Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość na tym zdjeciu
z chuda Holtz, widać tez ze Paweł z Krystyną okazywali sobie jakieś cieplejsze uczucia. A Paulina fajna miała wtedy fryzurkę, ta dzisiejsza jej nie bardzo pasuje, bo ona ma teraz okrągła twarz a ta fryzura jeszcze bardziej ja zaokrągla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
Wpadkiwtopy itd... Co do pani Steni, to jakoś ostatnio nie ma jej w klanie... Nie ma bo pani Stenia, a raczej Zofia Merle, miała problemy zdrowotne i leżała w szpitalu. Nie wiem jak teraz, ale jeśli wyzdrowieje to pojawi się najprędzej dopiero w wrześniowych odcinkach. Zdrówka dla pani Zofii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee
we wrześniowych*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ZA CHLAM TEN KLAAAAAAAAAN
!!! :-0 porazka..!!! wracam po 10 latach zza granicy, a tam wciaz te sam nuuuuuuuudny klimat..!! :-0 wszystki przeslodzone i do kitu. bohaterowie bez krzty fantazji i polotu, beznadziejne teksty!! :-0 faceci bezplciowi i takiez kobiety..!! smutek i porazka..!! kto w ogole zapodaje ten chlam i komu..????!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorostwo Lubiczowie
Co do tego zdjęcia, to pamiętam, że wtedy własnie Paweł i Krystyna powiedzieli córkom, że będą miały rodzeństwo! :) Wtedy faktycznie jeszcze okazywali sobie uczucia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Stenia w szpitalu
>Nie ma bo pani Stenia, a raczej Zofia Merle, miała problemy zdrowotne i leżała w szpitalu.< ja słyszałam, a raczej wyczytałam, że pani Zofia Merle często przebywała w szpitalu z powodu choroby Grzegorza Skurskiego, nie wiem kim był pan Skurski dla pani Zofii, ale widocznie kimś bliskim, skoro często bywała u niego w szpitalu, i może dla tego jej nie było w serialu. ale jesli faktycznie ma problemy zdrowotne, to życze jej szybkiego powrotu do zdrowia, i Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety ona jest obrzydliwa
:O W tej stylizacji jeszcze gorsza niż w serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina zemści się
na Darku, w sądzie przedstawi się jako jego kochanka. Agnieszka przeżyje przykre spotkanie z żoną Smosarskiego, Aga będzie miała żal do Czarka o te jego kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Powiedzcie mi, to już Ryśkowie nie mają problemów finansowych skoro wysyłają Bożenkę na tak drogie wakacje? A wakacje dla Maćka i Kasi, przecież nie mają tylko Bożenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni tam zawsze mieli problemy finansowe ale tylko o nich mowili, widac tego nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanowy zawrót głowy
I jeszcze "dziadkowie" będą sponsorować :) Oj dobrze takim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj Klan
o 15:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj Klan
gorzej mecz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Kurna i przegapiłam klan ;). No tak Bożenka pojedzie za 3 tys. zł, a Maciek i Kasia w sumie pewnie za jakiś 1 tys. zł skoro, to po znajomości, bardzo to sprawiedliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrherw
wyjazd Bożenki bedzie kosztować 2tys Ela zaproponowała, że skredytuje połowę, czyli 1tys, ale Rychu uniósł się honorem i powiedział, że da radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
aha, no tak gdyby nie Aga to by wydali na zbędne korki dla Bożenki z polaka ponad 1 tys. zł, a na wakacje drogie ją wysyłają, super. przeczytałam w opisie, że Bożenka dostała max punktów z polskiego, no Aga to jest super nauczycielka, tylko ciekawe, jak to możliwe, skoro miała Bożena aż tak duże zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie tylkoo
nie powiedzieli bo na razie jest tylko ustalone ze jada z beta i jakciem na mazury a gdzie z ela i jurkiem jeszcze nie , ustalili tylko ze ich zabiora , podobnie jak matka jacka, tez ich zbaierze a gdzie nie mowili bo jak na razie dziadki musza terminy ugadac dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to bylo wlasnie tak
Bozenka nie miala duzych brakow, tak twierdzia korepetytorka , ta co chciala kase wyciagnav od nich a Bozenka tylko miala trudnosci z przyswojeniem sobie wiedzy i tego jak to bylo przedstawione w podrecznikach. 2 tys. to by pewnie musieli wydac tez wysylac Bozenke gdzies w polske, corka znajomej jedzie na oboz w bieszczady i placa za to 1,5 tys. sama jestem w szoku ale takie walsnie sa ceny.A o wakacjach Kasi i macka chyba nic nie mowili jeszcze? Ale pewnie mimo trodnosci finansowych tez bedzie tak ze gdzies pojada, np. z Ryskiem i Grazyna nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Wiesz jak się nie ma kasy, to 1,5 tys. zł, a 2 tys. to robi różnicę, no ale to tylko serial i wiadomo, że nie mogą przedstawiać wszystkich bohaterów jako super bogatych...zresztą Ryśkowie zawsze moga liczyć na pomoc rodziny z czym w realu różnie bywa. Z tego, co pamiętam, to i nauczycielka Bożenki z Polaka mówiła, że ma duże braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Wkurza mnie, że trzeba płacić tvp za odcinki już wyemitowane, no jeszcze jakby to była symboliczna złotówka, a to jest prawie 4 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urlop Beaty
Beata wyjeżdza z dziećmi na miesiąc na wakacje. Na chyba na jakimś innym świecie żyję, bo nie wiem, gdzie jest taki prezes, zwłaszcza nowej firmy, który sobie miesięczne wakacje urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje Lubiczów
A doktorostwo Lubiczowie, gdzie jadą na wakacje?? Oni to pewnie na Kanary?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xnat
No na pewno nie do Egiptu, Tunezji i tego typu krajów, bo tam już chyba jeżdzą jedynie biedaki i ludzie na dorobku - cała reszta już tam była ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiczowie
Oni to pewnie do Topolina pojadą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schyska
Doktrstwo pewnie pojedzie do TOPOLINA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój apel
Apeluję do "klanowych" fryzjerów/stylistów, zróbcie coś z fryzurą Krystyny! Nie zaczesujcie jej włosów na czoło, bo to ją strasznie postarza! Dużo lepiej wyglądała z dłuższymi włosami, ale to już chyba uwaga do pani Agnieszki Kotulanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up in the Smoke
Ja nie lubię tego nowego faceta Beaty :P Taki sam krawaciarz jak Jacek. Tyle że do Jacka dało się przyzwyczaić i on aż tak bardzo nie raził. A ten nowy to jakiś taki wymoczek, zupełnie bez wyrazu. Swoją drogą ciekawe w Klanie jest też to, że gdy ktoś z kimś się rozstaje to odrazu, jak na zawałonie, pojawia się nowy adorator. Idiotyczne są takie właśnie wątki, gdzie jedynym problemem danej postaci jest to z kim ma być. Powinni dawać więcej okresu przejściowego, w którym ktoś byłby sam/sama. Bo większość ludzi nie poznaje jednak swojego nowego męża/żony w 2 tygodnie po tym jak rozedją się ze starym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×