Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klopsy na mopsy
a lubicz pawel bedzie mial romans za doktor czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Wróciłam :) Nie miałam dostępu do neta i nie mogłam z wami konwersować o jakze sesacyjno-kryminalnym serialu ;p Faktycznie, wymyslaja juz niestworzone historie, kto widzial, zeby w polskiej rodzinie co chwila byly takie histoie ;p. ale rozumiem-potrzeby serialu ;) Myslę, ze wyslą Olę do Rafalskiego na terapię- jedynego psychologa w całej Warszawie, juz chyba wszystkich przemaglował ;d Nie uwazacie, ze Kinia zachowuje się nieco jakby byla zazdrosna o Michala ? Juz od dawna wrozę, ze się w koncu zejdą... Jacek to faktycznie żmija, zero chlodu, gra bez skrupyłów, jeszcze zaleca się do Beaty bez mrógnięcia okiem. A taki niby \"niemęski z wyglądau\"jak ktos to okereślił. Zobaczycie, dlugo nie poromansują, wyda się :P Leszek bawi się w Sherlocka Holmesa , myslę, ze w koncu zdobedzie Bognę. Inaczej się chlopak wykonczy ;)) Cieszę się, ze Klan jest pn-pt, tylko łatwo zanudzić widza gdy serial jest często, więc nowe sensacje przed nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj żal mi było wczoraj Beaty, ale po cholere plazła z tym do Rafalskiego. Chyba oszalała. Ten ich dialog był żenujący. A Beata to chyba pamięta, że Rafalski z nią również zdradzał swoją żonę... akurat jego o radę bym nie prosiła, bo on sam był jak Jacek. A na miejscu Beaty wynajełabym detektywa, zdobyła twarde dowody i skończyła tę farsę, bo po co dać się oszukiwać, upokarzać i męczyć świadomością, że za każdym razem gdy nie wraca do domu, bo ma naradę do późna to gździ się z Donatką. a jeszcze jedno mi przyszło do głowy, historia kołem się toczy, Beata była tą trzecią, teraz też uwikłana jest w trójkąt... ach no i ludzie, nie wymyślajacie romansu Krystynie z tym studencikiem, bo to byłoby juz zupełnie niesmaczne. A wogóle to ten studencik taki podlizus, że mam ochotę wsadzieć rękę do telewizora i go wywalić przez okno gabinetu dziekanki. Za wygląd, miny i gesty ala Rysiek i gadki o tym jak cudownie pisze były chłopak pani dziekan (i jej córki chyba tez?). To najbardziej irytujący dla mnie wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura255
do rocendrollowamamusia--> Jerzy rozstał się ze swoją kochanką Aliną, poniewaz ta była bardziej zainteresowana robieniem kariery lekarza niż byciem z nim. Wyjechała do Katowic. Najbardziej w Klanie denerwuje mnie ta nierealność. Rozumiem, że scenarzyści musza coś kombinować, żeby ludzie nie usneli przed tv, ale żeby tyle tragedii jednocześnie? Dwóm siostrom tuż przed ślubem umierają narzeczeni, Ryszard ma udar, Bognie mordują męża. Za dużo tego wszystkiego! Wszyscy zdradzają się na prawo i lewo (Jacek jest w tej roli obleśny, kijem trzymetrowym bym go nie dotknęła). Może by tak zaserwować widzom trochę zwyczajnej, codziennej radości? Ela mogłaby poznać jakiegoś miłego pana, zakochać sie wreszcie. Ile razy można odgrzewać ten kotlet o nazwie Jerzy? Niech on też sobie znajdzie jakąś babeczkę i niech spotykają się we 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie też to pisalam, w jakiej polskiej rpdzinie tyle się naraz dzieje ;)? Ale wiesz, kto by to oglądał, gdyby tylko siedzieli przed tv, pracowali i pili czaj :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ankaaaa
własnie wyczytalam ze chłopak bozenki powie rysiowi ze sie kochaja i w przyszłosci beda ccheili sie pobrac i rysio bardzo sie zmartwi, ale jaja musze to zobaczyc mine rysia kiedy sie o tym dowie, teraz bedzie sie bal zeby bozenka w ciazy nie byla, a agnieszka gra tylko do konca kwietnia i wyjezdza na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeDno Wielkie bAdzieWie
beata--sherlock holmes :D:D ale sie zakamuflowała:D:D co kur...de obchodzi taksówkarza czy ona chce siedzieć w jednym miejscu godzine, czy cały dzień??:o licznik bije, a on powinien sie cieszyć Knorr-- "utknięty" w windzie :D:D z rande wu nic z tego:):p:p jaja nie z tej ziemi szkoda ze Beata nie poszła za SŁomą do pokoju :( bylo by interesująco;) plask plaks każdemu po ryju i po sprawie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooo, ja tez oglądałam :P Knorr jak się śpieszył ;), biedaczysko, dobrze, ze klaustrofobii nie ma :P Biedna Becia, a nie mowilam/pisalam :P? Dlugo nie poromansowali ;) No szkoda, ze tam nie poszla i nie pokazali tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cs
Tak się zastanawiam, że może dlatego nie pokazali trupa Adama, coby miał on szansę za 666 odcinków ożyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elopomena
Do szaleństwa podoba mi się zielony dzbanek do herbaty w mieszkaniu Agnieszki!!! Gdzie taki można nabyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yncydent
mam pytanie nastepujace czy ta stara babcia z rosji ktora przyjechala do lubiczow na sieta i sie osiadla na stale w polsce ...mam takie pytanie czy ta ruska ma pozwolenie o prace w tym serialu ,czy ma jakas wize na pobyt stalyjnych lub czasowy czy jest legalnie na teretorium polski jakim cudem ta rosjanka stara pracuje w polsce zajmuje miejsce dla fajnych i zdolnych aktorów.jak ona gledzi to jej poprostu nie rozumiem .prosze o odpis dla mnie dziekuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam jest do tłumaczenia
chyba coś ci się pokićkało, bo to nie Rosjanka, tylko Polka wywieziona do Kazachstanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy może mi ktos wytłumaczyć dlaczego ta była laska mateusza non stop chodzi w ciemych okularach? Przez to robi wrażenie jeszcze większej wariatki, no nienormalna jakaś! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaaaamałamarta
bo ma limo,bo ja pobił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu doczekalam odcinka w ktorym cpunek umarl . Mogli wprowadzic jakis dramat i pokazac jego martwe cialo lezace w wymiotach . Bozenka ladnie tanczy ,w ogole jest fajna laseczka. Michala dziewczyna powinna isc do nie po nauki . Porusza sie jak zelbetonowy kloc. Skad wzieli to niegramotne dziewuszysko . Fryz tez ma dobry ,jak moja mama w latach \'80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napis
Napiszcie co będzie dalej w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Jacuś wyłga się Beacie?? Chyba mu nie uwierzy? Nieźle mu mina zrzedła jak mu powiedziała "śledzłam cię..." no a scena spod szkoły Bożena i Karol, cóż za romantica, takie trochę jak z książek Siesickiej heheh też bym chciała znowu przeżywać szkolne miłostki, ale czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Karol i Macolm to jest ten sam chłopiec. To widać. Śmieszyło mnie to ich spotkanie u Rysiów, nie znam angielskiego, zrozumiałam tylko powitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Justyna padnie ofiarą pigułki gwałtu, odejdzie z pracy. Michał będzie próbował jej pomóc znależć nową pracę. Leszek powie Krystynie ,że kocha Bognę, będzie mieszkał w mieszkaniu Agnieszki. Jerzy powie w końcu prawdę Elżbiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindaaaaaaaaaaaaaaaa
Ten film jest rewelacyjny w swojej prostocie. U mnie w domu oglądanie tego serialu jest wręcz rodzinną tradycją. Przedstawia dzieje typowej polskiej rodziny, ze wszystkimi wzlotami i upadkami. I to jest właśnie najlepsze. Jednak staram się iść wyjść do drugiego pokoju w chwilach, gdy pojawia się scena z doktorem Koziełłą. Nie trawię tej postaci. Można by było go choć trochę unormować? Błagam. Fajtłapa, ciągle dyszy i chodzi jak by ktoś go w plecy z wielką siłą uderzył.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handys
Dlaczego w odcinku z 11.04.mówi się o nim Adaś,wspomina jak by był świętym który oddał życie na misji ratując chore dzieci? To był zwykły ćpun,odpad społeczny. Nikt go nie zabił-poprostu sam,z własnej woli zaćpał się. Wydaje mi się ze jest to raczej okazja do podkreślenia negatywnej roli takich osobników w społeczeństwie, a nie wybielanie i rozczulanie się nad typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta 3456
najciekawszy serial ostatnich lat .ięki niemu mam kilkanaście minut wciągu dnia które pozwalają mi zapomnieć o moim przykrym życiu dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaił
Kazimeira Utrata Ty idioto. Ta aktorka, która gra ciocie Stasie jest polką. Obejrzyj ty sobie Czterdziestolataka, albo Tygrysy Europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy kobieta, której wczoraj zwierzał się Jacek przy barze to ta sama, którą woził Rysio?? Jakies podobne a ja miałam sporą przerwę w Klanie i odcinków jesienno - ziomowych to mało co oglądałam. No i czy Jacuś miał z nią coś kiedyś ten tego bliższe spotkania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×