloneczka dla Ciebie i Twojej Dzidzi🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiamal
Hej Dziewczynki! Kamila 81 nie martw sie Kochana napewno wszystko bedzie dobrze. Ciesze sie ze nas przybywa. Wiecie co moj brzuszek jest juz taki duzy ze wszyscy zauwazaja ze jestem w ciazy :) Ciesze sie choc nie myslałam ze tak szybko bedzie go widac. U mnie zaczal sie 13 tydzien ciazy czyli czwarty miesiac :) ale sie ciesze :) Pozdrawiam serdecznie Was i Wasze Dzidzie :) Buziaki :) A to jest moj mail asia.r@op.pl Przyslijcie mi takze zdjecia Waszych brzuszkoów. Dzieki :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Kamila wszystko będzie ok, tylko nie stresuj sie i odpocznij sobie w tym szpitaliku. Odezwij się do nas jak wrócisz. Bunia77>> u mnie z ciachem nie ma kłopotu - mówisz i masz. Tylko jak już zrobię to prawie całe rozdaję żeby w domu nie kusiło. I wszyscy są zadowoleni. Imiona dla dziewczynki Lenka, Asia, Ola, Ala, Iga, Hania, Dla chłopaka: Sebastian, Franek, Jasiek, Alek, Alan,Wikror, Muszę Wam to napisać!!! Rozmawiam w tej chwili z moim ulubionym konkubentem o imionach ja: Dla dziewczynki Lenka, a dla chłopczyka? on: Lenin..??? ha ha ha!!! On jest jedyny w swoim rodzaju! Pozdrawiam serdecznie, pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenin :D Ja z checia wysłałabym wam dziewczyny zdjecia mojego brzuchala ale nie mam aparatu i moge was tylko zapewnic ze jest dosyc duży, ale nikt nie podejrzewa że jestem w ciazy bo ja cała jestem duża :) A chłopcy w mojej rodzinie to Jakub, Patryk, Konrad, Krystian, Grześ, Adrian, Karol, Paweł, Dominik Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Ozonku, jeju, ale sie usmialam z tego Lenina:-):-):-) Szkoda ze nie mieszkam blizej Ciebie, na ciacho wprosilabym sie sama:-) Sara, Ozonek - ladne te imiona ktore wybralyscie. Teraz siedze i robie selekcje:-) Czesc sie powtarza w rodzinie, Krystiana wybrala juz siostra, ma urodzic chlopca w sierpniu, Pawel to brat meza, Alan to promotor mojej pracy...itd...glowa mnie rozbolala. Wiecie co? Chyba bedzie jednak ten Lenin:-) Asiamal, zdionko Brzucholka zaraz wysle. Fufcia, Bebolek, Kalinka, co u Was? Zmykam do wyrka Dziewczyny. Ledwo na oczy patrze. Teczowych snow i buziaki dla Brzusiow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chłopaki w mojej rodzinie to: Marcin, Łukasz, Natan, Pascal, Kajetan, Kacper, Kuba, Patryk, Szymon, Arek, Tomek, (może któreś z imion Wam przypadnie do gustu) Mnie i tak najbardziej podoba się Lenin! I rezerwuję je dla mojego synka! O ile będzie chłop. Wydaje mi się że dla dziewczynek jest większy wybór. A Wy będziecie chciały wiedzieć jakiej płci będzie dzidziuś? Ja zawsze twierdziłam że wolę niespodziankę, ale teraz chyba ciekawość mnie zeżre. Wczoraj musiałam na złamanie karku pędzić do weterynarza, bo moja sabaka - amstaffka nogę sobie naprawiła na spacerze. Ona jest wariatka, biega za kijami, z psami i nic nie daje po sobie poznać a dopiero jak wraca do chałupy to kuleje. No i dostała serie zastrzyków, tabletek i 120 zł poszłooo.... Ale przecież to moje \"dziecko\" i kocham ją straszecznie i nie mogę znieść że coś jej dolega. Kończe bo muszę zawieźć moją mamę i sabakę na działkę, pa pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Kamilko81 zobaczysz,że będzie dobrze.Ja w pierwszej ciąży miałam odklejony na 3 cm trofoblast, dostałam luteinę.Krwawienia nie miałam, ale jak to mój ginek powiedział,że byłaby to tylko kwestia czasu.Zapewne poleżysz troszeczkę w szpitalu i dadzą ci luteinę bądź duphaston na podtrzymanie.Ja teraz też biorę luteinę dopochwową tak zapobiegawczo do 20 tyg ciąży.Lepiej dmuchać na zimne.Zobaczysz,że będzie dobrze, ważne,że dzidziuś ma się dobrze.Życzę Ci Wszystkiego dobrego.Buziaczki dla maluszka w brzuszku i dla Ciebie🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Ja dziewczyny nie zastanawiałam sie jeszcze nad imieniem dla dziecka.Wiadomo mam już córcie to chciałabym synka, ale nie jest to dla mnie aż tak ważne.Ważne aby dzidzius urodził sie zdrowy a czy to będzie chłopczyk czy dziewczynka to dla mnie bez różnicy.U mnie w rodzinie jest sporo dzieciaczków:Dominik, Karolinka,Kacper, Natalia,Amelia, Klaudia, Julia,Jasio. Dziś w nocy przeżyłam koszmar, bo córcia dała mi takiego kopniaka w brzuch,że myślałam,że będzie po dziecku.Muszę chyba się przenieść do innego łóżka, bo ona strasznie niespokojnie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Życzę wam dziewczyny słonecznego czwartku i dobrego samopoczucia.Buziaczki dla Was i waszych dzidziusiów w brzuszkach;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aikangel
Hej! 11 listopada zostane drugi raz mama.Mamy juz cudowna coreczke ktora ma prawie 2,5roku. Chcielismy zeby mala miala rodzenstwo i bedzie miala tylko ze...niespodziewalismy sie ze az tak nam sie poszczesci.Ciaza jest blizniacza! Poczatkowo bylam wrecz przerazona zamiast sie cieszyc ale teraz juz jestem na etapie przyzywyczajania sie do tej mysli. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, Uffff, u nas dzis goraco, ledwo chodze, nie mam sil pracowac. Opijam sie woda i brzuch mam jak balon. Ozonku, biedna psinka. Niech szybko wraca do zdrowia. Jezeli chodzi o plec dzidziusia...jakos nie mialo i chyba ciagle nie ma to dla mnie znaczenia. Tak jak pisze Fufcia, zeby tylko zdrowe bylo! W pierwszej ciazy czulam ze bedzie chlopczyk, mam corcie i jestem szczesliwa. Przez cala ciaze nie chcialam wiedziec czy to chlopczyk czy dziewczynka, na ostatnim USG, 3 dni przed porodem zapytalam lekarza czy widac czy to chlopak czy dziewczynka. No i powiedzial mi:-) Ale ja i tak nie wierzylam:-) Fufcia, to nasze corcie chyba w nocy snia ze po boisku biegaja i graja w pilke:-) Moja Niunia tez kopie, ja spie na boku wiec atakuje moje plecy. Uwazaj Fufciu ... chyba trzeba bedzie sie przeniesc na drugie lozko niestety... Aikangel, witaj🌻 GRATULACJE🌻🌻🌻 Super ze blizniaki! Pozdrowionka dla Was Mamusie i dla Waszych Brzusiow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Czesc Dziewczynki !!! Tak podczytuje Was od kilku dni i jak zauwazylyscie zdarzylam skrobnac co nieco.Dzis przysiadlam dluzej i czytalam co tam u Was ciekawego. Moniula84-fajnie,ze zalozylas ten topik,bo nie myslalam,ze tyle jest mam z terminem na listopad :) Shenen i aikangel- mamy ten sam termin porodu czyli 11.XII :)) aikangel-gratuluje blizniakow!!! kamila81-wspolczuje bardzo,ze musialas isc do szpitala,niestety to dla dobra dziecka i Ciebie.Wiem,ze szpitale sa okropne i nikt ich nie lubi,sama w 9 tygodniu ciazy musialam lezec na patologii poniewaz mialam zbyt wysokie cisnienie,na szczescie trzymali mnie tam 3 dni.Glowka do gory,mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze!pozdrawiam i koniecznie odezwij sie jak wrocisz.Zobacz ile dziewczynek,jest razem z Toba. Bunia_77-dzieki za przywitanie:)-to mile,ze ktos mnie zauwazyl,bo na prawde duuuzo tu mamusiek.Z checia dopisze sie do tabelki tylko nie wiem jak to zrobic.Podpowiesz? A ja dokladnie dzis w czwartek,rozpoczal sie 3 miesiac mojej pierwszej ciazy.Juz dawno nie mialam takich mdlosci jak dzis rano,na szczescie minely,z koleji teraz od 2h boli mnie zoladek i w klatce piersiowej. Powiedzcie mi kochane,kiedy wiadomo plec dziecka?5-6 miesiac??? Ja bardzo bym chciala dziewczynke NADIĘ,za to moj chlopak chlopca-MARCELA hehe ,ale najwazniejsze,zeby bylo zdrowe. Wczoraj moje slonce czyli Karol zabral mnie na spacer,zachcialo mi sie lodow,wiec weszlismy do sklepu,po czym zaczytalam sie w prasie i poczulam zapach kiszonej kapusty :)zgadnijscie z czym wyszlam ze sklepu? W reku mialam tylko 20dkg kiszonej kapusty ,ktora po wyjsciu ze sklepu od razu cala zjadlam :):):) O lodach jakos zapomnialam. A Wy na co miewacie "zachcianki"? mnie czesciej kusi na owoce niz slodycze i marze o truskawkach,malinach,jagodach i poziomkach ze smietana i cukrem-mniam,no ale na to musze jeszcze poczekac. Dzis prawdopodobnie jade zobaczysz siostrzenice,ktora 29 kwietnia sie urodzila!Amelka jest baaaardzo duza,bo wazyla 4040 i mierzy 57 cm.Juz nie moge sie doczekac. Pozdrawiam Was Wszystkie Serdecznie i zycze milego popoludnia. AHA-jakie kosmetyki uzywacie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iva🌻 Iwonka Torun 24 to tez bylas Ty? Fajnie ze do nas dolaczylas. Pisz duzo i czesto! Odnosnie tabelki - zaznacz nasza tabelke, wklej w posta i uzupelnij swoje dane. Z tymi smakami...to mam podobnie:-) Ostatnio byly ogorki kiszone, potem ziemniaczki z kefirem, a teraz na topie jest bulka z majonezem, serem zoltym, pomidorkiem i ogorkiem. Co do kosmetykow - na razie smaruje sie oliwka dla niemowlat. W poprzedniej ciazy do konca 4 miesiaca smarowalam sie tylko oliwka, potem kremem na rozstepy ZIAJA. Podobno jest kiepski, u mnie zadzialal, nie mam ani jednego rozstepu. No ale nie wiem czy ta ciaze tez przejde "bezrozstepowo":-) GRATULUJE siostrzenicy, duza z Niej dziewczynka! Duzo zdrowka! Pozdrowionka i papusiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVA24 Witaj w klubie! Aikangel gratuluję bliźniaków! Podwójne szczęście! Ja tylko na moment bo zaraz lecimy z konkubentem na jakieś żarełko na mieście. Chciałam napisać tylko że ja smaruję się na noc ....oliwą z oliwek Tak mi doradziła koleżanka która stosuje ten specyfik od kilku lat - zaczęła w ciąży i przy tym została. Doskonale uelastycznia skórę i co najważniejsze jest naturalna. No to zobaczymy jakie to cudo. I uzupełnię siebie w tabeli. NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĄŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŚĆ bebolek20...20..........26.01.......14tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...........13 tyg ........3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........14 tyg........27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 13 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01.....13 tyg........27.10/6.11.07r......Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 12 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02.........10tyd......23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........10 tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2 ........22........ 20.02.........10 tyd...... 27.11.07r......Kraków basik.........33.........21.02............8tyg.......28. 11.07r.....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........8 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa brzuszak....27..........23.02........8 tyg.......30.11.07 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĄŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŚĆ bebolek20...20..........26.01.......14tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...........13 tyg ........3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........14 tyg........27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 13 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01.....13 tyg........27.10/6.11.07r......Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 12 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02.........10tyd......23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........10 tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2 ........22........ 20.02.........10 tyd...... 27.11.07r......Kraków basik.........33.........21.02............8tyg.......28. 11.07r.....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........8 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa brzuszak....27..........23.02........8 tyg.......30.11.07 r. IVA24.............25...............4.02..................13 tydz.........11.XII.07 r..........Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Kurcze,za duzo tych kropek zrobilam :/-przepraszam z gory,no ale dane prawdziwe sa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam świątecznie! IVA24 dobrze, że dołaczyłaś do nas Aikangel bliźniaki super sprawa, w którym tygodniu dowiedziałaś sie, że bedzie dwójeczka? Reszte dziewczyn też pozdrawiam, korzystajcie z weekendu i dbajcie o brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam, chciałam Was zapytać ile kg jesteście już do przodu ?Ja juz 2 kg więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:( u mnie nie najlepiej... dzis rano plamiałam.... nawet niwiecie ile czasu mnie maz usokojał na ubikacji:( od razu.. powiem szczerze ze przez 2 dodziny siedziałm i płakałam.... zadzwoniąłm do siostry ona mi kazała dzwonic do lekarza.. wiec ja za telefon i dzwonie!!!! Do polskiej pani ginekolog ...wypytywała o wszystko co mozliwe i na koniec stwierdziała ze najprawdopodobniej jest to efekt strasznych u mnie zaparc lub anemia... jutro mam wizyte na 11 w dublinie... przyznam sie ze boje sie niemiłosiernie ale zabroniał sie denerwowac.. mów ze skoro nic mnie nieboli i niebolało to z dzidza wszystko ok... kazał jesc sliwki suszone na zaparcia... dobrze ze mam dzis leciała z powrotem z polski i na lotnisku mi kupiła 5 paczek..... KOCHANE PROSZE O PRZESŁANIE MI FUIDKÓW ZEBY Z DZIDZIA BYŁO WSZYSTKO OK!!!! Powiem wam ze strasznie sie balam jechac tu do szpitala.. pewnie by mnie przyjeli ale... z tutejsza izba zdrowia strasznie sie bałam ze moze byc ok a oni stwierdza ze niejest ok... wiec niepojechałam .. tel do lekarz mnie troszke uspokoił.. lerze w lóżku nic nierobie.. i jem tylko te głupie sliwki ... jutro zobacze swoja kruszynke... mam nadzieje ze z nia ok... i usłysze jej serduszko... Nareszcie dostałam list wizyte tutaj mam dopiero na 17 maja!!!! czyli prawdopodonie w 17 tyygodniu... chyba sie juz domyslacie dlaczego sie tak bałam do szpitala.. Wybaczcie ale ide spac... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Bebolek20 nie martw się Pani ginekolog dobrze Ci powiedziała, jeśli nic cię nie boli wszystko jest okej, ale dla pewności leć się zbadaj.Mi np. lekarz powiedział,że jeżeli wystapi plamienie to mam nie panikowac, bo to czesto sie zdarza.Ja mam nadżerkę (II grupa ciążowa) przy krórej często jak to stwierdził mój ginek wystepują plamienia zwłaszcza po stosunku czy badaniu usg przez pochwę.Nie panikuj dziewczyno zobaczysz będzie dobrze.Wysyłam Ci fluidki🌼🌼🌼trzymaj sie cieplutko.Buziaki dla Ciebie i dzidziusia.I naprawdę nie zamartwiaj się i główka do góry.Jestem z tobą!!!! Bunia 77 całuski dla Ciebie i twojej córci oraz dzidziusia w brzuszku!!!!!🌼🌼 Witam też nową mamusię z bliźniakami.Zaraz poprawie Cię w tabelce i mam nadzieję,że sie nie obrazisz;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×