Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość siostry Lubicz
hmm...po cioci Eli też nie... Chyba po Monice! Ona też kilku facetów w swoim życiu obrobiła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfdgg
No moze po Moni ;). Szykują się wielkie powroty Jacka do Beaty, Roberta do Kingi, o Jurku i Eli już nie wspomnę, bo to już nastąpiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Dla mnie najbardziej puszczalska jest Kinga ! Bo Olka i Agnieszka to chociaż były w jakiś sposób zafascynowane tymi wszystkimi facetami, a Kinga zainteresowała sie starym piernikiem tylko dla kasy i mieszkania (sama to przyznała) przecież on nawet sie jej nie podoba! To dopiero jest ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
a co do Trojanowskiej, to nie lubię jej, denerwuje mnie to, że wszyscy się z nia cackają, ona ma wiecznie jakieś kłopoty i pretensje do wszystkich, to już jest nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igulka 26 01 1977
A mnie dziś załamywali powtarzająć 1000 razy " pani Polu, pani Pola to, pani Polu tamto." Smosarski - Aga - artykuł - wizytówka Agi bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu Bogna tak spławia krystyny brata, zal mi go. Dziwna taka zrobiła się wzgledem niego, przedtem dawała mu jakieś nadzieje, a teraz taka oschla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiam się, co ugryzło Bognę! Przecież Leszek to jeden z normalniejszych facetów (przynajmniej w Klanie), może przestraszyła ją jego przeszłość, nie wiem, o co chodzi. Szkoda. Mogliby sobie życiu ułożyć. A to profesorowanie, dok torowanie i inne tytułowanie już staje się mocno przesadzone, kto normalny tak rzuca tytułami przy śniadaniu….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje że Bogna kogos poznała ale boi sie przyznać Leszkowi Aga Lubicz - nie mgłam patrzeć na tę jej fryzurę wczoraj, ja nie wiem kto te dziewuche tak krzywo obciął, miała dosłownie trzy schodki: 1 czolo 2 uszy 3 na karku tak to się obcinali chyba chlopi malorolni w średniowieczu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
pewnie oyje beaty adorator, jakimowicz i jak ktos wyzej powiedzial wyda sie roamns jacusia i karoliny, beata przegna jednego i drugiego i dowie sie ze jej dawny były facet jednak zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afdfgglkkj
o nie tylko nie jakimowicz, to już wolę jacucia...Jaki Rysiu był wczoraj stanowczy odnośnie Bożenki, zrób mi herbatę, ale ten Rysiu to brutal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no - Rysiu wymiata od zawsze..... Moim zdaniem on rządzi całą Rodzinką Lubiczów.... A Grazynka to dla niego za mieka jest.... hihihihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja też myślę , że Bogna kogoś poznała. Jakimowicz to jedna wielka porażka! Nie chcę go oglądać w moim ulubionym serialu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm a czytalam w streszczeniach
ze Bogna zdziwi sie ze Leszek sie nie odzywa i ebdzie go gdzies tam szukac. moze po prostu zapracowana byla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona go olewa a ten leszek
łazi za nią nią jak pies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollka ta od bolka
moze jest rocznica smierci jej meza niedlugo i dlatego jest taka dziwna dla leszka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
chyba sie zbliża rocznica śmierci jej męza, i moze dla tego taka sie zrobila. Ale apropo Leszka, czy ktoś pamieta jak porwano córkę Bogny? Czy to nie Leszek dal zlecenie na to porwanie, żeby potem bohatersko ją uratować? Tak mi coś świta, ale nie bardzo mogę sobie przypomnieć, pamięta to ktoś, jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
zlecenie porwania dał chyba ten kaleka który zabił męża bogny, leszek ją tylko uratował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasu
Osoby, które piszą o rocznicy śmierci męża Bogny, mają rację. Jest o tym w opisie kolejnych odcinków. Nie wiem czemu nie podoba się Wam wątek ze Smosarskim - mi tam zapewnia rozrywkę...;p -> czekam tylko, aż siostry się pozabijają!;p Rozpad idealnej rodziny z Truskawieckiej, to byłby czad!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież ten cały ..
Jakimowicz zginął gdzieś za granicą..... Beata była jeszcze z Jackiem jak go oplakiwała. Czyżby miał wrócić cały i zdrowy?????? Strasznie nie lubię Jakimowicza obleśny typ bleeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatywny palazji
sprawa Jakimowicza nie była wyjaśniona do końca. Nie odnaleziono ciała. Osobiście nic nie miałam do tego aktora, dopóki nie zbłaźnił się z Jolką Rutowicz w serialu J&J i BB na tv4. Ten facet dla kasy jest w stanie poniżyć się do granic możliwości. Dawno temu w filmie Młode wilki" bardzo mi się podobał, w tej chwili zasługuje na miano wyleniaŁego wilka i żigolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co było
Co było dzisiaj w klanie?? Bo chyba był wcześniej i przegapiłam! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatywny palazji
Nie przegapiłaś. Klan jest dzisiaj o 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze
OK, dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
jakby jakimowicz mial nie wrocic to by cialo znależli ,a tak zostawili sobie furtke co do beatki. Jestem pewna ze wroci w najmniej oczekiwanym momencie, czyli pewnie jak jacus z borecekim zaczna wywlekac brudy o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plebania
ciekawe czy puszcza dzisiaj klan, teraz leci plebania?, moze przegapilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Klanu nie bylo, przeklete skoki:/ Ale kurcze Plebanie to musieli puscic:/ Dobranocka tez raczej bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe co z dzisiejszym odc.
Chyba klanu już dzisiaj nie będzie... Ciekawe, kiedy puszczą zaległy odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatywny palazji
Klan miał być o 18. Ze względu na pogodę powtarzano jakąś serię skoków i dlatego klanu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×