Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

Gość kasuuu
witajcie ;-) a ja jestem w 9 tygodniu ... kruszynka rosnie jak na drozdzach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane.. oj chciałabym miec tyle czasu co wczesniej by tu zagladac.... ale niestety...troche ruchu mi niezaszkodzi a i przywykne do stałaej opieki nad dziecmi.teraz jest tylko siostrzeniec ale jescze tylko 3 tygodnie i dołączą do nas synkowie mojego meza..... no w sumie toprawie dorosli faceci(7 i 8 lat) ale jednak tej opieki potrzebuja... dziekuje za kolejne brzuszki mam nadzieje ze dostane ich jeszcze mnustrwo.. i bedziemy ze soba na bierzaco... Bunia77 mam pytanko do ciebie widze w tabelce ze jestes z cork... i masz dosc powazny zawód wiec pomyslałam ze pewno zansz biegle angielski.. bo mam mały problem... na wezwaniu do szpitala mamnapisane co zabrac na ta pierwsza wizyte a niemozemy tego rozszufrowac.. a znajomi co biegle mówia.. to kazdy zapracowany... czy gdybym przesłaął ci na e-mila czy pomogłabys mi to zrozumiec???? jesli to nie problem... ok ja kobiuetki uciekam jestem padnieta.. pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie:-) Ja dzis od rana w pracy, glowe mi rozsadza...tak od wczoraj, wzielam juz panadol bo nie moge normalnie funkcjonowac...no i strasznie mnie mdli...nawet sniadanka nie zjadlam... Kamila, ale fajnie ze pracujemy w labie! Wiesz, przy pierwszej ciazy az tak mnie nie mdlilo i moglam pracowac nawet na poczatku, zapachy odczynnikow mnie nie odstraszaly i pracowalam do samego konca. Teraz na samym poczatku byla tragedia, doslownie wystarczylo ze poczulam fenol, czy inny odczynnik i zoladek robil fikolka. Z ta niezdarnoscia...hmmm...mialam podobnie:-) Az bylam na siebie zla, teraz jest juz w porzadku, chyba sie troche uspokoilam:-) Kamilko, nie martw sie, na pewno wszystko jest w porzadku. Twoja Kruszynka jest pelna energii, moze rzeczywiscie chodzi o to nisko ulozone lozysko. Lepiej "dmuchac na zimne". Z tego co piszesz jestes pod bardzo dobra opieka i troszcza sie o Ciebie wiec wypoczywaj jak najwiecej...i korzystaj z tych smakusnych obiadkow, oj, tego to Ci zazdroszcze!:-) Odezwij sie znowu, ❤️ dla Twojego Bobaska. Asiamal, ciesze sie wszystko w porzadku po wizycie u lekarza. Alez twoj Skarbus aktywny, super🌻 Bebolku, chetnie pomoge, w miare mozliwosci oczywiscie:-) Przeslij na maila. I milej zabawy z siostrzencem:-) Pozdrowionka dla Was Mamcie i buziaki dla Waszych Skarbow❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE.... NA UCIEKAM JUZ DO SIOSTRY... MAM NADZIEJE ZE DZIS WRUCE SZYBCIEJ NIZ WCZORAJ.... Buniu tekscik wysłałam ... a mam jeszcze jedno pytanko do ciebie.. miałas juz pierwsza wizyte w szpitalu???? ja mam 17... i strasznie sie boje:( jesli miałas prosze napisz jak u ciebie to wygladałao... IVA 24.. jak znajde chwilke to zdjeie oczywiscie moge zrobic... sa to zwykłe bojóewki z materiałały.. przewiewnego.. a w pasie sa na bokach wstawione takie gumy które sie rozciagaja razem z brzuchem... ja dodatkowo kupiłam rozmiar wieksze.. wiec teraz trzykaja sie na paseczku... wiesz ja mieszkam w irlandi i niewiem gdzie w polsce mozna je kupic ale widziałm kiedys sklep z odzieża dla cieżarnych.. od razu wspomne ze ubranka dla NAS sa dosc drogie... w przeliczniku na polskie moje spodnie mkosztowały ok 180zł.. ale takie spodnie toprawdziwa wygoda.. Ja na dzis uciekam moze zajrze tyu wieczorkiem... ja k wróce do domku.. pozdraiwam.. trzymajcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo :) fajnie sie rozpisalyscie :)) niestety nie mam czasu poczytac :( ..ale nadrobie .... witam nowe mamulki 🖐️ Mdlosci nadal ... wieczorne okropne ..bleeeeeeeeee jestem caly czas na herbacie imbirowej ;) hehehe Buniu .... ja sie znow podlacze ... pierwsza moja ciaza ...fandastyczna malo objawowa..wrecz..laba ;) a teraz przeciwienstwo hehe ciekawe czy zabobony sie sprawdza co do odmiennosci plci ;) basik to spanie na brzuszku to nic strasznego ;) ja tak spie caly czas bo mi strasznie wygodnie :) IVA ...hmmm Toruń ;) wspaniale miasto .. ;) co do kwesti finansowych ... to moze te linki Ci pomoga ... :) http://www.maluchy.pl/rodzinne_finanse/finanse-22.html http://samodzielne-matki.free.ngo.pl/FAQ-swiadczenia.html http://www.tf.pl/opinie.php?op=ViewComment&id=7972 ok pozdrawiam milego dnia dla Was :)) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr 666 wypowiedzi, listopadowe dzieci to skorpiony m.in.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Czesc Mamusie ! kamila-widze,ze dobrze Ci w tym szpitalu hehe,bylam w szoku kiedy przeczytalam,ze jedzenie pyszne.Ja kiedy bylam w szpitalu,mialam swoj zapas jedzenia i prawie nic nie jadlam tego co dawali bo bylo blee,nie ukrywam ze dosc duzo wybrzydzam :) no ale... NIe wkrecaj sobie,ze lekarze cos przed Toba ukrywaja,na pewno tak nie jest.Ciesz sie z tego,ze tak dbaja o Ciebie i wola chuchac na zimne.Pozdrawiam Asiamal-to cudowne,ze widzialas swoje malenstwo na usg.Za kazdym razem bardziej zazdroszcze wszystkim tym mamusiom,ktore zdarzyly juz zobaczyc,ja jeszcze nie i nie moge sie doczekac! basik74- nie martw sie tym,ze spalas na brzuchu,ja wczoraj tez dosc dlugo lezalam na brzuszku i pol nocy tak przespalam-na pewno nic zlego sie nie stalo Bebolek20-dziekuje za informacje o spodniach.Wiem,ze ciuchy dla kobiet w ciazy sa drogie a ogrodniczki w H&M ktore ogladalam wlasnie tez kosztaly 180zl.Jak znajdziesz czas,przeslij mi foteczke.Z gory dziex. Carlaa-BARDZO ci kochana dziekuje za linki,bardzo mi sie przydaly,jestes jedyna kobietka,ktora tak mi pomogla.A ze Torun pieknym miastem jest to oczywiscie wiem:):) .Dawno temu bylas u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Widze,ze zadna z Was nieodpowiedziala mi na pytanie : kiedy musze wyjac kolczyk w pepka??? bylabym wdzieczna jakbyscie mi doradzily. BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) To ja tak szybciutko:-) Iva, co do kolczyka...hmmm...ja nie nosze, ale moja Siostrunia nosila dosyc dlugo. Teraz spodziewa sie Dzidziusia w sierpniu, kolczyk juz dawno temu wyjela, chyba zaraz jak sie dowiedziala ze bedzie miec Dzidziusia. Pamietam ze tak gdzies okolo 5 miesiaca pepek mi \"wyskoczyl\" (i tak mi zostalo do konca ciazy:-) wiec chyba lepiej bedzie wyjac teraz. Carlaa, ciekawe jak to jest z tymi objawami...ja ciagle czuje ze bedzie chlopczyk:-) Basik, nie przejmuj sie, na pewno nie zrobilas Dzidziusiowi krzywdy spiac na brzuchu...mi sie tez zdarza, choc teraz juz rzadziej, glownie dlatego ze bola mnie piersi. U nas dzis deszczownia...co za dzien...i do tego ten bol glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bunia :) pewnie niedlugo zweryfikujemy swoje przeczucia ;) hehe zobaczymy co nam los podarowal :) IVA ciesze sie ze informacje sie przydaly ;) co do kolczyka mialam kolczyk ...i tak jak siostra Buni sopodziewalam sie synka w sierpniu wlasciwie jak sie dowiedzialam to wyjelam ... poprostu mi przeszkadzal ... co do Torunia bylam w swieta ... teraz mam nadzieje zawitamy tam w sierpniu i to na kilka dobrych dni :) troszke nie moge sie doczekac :) pozdrawiam teraz to zmykam do pracy ;) 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Dziekuje kochane za rady w sprawie kolczyka.Mi nie przeszkadza wogole,ale licze sie z tym ze bede musiala go sciagnac i to chyba jaknajszybciej skoro tak piszecie :(( szkoda,bo tyle czasu o niego walczylam i tak sie przyzwyczailam,no ale trudno. dziekuje raz jeszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA24
Bunia_77-po czym czujesz ze bedzie chlopiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva, mysle ze po urodzeniu Bobaska bedziesz mogla wlozyc kolczyk, wiec uszka do gory:-) A z tymi przeczuciami...jak bylam w ciazy z Melka to tez czulam ze bedzie chlopiec, w ogole nie mialam ochoty na slodycze - wczesniej dzien bez batonika byl dniem straconym:-) No i w ogole znajomi/znajome mowili ze bedzie chlopczyk bo wygladam "na chlopca", tzn. urosl mi tylko brzuch, reszta pozostala bez zmian. Poza tym mowia ze jak masz ochote na kwasne to bedzie chlopczyk, a jak na slodkie to dziewczynka, ale w tym przypadku slyszalam od wielu dziewczyn ze u nich bylo akurat na odwrot. Teraz po tym moim wywodzie juz sama sie pogubilam:-):-):-) A jak u Was Mamcie z przeczuciami odnosnie plci dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos sie martwie czy wszystko z Dzidzia w porzadku...i boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
bunia77 - no co ty? nie martw się , wszystko przeceiż jest super. choć ja eż czasami jakieś głupie myśli mam czy aby wszsystko idzie dobrze. Ale trzeba odganiać te myśli bo one tylko przeszkadzają. A my mamy być teraz szcześliwe i uśmiechać się od rana do wieczora:) kamila- super ze miałas jak do nas napisać ze szpitala. oj szpitale to nic przyjemnego i sama jak pomyśle ze czeka mnie też wizyta tam prędzej czy później to mnie ciarki oblatują. Ale najważniejsze ze z dzidzią jest dobrze i że macha mamusi :) wracaj tu do nas szybciutko , aha i też jestem zaskoczona tymi dobrymi obiadkami. U nas to mozna paść z głodu ze szpitalnego jedzenia. Asiamal- zazdroszcze widoków ja ide dopiero na usg w przyszłym tygodniu i boje się strasznie czy wszystko ok. dawno nie widziałąm mojej dzidiz.... ale to zleciało o statnio jak byłam w 7 tygodniu!! a teraz zaczął się 15 tydzień. mam niepochamowane chęci kupowania czegokolwiek byleby dla dziecka. Dziś kupiłam dwie pary skarpetek malutkich, a moja mamm jak to zobaczyła to poszła i wyciała z szafy też jedną pare hahaha u mnie w rodzince od mojej strony to pierwsze dziecko, pierwsza ciaża wiec rodzice moi przeżywaja i ciesza się strasznie. co do kolczyka to ja nie mam pojęcia jak to jest bo nigdy nie miałam ale myśle zebyś go wyjęła jak najszybciej i będzie z głowy bo i tak trzeba :) wiecie co? co do płci to ja też niby mam tylko na kwaśne ochote a batoniki poszły w odstake a dziś miałąm ochote na gofra z wielką bitą smietana. kurcze nie mogłam go nigdzie dziś znależć i musiałam się obejsc smakiem ja bardzo chciałąbym córeczke a jak widze sukieneczki to mnie aż skreca. i te rózowe bluzeczki i w ogóle mnie to rajcuje. Ale co wyjdzie to wyjdzie jak bedzie synuś to będziemy grać w piłke i też bedzie wesoło:) to ja uciekam a wy trzymajcie się cieplutko papapa aha!!! któras z dziewczyn pisała o kotce ze idzie na sterelizacje. Nie martw się koty przechodzą to szybko i zdrowieją jeszcze szybciej. Ja mam kocurka z którym byłam 2 tygodnie temu na kastracji i juz bryka i śladu nie ma po całym zabiegu i zrobiłsię spokojniejszy. Ale dla mnie kastracje i inne zabiegi to pestka to już mój trzeci kocur którego kastrowałam:):):) ile twoja kotak ma?? to kończe papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka77
czy wy też tak macie ze jak idziecie sobie same to śmiejecie się do siebie? ja tak mam i czasem myśle że jak mnie kto zobaczy to pomyśli ze wariat!!! ale ja się tak ciesz ze mam w sobie dzieciatko a najbardzije to czuje własnie jak sobie ide sama- wtedy wiem ze nie ide tak całkeim sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam! Dzięki dziewczynki za zdjęcia, fajowe macie brzuszki! I w poprzednich ciążach też były piękne. Swoje zdjęcia wyślę Wam jak tylko zrobię, ale przyznam się że mój brzuchol też już widać! Wyskoczył nagle, z dnia na dzień. No i ciasno mi we wszystkich spodniach... Co do badań genetycznych to nie miałam do nich wskazań, lekarz słowem o nich nie wspomniał. Sama chcę je zrobić. Ale nawet przez myśl mi nie przechodzi że mogłyby źle wyjść. I Wam też zabraniam tak mówić, pisać i w ogóle o tym wspominać. Ma być dobrze i koniec!!! Kończę, bo mam jeszcze troszkę roboty w domu. Pozdrawiam wszystkie babki, dbajcie o fasolki, pa pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola83
ja mam termin na 11 listopada! juz nie moge sie doczekac!juz chce przytulic moje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki......ja zaczynam nareszcie lepiej funkcjonowac,mdłosci prawie przeszły, buzia normalnie wyglada,tylko brzuszek wyskoczył;-]duzy;-] jem duzo owocow szczegolnie arbuz mi smakuje;-]dzisiaj bylam na usg genetycznym wszsytko dobrze,leniuchuje w domciu ale mam coraz wiecj energii....dzidzia ma juz 7cm i strasznie sie rozpycha......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
witam wszystkie dziewczyny dawno mnie tu nie bylo ale czytalam was. to przykre ze tyle dziewczyn stracilo swoje malenstwa. ciesze sie ze wasze brzuszki rosna, myslalam ze tylko ja mam duzy. wlasnie wyczytalam ze prawie wszystkie diewczyny mialy robione usg genetyczne. ja takiego jeszcze nie mialam a jestem juz w 14 tyg. podpowiedzcie czy takie usg powinno byc zrobione bez wskazania do tego. pozdrawiam wszystkie brzuchatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie. Wiecie co? Wczoraj byłam na USG. Suuuuper. Widziałam wszystko dokładnie. Tylko łobuziak nie chciał pokazać buzi i noska żeby zmierzyć. Ale wszystko jest w porządku. Wszystko sie dobrze wykształca i funkcjonuje. I wiecie co jeszcze? To chyba będzie chłopiec. To jeszcze nic pewnego, bo to za wcześnie. Ale lekarz powiedział, że coś tam mocno odstaje. Hihi. No i to śliczne serduszko. Po wyjściu od lekarza nie mogłam dojść do siebie. A tatuś to chyba jeszcze bardziej przeżył ode mnie. Ja chyba już zacznę biegać po sklepach i kupować ubranka. Hihi. Pozdrawiam i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĄŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŚĆ bebolek20...20..........26.01.......14tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...........14tyg .....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........14 tyg........27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 13 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01.....13 tyg........27.10/6.11.07r......Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 13 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02.........10tyd......23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........11tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2 ........22........ 20.02.........10 tyd...... 27.11.07r......Kraków basik.........33.........21.02............8tyg.......28. 11.07r.....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........8 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolka nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze, no i znasz już płeć, choć to jeszcze nic pewnego ale zawsze coś, wicie co nie wyobrażam sobie jak to było za czasów naszych mam kiedy nie było usg, nawet moja najstarsza siostra nie miała nigdy robionego to straszne, ale za to jaka niespodzianka na porodówce Ja musze czekac jeszcze 2 tygodnie na wizyte, chyba oszaleje bo też sie martwie czy aby na pewno wszystko ok, ale to już chyba jest wpisane w ciąże i macieżynstwo co do kolczyka ja bym go usunęła odrazu, byłabym spokojniejsza Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WI EK.....OST@.......DŁ.C IĄŻY.....TERMIN....MIEJSCOWOŚĆ migotka.....21..........25.01........14 tydz.....1.11.07r.....Warszawa bebolek20...20..........26.01.......14tyd.......02.11.07 ...kilcock(Irlandia) Bunia_77.... 30...... 27.01...........14tyg .....30.10/3.11.07r...Cork Fufcia .......29.......25.01 .........14 tyg........27.10/ 3.11.07r..Siedlce Carlaa.......31........01.02..........12tyg......... 4.11.07r. Mülheim/R Amelka77... 30....... 30.01........ 13 tyd ........6.11.07r....Wrocław Wiola_75....32........29.01.....13 tyg........27.10/6.11.07r......Ustka Monika26....26.......30.01..........11 tyg.......6.11.07 Asiamal .....25 ........30.01........ 13 tyd....... 7.11.07r.......Rybnik Carolka2007..25......31.01.........11 tyd........7.11.07r. ..Szczecin petunia555...30.......31.01 ........9 tyd ........7.11.07r. Wzetka .....31........31.01.........11 tyg........7.11.07r....Rzeszów kasmo........28........28.01.........7 tyg.........8.11.07r. nikola22.....22...........4.02......................11.1 1.0 7 r. Shenen...... 31 ........05.02 ........11 tyd .......11.11.07r....Chełm Iva24.......25..........4.02...........13 tyd........11.11.07r...Toruń Aikangel....32.........................13 tyd ........11.11.07r. Pyzatachrupka.......................11 tyd.........11.11.07r. Madzia_u ...29........ 08.02 ........6 tyd .......15.11.07r Aguuusia ....28........ 06.02 ........6 tyd .......16.11.07r adzia_g.....27..........13.02........10 tyg.......19.11.07r ozon..........31.........14.02 .......12tyd........ 21.11 .07r. kasiunia80..............................9 tyd.......23.11.07r. kamila81.....25.........15.02.........10tyd......23.11.0 7r.....Wrocław Kalinka1985 .22 .......16.02 ........11tyd ....23.11.07r...Częstochowa Niuuusia .....21........16.02.........10tyd ......23.11.07r.częstochowa e-linka........27.........16.02 .......7tyd........23.11 . 07r. Magdysia 2....32.......18.02.........8 tyd. .....25.11.07r Sara2 ........22........ 20.02.........12 tyd...... 27.11.07r......Kraków basik.........33.........21.02............8tyg.......28. 11.07r.....Katowice ssss...........21.........23.02........8tyg........30.11 .0 7r myszanka...27.........23.02........8 tyg.......30.11.07 r......Mannheim Aneta71.....36..........23.02........5 tyd.......30.11.07r….. Warszawa Poprawiłam troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może dołaczymy do tabelki kolumne, w której bedziemy pisać jak jest płeć dziecka albo co przeczuwamy, niedługo bedziemy sie dowiadywac czy mamy synków czy córeczki, ja ciągle czuje że bedzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara2 ja tez sobie nie wyobrażam jak nasze mamy mogły przez cały okres ciąży nie wiedzieć co z dzieckiem. Czy wszystko w porządku. To niesamowite, że teraz można zobaczyć czy półkule mózgowe się dobrze wykształcają, jak przepływa krew w aorcie i jak pracują przedsionki serca. Nawet gdzie znajduje się przepona. Na jutro umówiłam się z moim Dyrektorem i powiem mu już o ciąży. Planowałam pracować do 7 m-ca, ale chyba nie dam rady. Nie chce mi sie już. Chce siedzieć w domku i czekać spokojnie na dzidzie. Tym bardziej, że w czerwcu bierzemy ślub i jest trochę przygotowań. A z tym poszerzeniem tabelki to świetny pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati76
Carolka ja tez ci zazdroszcze, fajnie tak zobaczyc dzidziusia. ja swojego widzialam 8 dni temu i zobacze znowu za tydzien. srednio mam usg co 2 tyg ale i tak ciagle sie martwie. na jedno chcialabym widziec co tydzien a na drugie sie martwie czy co 2 tyg to nie za czesto, choc gin mi powiedzial zeby tym sie nie martwic. a jak wy myslicie czy usg tak czesto szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras moglaby wpisac mnie do tabelki. ost@ 9.02.2007, tydz14, termin 15.11. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×