Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kozica 2
A to dobre. Jestem za ciążą będzie weselej :D Rysiek będzie miał udar. Ciekwae kto za niego panienkę będzie do roboty łóżkowej woził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliisssa
hej,dziewczyny kto mi napisze co było w piątkowym odcinku klanu bo nie oglądałam, ten z 1 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
Odcinek 1402 – piątek, 1 lutego Po wczorajszym nagłym wezwaniu Rysiek zaczyna podejrzewać, że Mariusz miał rację, jeśli chodzi o profesję Klaudii. Szczególne podejrzenia wzbudził w Rysiu niekompletny strój Klaudii i mężczyzna wrzeszczący za jego pracodawczynią okropne wyzwiska. Jerzy spotyka na klatce schodowej Donatę. Dziwi się, że pani Irena nie poprosiła go o przywiezienie córki z lotniska. Donata jest również zaskoczona reakcją matki na uwagę o Jerzym, który dotąd był jej ulubionym sąsiadem. Paweł wpłacił już pierwszą ratę na nowe mieszkanie Agnieszki. Krystyna refleksyjnie zauważa, że niedługo zrobi się pusto na Truskawieckiej. Bożenka wraca z randki z Karolem. Strasznie chciałaby chodzić do szkoły tańca i prosi ojca, żeby się zgodził. Michał namawia Kingę na imprezę ostatkową. Przyda jej się takie odreagowanie po ostatnich kłopotach. Elżbieta wspiera syna. Rysiek odwozi Klaudię pod wskazany adres. Kobieta rozwiewa jego wątpliwości, jeśli chodzi o charakter jej agencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliisssa
eiveeee ! dzieki bardzo ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenka pewnie myśli,że Jerzy zmienił orientację seksualną,po tym,jak zobaczyła rano,wychodzacego z Jerzym Leszka.:D Monika moze być pijana.Miała kiedyś problemy z alkoholem.Zresztą,nie tylko w serialu.:O kozica,Twój nick(poprzedni)mógł ktoś zabezpieczyć hasłem.Dlatego nie możesz go używać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tym sławkiem? Wiecie moze? Dlaczego zniknął??? to jest chyba najciekawszy wątek na obecna chwilę ;-) aha, a Jerzy ma bardzo lepkie ręce, zgroza! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Już płaczę nad nim...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaa
Kto teraz będzie dzieci pilnował, zeby myły rączki 100 razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuszkaaaa
Błagam, zróbcie coś, na wątek Krystyny i Pawła się po prostu nie da już patrzeć! Nie można przeoczyć faktu, że latka lecą, ale żeby od razu robić z nich takich dziadków?! Ich smętne dialogi i zdawkowe słówka powalą z nóg najbardziej cierpliwego widza! Co to za stereotyp, że ludzie po 50 muszą się zachowywać jakby sobie wykupili już miejscówkę na cmentarzu..? Moim zdaniem należy ich trochę rozruszać, każdemu należy się trochę miłości i adrenaliny niezależnie od wieku i statusu społecznego. Mam nadzieję że któryś z planowanych wątków w końcu rozwinie się w dobrym kierunku (Paweł i pani doktor z Topolina, Krystyna i lalusiowaty student),a nie skończą się tak jak kryzys małżeński z powodu zakupu kanapy (żenada;/ - zarówno sam kryzys jak i jego koniec)... I podziękujmy już takim kiepskim dialogom, typu żale się Krystyny, która czuję się nieatrakcyjna. Gdybym to ja usłyszała tą przekonującą odpowiedź Pawła "Nie wyobrażam sobie, żebym mógł być z kimś innym" i poklepanie po plecach, to chyba bym w depresję wpadła. Tak szorstkiego wyznania "miłości" jeszcze nie serwowano i o by to był ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksym fiodorowicz
Precz z Adamem i Olą! A zwłaszcza z Adamem. Skąd wzięliście takiego palanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksiej fiodorowicz
Nie mogę patrzeć na tego Adasia, mam nadzieje ,ze go usmiercicie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denis fiodorowicz
adam wont adam jest bezplciowy wyglada jak cpun i w ogóle mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralimuchybedziewiosna
adam to kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaa
A słyszeliście, że Trojanowska nieźle chleje. Czytałam, że jest alkoholiczką. Prawda to niech kto odpisze. Adam jest w tym serialu beznadziejny. za to w PM ciacho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czytałam o Trojanowskiej,ze ma problemy alkoholowe.:O Ponoć kilka razy była na odtruciu,ale leczyć się nie chce! A,Rysiek \"tyrał i tyrał,aż sie udaru dorobił\". Teraz wezmą Elę w obroty!Monika i Rysiek,bo ona go przekabaci. Z resztą....On chyba jest nieubezpieczony,z Korporacji odszedł,a wątpię,czy ta pani :O lub on wykupili ubezpieczenie.A leczenie i rehabilitacja kosztuje! Ja też tak sobie myślę,że w kwestii Krysi i Pawła coś ruszy.Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,Sławka wcięło!:D Ciekawe,gdzie się podziewa.Patrzeć,jak "Myszowata"będzie sama wychowywać dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alyyyna
A ja czytałam, że Ela i Jerzy przesiadują w necie na portalach randkowych czy czatach i Elżunia się spóźni na jogging z Matuldą, bo cvałą noc dyskutowała z jakimś facetem. Przypuszczam, że na 99,999999999999999999999999999% tym facetem będzie Jerzy :D Pózniej to już pewnie się umówią "w ciemno", pogodzą i będą razem :D Kinaga też się połączy z Michałem. Graża wróci do Rycha, Monika wyjdzie za mąż, wszyscy będą szczęsliwi i będzie koniec Klanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvberty
zauważcie, jaka mało aktorów odeszło z serialu w przeciągu ponad 10 lat trwania serialu z podstawowych aktorów tylko Wieczorkowski z tego, co mi się wydaje, chyba nieźle im tam płacą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisy opisy
czy znacie strony z opisami seriali? Była kiedyś taka stronka z opisami na miesiąc do przidu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polos
żenada !!! co to za worek pisał ???? !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek
No ja...A co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaa
Ludziska, czemu nic nie piszecie? Czy nikt nie skomentuje powrotu matki Polki? Chodzi mi o żonę serialową Rysia. Wiem, ze urodziła kolejne 5 dziecko. Ale mój boze, ona przytyła chyba z 30 kg. Wygląda jak armata. I kto ich tam czesze? Fryzura Agi Lubicz-masakra, to samo mimozy Kingi. Nie wspominajac o Rysiu i Maciusiu. Wyglądaja jak bliżniacy. A zapomniałam o ich przyrodnim braciszku, koledze Rysia- taksówkarzu-porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
Rzeczywiście Grażynka przytyła, myślałam, że mi telewizor szwankuje, a te jej czarne włosy makabra :P I jeszcze najlepsze to jak powiedziała, że pójdzie na skargę, że Rysiem nikt się nie zajmuje. Ona jakaś niedzisiejsza. W łapę trzeba dać to może ktoś się zainteresuje :) Ruda z Adasiem to też pomyłka życiowa. Jak tak dalej pójdzie to ze ślubu nici. Mam nadzieję, że wredną Monisię za tą jej pazerność wobec Eli, Lesio przerobi na szaro, bo on niezły kanciarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozica2------->znowu Ci poczta szwankuje? Zgadzam sie z Waszymi opiniami,co do joty!Nic dodac,nic ujać!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenuaaa
W szpitalu w dzisiejszych czasach pielęgniary , absolutnie nie zajmują się chorymi. Im cięższy stan pacjenta, tym gorzej dla chorego. Mam identyczny problem w swojej rodzinie. Wujek jest sparalizowany po wypadku. Gdybyśmy nie przychodzili do szpitala i nie przejęli obowiązków pielęgniarek. On by umarł z głodu w ciężkich odleżynach. Pielęgniary ograniczają się do sporadycznego zajęcia się chorymi i dawaniu zastrzyków z wielka łaską. Żadne skargi do lekarza prowadzącego nie dały efektu. Szpital z prawdziwego zdarzenia można obejrzeć w serialu "Na dobre i złe". W Polsce szpitale to umieralnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie wie ktoś
czy Rysiek z tego wyjdzie?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×