Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marletta

uroda pomaga żyć i umrzeć...

Polecane posty

Gość taka tam xxxzzzyyy
Marletta nie przejmuj sie ,badz soba ,miej zasady i kiedys znajdziesz swa milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKE LOVE NOT WAR
ja w odróznieniu od poprzedniczek jestem brunetka...taka typowa czarnulka, ciemne wlosy, ciemne oczka i sniada cera, niezbyt wysoka (164cm), zgrabna...takze mam duze powodzenie..i wlasnie mój chlopak takze na poczatku sie troche bał...bal sie w ogole do mnie zagadac, pozniej bal sie, ze sie nim pobawie i rzuce, i bal sie, ze znjade sobie kogos innego..a tu prosze, wczoraj obchodzilsimy nasze 3 wspolne walentynki :D :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg. opinii publicznej hehe
należę do tych uhm-nieskromnie ,pięknych.Ale to pojęcie względne. Nigdy nie miałam przez to problemów, często jest mi łatwiej dzięki tej mojej urodzie. z facetami mogę godzinami rozmawiać na różne tematy(pamiętając o zasadzie że milczenie jest złotem) Nie podbudowuję się stwierdzeniami i dobrymi radami typu:" możesz miec każdego", bo to chyba ja wiem najlepiej "kogo mogę mieć". Jestem od 9 lat w udanym stałym związku z, że tak powiem, intelektualistą-wiele się od niego uczę a on ode mnie.Moja uroda mi w tym nie przeszkadza. Generalnie, myślę, że jesteś niedowartościowaną "nibypięknością" z kompleksem nieuka. Przykro mi, ale tak właśnie myślę. A sam fakt że piszesz na polskim forum powinien cię skłonić do znania ortografii. Wstydzilabym się pisać jakie mam wysokie IQ przy okazji robiąc błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amazing
A moim zdaniem to Wy sie wszystkie ośmieszacie, pisząc dziewczynie że dlatego iż robi błedy ortograficzne juz jest nieukiem i powinna zadbac o swoja intelektualną strone!!! A skąd od razu wniosek ze jest idiotką?? Moze wina tkwi w innej sferze jej osobowosci. No ale czepiłyscie sie najprostszego i najbardziej banalnego stereotypu - piekna to i pewnie głupia:o I po Waszych wypowiedziach własnie widac, jak to własnie jest byc ładna dziewczyna i miec problemy jeszcze z tym?:O Tak... I co tu sie chwalić kto co zrobił i kto z kim jest, dziewczyna ma problem teraz, a nie oczekuje rad w stylu- ja mam, jestem piekna i madra, wiec nie jecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też się gapią, też mnie nie słuchają, do tego wszystkiego jeszcze komentują...ale w inny sposób niż Ciebie. Ja jestem obleśna, ohydna ,wprawiam ludzi a już w szczególności mężczyzn w takie obrzydzenie, ze nawet usranym kijem by mnie nie dotknęli. I powiem Ci jedno, choćbyś nie wiem jak mocno tupnęła swoją piękną nóżką to i tak pięknym kobietom jest prościej w życiu. Ty przynajmniej masz świadomość, że ludzie Cię akceptują, że mężczyźni akceptują... Masz szansę na normalne życie. A takie obrzydliwe gówno jak ja może jedynie skoczyć ze swojego balkonu :). Ile bym dała żeby być Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAKE LOVE NOT WAR
absolutnie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze skoro dziewczyna jest ładna, to od razu głupia...znam mnóstwo pięknych i zarazem inteligentych dziewczyn. A to, ze ktos robi błedy ortogrficzne nie oznacza, ze ejst głupi...znacie takie pojecie jak dysortografia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marletta
przecież to z tym IQ nie ja pisałam tylko ktoś się podszył....ludzie trzymajcie emocje na wodzy to tylko forum:) a to czemu tu jestem..hmmm.. szukałam jakiejś fajnej polskiej strony aby jezyk podszkolić:) i chciałam porównać opinie z francuskiego forum do Waszych. Heh...Moi Drodzy forumowicze o moje wnioski dla swojego dobrego samopoczucie nie pytajcie:) Emigracja górą!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×