Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały bzykczek

30 lat to zdecydowanie za pózno na pierwsze dziecko!

Polecane posty

Gość mały bzykczek

Dzieczyny myslie o dziecku, a nie o sobie. 30 lat to zdecydowanie za pozno!!!! Ruszcie mózgownica i wyciagnijcie wnioski- pieniadze to nie wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wszystko bez pieniedzy
TO CHUJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały bzykczek
mamusia ładnie sie wypowiedzila, gratuluje inwencji i przeblysku inteligencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnosząc po nicku
ty starania o przedłużenie gatunku zaczęłaś bardzo wcześnie...nie wiem które rozwiązanie jest głupsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak
ale porozmaiwajcie ze swoim sumieniem, tak sczere. W glebi duszy pewnie wam przykro- starosc nie radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbys jeszcze cos dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
jasne...najlepiej urodzic w liceum, dostac tysiac zł. od państwa, byc bez pracy, perspektyw i klepac biede.Głupote straszna napisałas autorko. Nie wszystkie mamy bogatych rodziców i mezów. Większośc musi sama sobie zapewnić lepsza przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w związku z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
lepiej zebys nie miala dzieci pustaku bo wstyd miec taka matke jak Ty bezmozgowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co w związku z tym
do kogo to było szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO mamusie daja popis swojej kultury:0 pewnie same małolaty głos zabraly- no a jaha starsze mamu ( czyt. 30-stki) tak sie nie zachowuja, sa wykształcone i potrafia dyskutowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to cię obchodzi
to już tylko i wyłącznie moja sprawa kiedy będę miała dzieci i czy wogóle. A tobie nic do tego. Jeśli uważasz że 30 to za późno to zrób sobie wcześniej i nie jęcz tu publicznie bo nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jest im przykro, ze wczesniej nie mogly i teraz si wyzywaja n forum- biedactwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latki
to pruchna zapatrzone w same siebie!...nie mowie zeby rodzic w wieku 18 lat czy mlodziej ale tak przedzial20-25 jest chyba najlpeszy! mateirilaski pipszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
maly bzyczku twoj nick mowi sam za siebie ze lubisz sie bzykac szmatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa materialsitki, tylko rozwazne mamusie, które dzieci wychowuja z poradnikim w reku i słuchawka telefonu przy uchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakie ciekawe porównaie, głodnemu chleb na mysli:) a jak tłumaczysz dzicku co robi pszczólka??? mówisz ze bzyczy?? a moze mówisz ze mamusia z tatusiem sie bzykaja a pszczólka jeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty myślisz, że ja nie chciałabym wcześniej urodzić dziecka? To w takim razie znajdź mi faceta, który potrafi zarobić na rodzinę, chce dzieci i chce je wychować na dobrych ludzi. Znajdziesz mi takiego? bo ja szukam od 5 lat i nie mogę znaleźć, bo moje związki zwyczajnie rozpadają się po kilku latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------
do mały bzyczek -> wal się na ryja 😡 myslisz, że kobiety po 30. to egoistki, ktore mysla tylko o forsie i nie chca miec dzieci?? czasami sytuacja jest bardzo skomplikowana... jak moja... od 5 lat walcze z tzw. kobieca choroba... jestem sama... zwiazek z mezczyzna predzej czy pozniej sie rozpada, bo ktory facet zadowoli sie seksem kilka razy w roku... psychicznie jestem wrakiem... juz nawet plakac mi sie nie chce... nawet gdybym chciala miec dziecko, to nie moge ... wiec nie wqrwiaj mnie swoimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby dlaczego
to juz za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------------------
a pieniadze nie sa problemem... nie szukam faceta, ktory zapewni utrzymanie mnie i dziecku, bo sama swietnie zarabiam... tylko zdrowie nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thxc
Sądze że każda z nas sama powinna decydowac o tym kiedyu chce urodzic. Jedno tylko wiem... pierwsze dziecko urodziłam w ieku 25 lat i w ciąży czułam się super i wszystko było Ok, natomiast teraz przechodzę istny koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo
a moim zdaniem autorem topiku jest facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały bzykczek
dzieczyny, osoby któr nie potafia odnalezc sie w ziazku wogóle nie powinny mie dzieci. Faceta nie potrafic utrzymac i sobie nie dawac rady samej z soba i jescze za wychowanie sie brac to troche przegiecie. Widocznie los wiedział co robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały bzykczek
a 30 faktyczie sa starsznymi egoistkai, ktore wychowuja dzieci wg njnowszej gazety oraz porad z TVN style

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz kobiety dluzej
zachowuja biologiczna młodosc. Jak mialam 35 i bylam w ciazy to mi nie chcieli zrobic badan prenatalnych, powiedzieli,ze nie ma po co. No i fajne dzieci urodzilam, a przynajmniej nie wisielismy na nikim finansowo, moglismy dzicion dac wszystko. Kazdy niech rodzi, kiedy mu wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
spieprzaj dziadowo czyt.autorko topiku ty polglowku tepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
utrzymuj sobie faceta powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×