Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

jeszcze coś. Kamila ostatnio mówiła, że ma kieszonkowe płacone z tych pieniędzy, które są z wynajmu mieszkania po jej matce, czy jakoś tak. to Jurek nie mógł tam mieszkać, jak nie miał się gdzie podziać? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy powinna
a kimilka chyba z racji tego ze sie uczy powinna miec tez rente po mamie i ojcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy powinna
kamilka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no mnie sie tez tak zdaje ze jako niepelnoletnia uczaca sie sierota powinna ja miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otymola
no ta bank powinna mieć rentę po rodzicach. a to, że Jurek nie mieszkał w mieszkaniu po matce Kamili to z sensem, bo jakby mieszkał, to normalnie powinien Kamili płacić za wynajem, a nie sobie mieszkać sam i tyle. Zresztą to mieszkanie pracuje na jej utrzymanie, tzn. kasa z wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodówka doktorostwa
Dzisiaj znowu zaświeciło pustką w lodówce doktorostwa, kiedy Krystyna otworzyła ją, żeby włożyć tort! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
w lodowce pustki ale tort oczywiscie byl hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lubiczowa
Jakąś godzinę temu, minęłam sie na jednym z ursynowskich osiedli z doktorową Lubiczową. I powiem Wam, że tv dodaje Kotulance kg i lat! Jest niska, szczupła, wygląda młodziej i jest taka, hmmm...bardzo naturalna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
no tv dodaje kg. ja zauważyłam, to na przykładzie świętej marysi z mjm ;), w teatrze jak gra dużo smuklej wygląda, a w serialu może nie jest gruba, ale tak potężnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusta lodowka
gdyby byla pelna to gdzie by sie zmiescil tort??? hmm? a poza tym to przecież oni jedza tylko pomidory i salate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodówaaaaa
OK, wczoraj wkładała tort i może dlatego było pusto, ale kilka odcinków wcześniej też otwierała po coś lodówkę i też było pusto! Dlatego ciekawa jestem skąd Oni wyjmują te wystawne śniadanka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj tooo
wczoraj bylo pusto bo wyjezdzali wiec co sie nadawalo do zjedzenia zabrali ze soba:D a czemu wczesniej to ktoz to wie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejuuuu
a czy to takie istotne co mają w lodowce? ja wam powiem skąd maja takie wystawne śniadanka....przed nakręceniem sceny jakaś osóbka biegnie do spożywczaka, i przynosi żarło :) nie czepiajcie, się drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta Martynka
nie ma zespołu downa, ale widać ,że jest upośledzona. Jej matka mówi Rysiom ,że ojciec ich zostawił, w życiu też tak jest, ludzie nie znoszą nienormalnego wyglądu, nie każdy chce opiekować się takim dzieckiem, bardzo przykre, ale nie dziwię się , że zostawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla czego
sie im nie dziwisz? ja sie dziwie, to ich dzieci, i powinni brac odpowiedzialnos za to co stworzyli-razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjaa
I ta rodzinność Lubiczów masakra, a leszek, to nie ma za grosz taktu zwalił sie im do Topolina z tą Bogną i małą i jeszcze przychodzi do nich do domu w pn, no sorry, ale tak od razu po weekendzie. no raczej jego widoku spragnieni nie są ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjaa
I ten Mariusz, jak się odstroił, wyglądał jak stróż na Boże Ciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rany Jaki ten Przemek
sztuczny :o Strasznie dziś zagrał :o...chyba z ulicy go wzięli, zero aktorstwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sam
leszek im sie do topolina nie zwailil sam tylko go zaprosili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjaa
ale zwalił się do domu w poniedziałek, a przecież cały weekend spędzili razem...no faktycznie ta rozmowa Beaty z Przemkiem, wielcy przedsiębiorcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja wiem
no zwalil sie ale to az chyba wielki problem nie jest i nie byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbsdff
wiesz a co mieli powiedzieć spadaj...żeby jeszcze miał jakąś ważną sprawę, to rozumiem, a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto nie miał
chorych dzieci ten nie rozumie, nie dziwię się, że zostawiają, nie każdy jest silny psychicznie , żeby brać taką odpowiedzialność, życie to nie bajka. W serialu to jest fikcja, mało jest takich ludzi, którzy zaopiekowaliby się takimi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Paweł L.
No nie, to już jest przesada: http://www.youtube.com/watch?v=v0elHvJZn0E Stary facet nie potrafi posprzątać orzeszków, które rozsypał! Wstyd!!! To typ takiego "pana i władcy", który nic nie potrafi zrobić sam i koło którego trzeba skakać! Jak nie żona to służąca, w tym przypadku pani Stenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kto nie mial
czyli mamy rozumiec, ze ty mialas, i zostawilas, dlatego rozumiesz takich ludzi? Bo jesli nie masz takiego dziecka, to chyba tez nie rozumiesz, i możemy tu sobie wszycy tylko gdybac, co sie powinno a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomysł Ani i Mariolki
Co ta Krysia tak się broni przed tym aerobikiem? Trochę ruchu w tym wieku jej nie zaszkodzi! :) Swoją drogą, jakoś kiepsko dzisiaj wyglądała. Kto ją tak uczesał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooooo
Ja na miejscu krysi tez bym sie bronila przed aerobikiem..w towarzystwie pani kaczorek :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten watek z aerobikiem to taka zapchajdziura totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ee tam...bardzo fajny i pouczający;) tak jak np. te badania cytologiczne nie pamietam juz której pani... A zauważcie jak dr Lubicz poważnie rozmawiał ze swoją zoną gdy mu powiedziała o tej propozycji przyjaciołek...czy którys mąż w realu tak potrafi?? bo mąż mojej matki na pewno nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×