Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość
Wszystkiego najlepszego, zdrowia i szczęścia;)🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszegoo
najlepszego klankowa :) a mariusz masakra, ledwo kobite zna i sie sowiadczac bedzie,w ogole ten watek tak ciekawy ze nie pogadasz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękować, dziękować :) znów mnie Klan rozśmieszył, tym razem Paweł i jego przymiarki a to do lampy, a to do biurka.. dobre to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dym w klanie
Ale porazka ten ostatni odcinek. Rysio rozmawia z Elzbieta i jeczy ze nie stac go na wakacje w tym roku bo to wydatek rzedu 10 tys zlotych dla 5 osob ..no tak,jak ktos zyczy sobie egzotycznych wakacji to niech tyle liczy w ofertach last minute. Ale jak juz Elzbietka mu mowi ze wysyla z Jerzym Kamile za 3500 na oboz w Hiszpanii i namawia Rysia aby wyslal Bozenke ..Rysio wraca do domu, rozmawia z zona i pewnie ja wysla... No tak 3500 dla jednej corki..przeciez za 3500 by pojechali nad morze cala rodzina ...porazka:P Agnieszka Lubicz...nie wiadomo czym sie zajmuje tak naprawde, o co jej chodzi....Styl ubierania i fryzura-fatalne. Dretwa i nudna. Nowa panna Michala...wkurzajacy glos i zapewne wroci do exa. Michal ,zenada, typ ktory odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dym w klanie
Natomiast polubilam Beate. Wyrobila sie, fajna laska, silna jak skala, madra. Jak nie wroci do cwokowatego Jacusia to wielki szacunek dla niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł senior
O co chodzi z Pawełem, lampą i biurkiem? Nie oglądałam i nie wiem! :) Klanówka, 100 lat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak too bylo
Agnieszka przeprowadzala wywiad z Pawlem i chciala mu zrobic do tego zdjecie i Pawel mial dylemat jak sie ustawic, przy lampie, przy biurku, w garniturze czy w fartuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLankowa 100lat:) coraz glupszy ten serial i coraz mniej zyciowy:o o ile kiedyklwiek taki byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
W tego typu, że tak powiem działalności, jak klinika, to ktoś od wizerunku firmy nie jest potrzebny na stałe. Zleca się jakąś kampanię zewnętrznej firmie ze 2 razy w roku, albo i rzadziej, jak nie ma potrzeby i tyle... Mnie ostatnio strasznie Ela wkurza, te jej rady, gadki, to jak traktuje Michała, jak radziła Beacie żeby wróciła do Jacka. Teraz Ryśkowi gada o tym wyjeździe Kamilki na obóz żeby i Bożenkę wysłali, jakby nie wiedziała, że 3,5 tys. zł, to dla Ryśków duża kasa. Wcześniej ją lubiłam, ale teraz jest jakaś bez wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie doktorowe na aerobiku
Podoba mi się ten wątek z aerobikiem, na który chodzą Krysia, Ania, Mariola i Alicja! :) Swoją drogą, Krysia musiała się dzisiaj nieźle spocić w tej grubej bluzie! :) Zauważyliście, że Krysia od 3 miesięcy codziennie ma bordowe paznokcie? Mnie by się już znudził jeden kolor przez tyle czasu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
No tak Ryśkowie jeszcze jedno dziecko na noc przyjęli ;), czworo dzieci w jednym pokoju, masakra :D Nie uważacie, że już ten wątek Michała i jego panienek jest żenujący, no każda panna ma jakieś przejścia, coś przeszłości, cos z nią nie tak, no ile można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
I jeszcze co do Agi, ona w tej agencji, to pracowała pewnie ok. 2 lata, może trochę mniej, więc jak to możliwe, że odeszła tak z dnia na dzień. A okres wypowiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan abcd
Jezuuuuu ,jak mnie wnerwia do szaleństwa Agnieszka Lubicz ,ta jej ... fryzura i ubranie ,poza tym zachowanie ,związek ze Smosarskim ,i jeszcze zachowanie w czasie rozmowy z jego córką ,zamiast normalnie porozmawiać ,przemyśleć swoje chore postępowanie ,to tylko umie powiedzieć "chyba na panią już pora" ,chamska do potęgi i zawsze unosząca się nad innych ,wg.mnie to jedna z najbardziej wkurzających postaci w tym serialu ,pomijając oczywiście Ryśka ,Mariusza ,Michała i kilku innych. Jak wyżej pisano ,faktycznie u tych Ryśków to straszny ścisk ,troje dzieci uczy się i śpi w jednym pokoju ,a na dodatek jeszcze koleżanka na nocleg ... masakra totalna - toż mogą się podusić w jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje ze nieeeee
Nie wydaje mi sie zeby Aga byla chamska i unoszaca sie nad innych.Gdyby tak bylo, bylaby taka paniusia to by olala Bozene i jej korepetycji nie dawala, nie zatrudnilaby jej do opieki nad corka bo by wolala kogos na wyzszym poziomie.Do corki Smosarskiego tez nie yla chamska nawet lepiej ze ja wyprosila niz np. miala nie wytrzymac i dac jej popalic i wtedy buc chamska,zwlaszcza ze to malolata przegiela bo jej wpadla do domu i żadania stawia"zostaw mojeog ojca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje ze nieeeee
a u ryskow rzeczywiscie katastrofa z tym mieszkaniem, dorosly maciek, chory bo chory ale dorosly chlopak, dorastajaca nastolatka bozenka i dziecko kasia, nieciekawie, powinni myslec nad jakas zamiana czy cos, wiadomo ze z kasa krucho ale jakies rozwiazanie trzeba by znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
No dziwne, że nic nie przebąkują o zamianie mieszkania na większe, że np. Bożenka się nie buntuje...Ja Agę lubię, dość dobrze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan abcd
Muszę uściślić moją wcześniejszą wypowiedź ,nie przejmujcie się tym, tym to tylko moja skromna opinia ,no może trochę zbyt ostra była.Jeśli chodzi o samą aktorkę (Paulina Holtz) to nie mam nic do niej ,ale chodziło mi tylko o postać jaką gra i charakteryzację jaką ma w tym serialu.(ale faktycznie jak zauważyłaś ,to w sprawie z korkami z j. polskiego (moja zawodowa pasja i zawsze ulubiony przedmiot) zachowała się bardzo dobrze. Bożence chyba się powiodło na tym egzaminie. Przy okazji dopowiem jeszcze coś o moich spostrzeżeniach z serialu:dla mnie bardzo dziwne i zarazem wkurzające jest to wysługiwanie się starszymi w "Klanie" ,ciągle tylko słyszy się "pani Stenia to ,pani Stenia tamto" ,tak samo z ciocią Stasią ,wszyscy się nią niejako wysługują np. Ela mówiąc "Jerzy ,przecież jest ciocia Stasia ,ona na pewno chętnie to zrobi ..." nie wiem jak można brzydzić się samemu ruszyć tyłek za przeproszeniem i coś w domu zrobić ,a nie tylko patrzeć ,aż przyjdzie zbawienie w postaci cioci Stasi ,czy pani Steni .Jutro coś napiszę jeszcze, bo o "Klanie" to chyba nigdy nie wyczerpię limitu tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Fakt z tą Panią Stenią i ciocią Stasią, no ale to przez ostatnie lata jakoś tak się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ale o co chodzi?...przeciez Pani Stenia to jak pamiętam, służąca ,i nawet nieraz "pani doktorowa" się zlekka irytowała z powodu jej glendzenia za uszami...ale nie wysługuje się nią wcale.... A co do pani Stasi to oni chyba w ten spsoób podkreslają więź miedzypokoleniową w serialu...to się daje odczuc wg mnie a o więziach rodzinnych to chyba tam mozna mowic tylko z przekąsem... A co do Agi, to nie bardzo rozumiem, jak inaczej miala rozmawiac z córka Smosarskiego?...fakt, że ten związek jest chory jak niesttey wiele związków w tym serialu (i nie rozumiem tego tym bardziej, ze w pracy przeciez Aga taka wierna swoim ideałom)...ale co właściwie może mieć do tego córka Smosarskiego?...to chyba powinna wpłynąć na ojca...u nas jakoś zawsze się uważa, ze to kobiety wchodzą facetom do łóżka a nie że faceci się szlajają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka Smosarskiego
łudzi się, że rodzice mogą być ze sobą:), niby taka dorosła, myśli jak dzieciak, napewno jest pod wpływem matki, która ją tak ustawiła, między rodzicami dawno wszysyko się skończyło, to nie jest wina Agnieszki.:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
No właśnie. Kiedy Aga poznała Smosarskiego, to on już był w trakcie rozwodu, czy już nawet po nim więc gdzie tu jej wina. Coś ostatnio Smosarskiego nie widać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................oo............
już wolałam go jako Grzegorza z M jak miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadkiwtopy itd...
Co do pani Steni, to jakoś ostatnio nie ma jej w klanie... A czy ktoś zauważył wpadkę w odc.sprzed tygodnia? Właśnie go obejrzałam. W scenie z Krystyną i Alicją, panie rozmawiały o spotkaniu u Ani, ktore miało odbyć sie następnego dnia (czyli w sobotę). Cały czas mówiły "jutro na spotkaniu, jutro u Ani", a spotkanie odbyło się tego samego dnia (w piątek) wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoraś z Was wie do kiedy będzie klan. Sądze, że niebawem zakończy sie ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożesz ty mój ale ta Holtz
ma zawsze okropne włosy,strasznie ja oszpecają,dlaczego po tylu nieudanych próbach ktoś jej nie doradzi czegoś lepszego?Czy ona nie ma lustra w domu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×