Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ckldfdf
no mocne z tą dotacją na libacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
Leszek jest cudny... bardzo przystojny facet... lubię na niego patrzeć ,a ten głos.... mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im. Kryśki
Szykuje się jakaś impreza imieninowa Kryśki? Czy jak zwykle mężuś przygotuje jej śniadanko? :) Ja ostatnio w klanie nie jestem na czasie i nie bardzo wiem,co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiera gdzies Kryske Pawel
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Pojadą do Topolina. Zauważyłyście, że Kryśka coraz fajniej się ubiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddd
Boże .. zastrzelili mnie .. czytałam o tej dziewwczynie co gra Bożenkę ... ona ma rocznikowo 17 lat!! ba wygląda mna mój gust jak taka 13-14 latka, taka drobniutjka, w ogole nie przypoina 17 letniej dziewczyny! ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewww
ta aktorka zawsze grała corke rafalskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfcsgfdg
e nie przesadzaj Bożenka nie jest aż taka drobna, no może na 17 lat nie wygląda, no ale na według mnie spokojnie na 15, 16, nie malują jej w serialu dlatego wygląda na trochę mniej. Dla mnie to dopiero drobna jest Zosia w mjm ma rocznikowo 11 lat, a dla mnie na max 8, 9 lat wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widziałam, że Jacuś pokłocił się z Denatką, ale nie widziałam momnetu, że powiedział o rezygnacji z rozwodu. Kiedy bedzie powtorka tego odcinka wie ktoraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mako m.
Ja też zauważyłam, że Kryśka ostatnio fajniej się ubiera, w ogóle Kotulanka zaczęła bardziej o siebie dbać, maluje paznokcie itd. Myślę, że to zasługa zerwania z pewnym nałogiem... Kobieta się ogarnęła i wzięła za siebie! :) Trojanowska mogłaby wziąć z niej przykład i przestać pić, bo wygląda już tragicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo tymmm zeee
o tym ze kotulanka pila niegdy nie slyszalam, o tym ze trojanowska owszem ale tylko z brukowcow i stron plotkarskich a jak wiadomo to nie jest wiarygodne zrodlo informacji,bo wiekszosc napisanych historii czy wypowiedzi "gwiazd" jest zmyslona, nie wyglada za dobrze ale ma juz swoje lata i mozna to zwalic na rozne inne aspekty niz picie ale kto wie jaka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze Trojanowsak pije slyszalalm wielkorotnie i jestem sklonna w to uwierzyc, jej spuchnieta twarz jest tego dowodem co do Kotulanki to nie wiem wlasnie jaki konkretnie nalog miala na mysli moja przedmowczyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka i Trojanowska
Moja dobra znajoma pracuje w klanie jako charakteryzatorka i wiele razy była świadkiem jak Kotulanka, czy Trojanowska przychodziły do pracy "wczorajsze". Kotulanka od niedawna już nie pije, co od razu widać, bo wygląda lepiej. Trojanowska niestety nadal pogłębia się w nałogu i ekipa ma z nią poważny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no cóż jestem zaskoczona, najwyrażniej patrzyłam na Kotulanke przez pryzmat pani doktorowej i wydawala mi sie bez skazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bionda
Klan - odc. 1658 Elżbieta wraca do wczorajszej rozmowy z Jackiem. Odniosła wrażenie, że wszystko, co mówił, było szczere. Beata nie chce tego słuchać. Nie chce podejmować żadnych decyzji pod presją. Potrzebuje dużo czasu, żeby dojść do siebie. Paweł umawia się z Krystyną, że przyjedzie na jej rozprawę do sądu. Krystyna opowiada zaskoczonej Dorocie o Edycie, która chciała ją przejechać samochodem. Maciek tak się zainteresował atlasem anatomicznym, że zabiera go ze sobą do szkoły. Stenia dostaje wreszcie maila od Stacha z napisanym po łacinie rozpoznaniem choroby. Z pomocą Doroty dowiaduje się, że jej dawna miłość ma raka kości. Halszka spotyka w szatni sądowej Pawła i szybko wychodzi z gmachu. Na sali rozpraw Edyta jest smutna i przeprasza za wszystko, co zrobiła. Prezes zaprasza Donatę na obiad. Sugeruje, że niezbędna będzie likwidacja niektórych oddziałów banku. Rafalski zwierza się córce, że tęskni za Beatą. Dzięki niej zaczął cenić życie rodzinne i teraz mu tego brakuje. Ola jest zawiedziona wyrokiem sądu. Nie mieści jej się w głowie, że ktoś, kto chciał zabić człowieka, może nadal być lekarzem. Klan - odc. 1657 Rysiek zastanawia się, czy to możliwe, żeby Bożenka miała aż takie braki w wiedzy. Jerzy żali się w firmie na chłopców Michała: ich głupi dowcip niemal doprowadził go do kolejnego zawału. Antek i Renata radzą, żeby z nimi poważnie porozmawiać. Ola sygnalizuje, że ma ważną sprawę do ojca, jednak nic nie mówi w obecności Krystyny i odwiedza ojca w Elmedzie. Hymenoplastyka potrzebna jest jej koleżance, Pati, która chce wyjść za mąż za chłopaka z innego kręgu kulturowego. Ola wypytuje, czy tego rodzaju zabiegi wykonuje się w Elmedzie. Leszek odwiedza Krystynę na uczelni tylko po to, żeby oznajmić jej, że jest wreszcie szczęśliwy. Krystyna od razu domyśla się, że chodzi o Bognę. Stenia dogląda Doroty kurującej się w domu przy Truskawieckiej. Zwierza się zakonnicy ze swoich niepewności i problemów sercowych. Grażynka wraca z Maćkiem ze spotkania w ośrodku pomocy osobom niepełnosprawnym umysłowo. Maćka bardzo zainteresował atlas anatomiczny człowieka. Jacek odwiedza Małgosię w swoim dawnym mieszkaniu. Elżbieta, która dzisiaj zajmuje się dziećmi, prosi go o chwilę rozmowy. Jacek twierdzi, że wciąż kocha Beatę. Klan - odc. 1656 Kinga myśli o tym, co wczoraj usłyszała od Kai. Najlepiej byłoby, gdyby dziewczyna rzuciła pracę w klubie Sparta Stec, jeśli podejrzewa tam finansowe przekręty. Krystyna spotyka na uczelni Deptułę i od razu przypomina sobie, że zapomniała zapytać Anię o sprawę lokalu. Przypadkiem zjawia się Surmaczowa i chętnie zgadza się rozejrzeć za jakąś powierzchnią biurową. Krystyna na wszelki wypadek nie mówi, że chodzi o firmę pani Marioli. Jacek przychodzi do banku. Sekretarka próbuje wyczuć, jakie stosunki panują między nim i Donatą. Grażynka debiutuje dzisiaj jako samodzielny kierowca. Paweł prosi o dodatkowy kurs do schroniska do Doroty. Dorota słucha rad bratowej i zgadza się przenieść na kilka dni do Lubiczów. Stenia szykuje dla niej pokój Agnieszki. Na uczelni Pati zaczepia Olę w bardzo nietypowej sprawie. Ola najpierw podejrzewa, że to dowcip primaaprilisowy, ale potem obiecuje zapytać ojca o hymenoplastykę. Jerzy wraca zmęczony na Sadybę. Synowie Michała informują dziadka, że babcię Elę zabrało pogotowie. Zanim Jerzy wezwie następne dla siebie, dzieci przyznają się do żartu. Korepetytorka po sprawdzeniu poziomu wiedzy Bożenki stwierdza, że dziewczynka ma wielkie zaległości. Klan - odc. 1655 Jaś chciałby, żeby dzisiaj ze szkoły odebrał go Rafalski. Po wczorajszych przykrych rozmowach z dziećmi Beata szybko się na to godzi. Przed wywiadówką Bożenka decyduje się powiedzieć rodzicom o swoich problemach w szkole: chyba będzie potrzebowała dodatkowych lekcji, bo sama zupełnie nie wie, jak uczyć się polskiego. Rysiek uważa, że znajdą się pieniądze na korepetycje, kiedy dziewczynka zrezygnuje z zajęć tanecznych. Halszka dopytuje się Pawła, ile czasu po zabiegu będzie musiała spędzić w klinice. Donata pakuje swoje rzeczy przed przeniesieniem do centrali. Stara się zostawić po sobie jak najlepsze wrażenie nawet przed nielubianą sekretarką. Stenia odbiera list, który Stach wysłał do niej na adres Lubiczów. W liście mężczyzna pisze, że jest śmiertelnie chory i prosi Steńkę o ostatni przyjazd do Grójca. Podczas kolejnej wizyty w schronisku opiekuńczym Paweł ponawia propozycję gościny na Truskawieckiej, ale Dorota po raz kolejny odmawia. Kaja szuka rady u Kingi. Wygląda na to, że jej nowa praca w klubie Sparta Stec nie jest taka dobra, jak myślała. Klan - odc. 1654 Bogna umawia się z Leszkiem na kolację. Stenia żali się u Lubiczów, że Kazio wciąż narzeka na korzonki. Po kolejnej nocy przy kieliszku Jacek ma problemy ze wstaniem. Zaniepokojonej Boreckiej odpowiada, że dzisiaj nie idzie do pracy. Nie chce widzieć się z Donatą, która za kilka dni i tak przechodzi do centrali. Grażyna dziękuje Pawłowi za dodatkowe zlecenia. Przy okazji wspomina o problemach wychowawczych z Maciusiem. W firmie Beaty zjawia się Rafalski. Próbuje się tłumaczyć, ale Beata nie chce z nim rozmawiać. Bożenka usłyszała od polonistki, że może mieć problemy ze zdaniem egzaminu na koniec gimnazjum. Zastanawia się, jak o tym powiedzieć rodzicom. Paweł odwiedza Dorotę w schronisku. Wygląda na to, że siostra zachorowała na półpasiec. Jaś wypytuje Beatę, dlaczego tata Piotr się wyprowadził. Małgosia komentuje to słowami, że wszyscy tatusiowie zostawiają swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis KLAN o 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewww
Beata nazwała denate chudą blondynką...hahah świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caraaaaaaaaaaaa
Wlasnie nie wiem co to za dziewczyna ;p Ale miala na niego ochote ;p A ta imprezka ulalalaaaa....juz lepsze imprezki sa u mojej kuzynki 11letniej;p Tam to chociaz bawia sie przy hitach eski,a nie przy jakis labmadach,czy co to w ogole bylo ;/ Beatka rulezz ;d W sumie calkiem niezla ona jest ;) jaki ten Jacek glupi ,ze do tej Donatki poszedl kiedys...Chude takie ,biale i mizerne ;/ I jeszcze jak sie panoszyla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Kotulanka miała problem Trojanowskiej?- szok, ale dobrze, że to za nią, :) Lubie tą aktorkę, i muszę przyznać,że nieźle udawała, bo nigdy nie zauważyłam, żeby coś po niej było widać, w przeciwieństwie do Trojanowskiej- może specjalnie dali jej taką role bo nie wiedzieli jak zamaskować jej stan :) a co do nieznajomej koleżanki, to ona jest chyba z klubu tanecznego Bożeny, był z nią ostatnio wątek, kiedy chłopak Bożeny rozmawiał w jakiejś knajpce z ta Jagą, która Bożenie kieckę zakosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu przez te cholerne skoki klas przegapiłam.....Czy oni myślą, że człowiek siedzi cały dzień przed telewizorem i czeka, kiedy komuś z tvp wpadnie do głowy wyemitować coś, co powinno być o innej porze? Wrr...jak mnie to irytuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przez ten sport znowu nie widziałam połowy klanu, późno się zorientowałam. Czy macie takie wrażenie, że Denatka na poczatku gdy zaczęła grać w serialu była nieco grubsza, a teraz jak dziś pokazali ujęcie w tym swetrze z kapturem to kaptur większy od jej d....py. Koniecznie musze obejrzeć odcinek wczorajszy i dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
przez te nieszczęsne skoki znowu jestem do tyłu dzięki za streszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Maciek zakocha się w koleżance Bożenki, ta dziewczyna była już kiedyś w Klanie, miała występować w teatrzyku szkolnym jak była mała, wybrali Maćka. Matka dziewczynki kłóciła się z Grażyną, mówiąc,że jej syn nie jest zdolny.:) . Donata jest taka chuda, wcześniej ładnie wyglądała, a teraz niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma ple-ple
Usunąć z serialu Kingę z narzeczonym. Kto jest za???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co było
Ja też jestem ostatnio do tyłu z klanem... Była w końcu jakaś impreza z okazji imienin Krystyny? Co do "picia" Kotulanki, jest gdzieś na interii wywiad z nią, którego udzieliła chyba na imprezie z okazji 10-lecia klanu i tam widać, że jest nieźle "trącnięta", bo język jej się ostro plącze i gada głupoty! :)) Jak ktoś patrzy na nią przez pryzmat Krystyny, to zdziwiłby się jak zupełnie inna jest Kotulanka prywatnie. Totalne przeciwieństwo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to ten
Dokładnie ten wywiad miałam na myśli! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej naprawde dobrze
gra,a Trojanowska alkoholiczka i sztywniara i w serialu,i prywatnie,a gra jak ostatni głąb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde chyba to że
była napita na imprezie nie jest dowodem na to że chla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×