Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały bzykczek

30 lat to zdecydowanie za pózno na pierwsze dziecko!

Polecane posty

tak sie zastanawiam jakiego czy z marmolada wisniową czy z różą?? a czy to prawda, ze dzis sie nie tyje od paczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzicielko od siedmiu boleści
A ktoś ci zabrania rodzić? Jak chcesz, to ródź, ale daj innym żyć na swój sposób. Nie wszystkie kobiety lubią dzieci i chcą je mieć, niektórym się odmienia dopiero po 30-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z masa budyniowa mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj a u mnie w miecie chyba nie m z masa budyniowa. Ale bym sobie zjadął takiego z masa:) ale mnie ochota naszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
i znowu PROWOKACJA kurna, czy nie macie nic lepszego do roboty tylko ciagle wtracanie sie do czyjegos ogrodka ???????? ciagle stracie do cudzego :O moze niech kazda pilnuje SWOJEJ DUPY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
starsze mamy ( czyt. 30-stki) tak sie nie zachowuja, sa wykształcone i potrafia dyskutowac ?????? To kto w takim razie tu dyskutuje ? kogo mogł zabolec temat?Własnie te podstarzałe próchna gdzie z tylu liceum a z przodu na gebie muzeum a w głowie sieczka po paru skrobankach z okresu młodosci trudniej zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestey lifer
bo strasze mamy sa stare:) ich dzieci maja 8 lat, a one juz 40 na karku:) niestety starosc nie radosc, trzeba sie na kims wyładowac , forum to dobre miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Nie ma to jak kultura wypowiedzi. Niektórym nic już nie pomoże. Czy nie potraficie wyrażać swoich poglądów grzecznie, bez obrażania innych. Ale jak brakuje rozumu to pozostaja wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna babo
Mama urodziła mnie mając 30 lat, ja swoje pierwsze dziecko urodziłam mając 31 lat, mama ma teraz 63 lata i trzyma się świetnie, wygląda na 40-stkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"30 lat to dla mnie zdecydowanie za późno na pierwsze dziecko\"---> tak powinien brzmieć tytuł topiku. Może dla Ciebie 30 lat to za późno, dla mnie to idealny wiek na pierwsze dziecko, ale czasem los decyduje za nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ardanskela
A ze sie tak zapytam, co komu do tego?? Czy naprawde sadzicie, że te Wasze durne opinie na temat wieku i ciazy kogos interesuja?? Chyba nikt sobie nie robi nic z tego co napisze pomaraczka o starszej i młodszej mamusi. Kazdy ma dziecko kiedy ma i co komu do tego?? A zalozyelka pochodzi chyba z malej wiochy w ktorej króluje wścibstwo i plotkarstwo. Lepsiej idz pod kościól poobgadywac koleznaki i umoralniac je, albo zalóz blogai opisz swoje smutki, zamiesc swoje zdjecie a pozniej podeslij nam link, chetnie poczytamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdura
63 lata i trzyma się świetnie, wygląda na 40-stkę.Akurat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×