Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Zwłaszcza ze Dorota jest w Warszawie prowadzi jakiś dom/ świetlicę dla trudnych dzieci? I Olka chodziła do niej jako wolontariuszka, i o tym tez ani słowa, dlaczego już nie chodzi. Dorota jakby nie istniała, na ślubie Michała tez jej nie było, mogli choć wspomnieć, ze nie mogła, albo jakąś inną wymówkę wymyślić. Niedługo święta i tez pewnie słowem o niej nie wspomną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka!!
Dzięki Malina super streściłaś dziś jestem wyjątkowo wcześnie więc sobie obejrze:) mnie najbardziej irytuje ten cały Feli i dziwie sie ze ta Monika go trzyma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka, bo Feli jest głupi jak but! A Monia jego warta. :P:P Jeśli będziesz dzisiaj patrzyła, to napisz koleżanko co się działo. Ja chyba się nie wyrobię ze wszystkim! :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Dziewczyny, no co z Wami? Jużdziewiętnasta a tu jeszcze żadnego streszczenia? Ja też dzisiaj nie oglądałem więc liczę na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks powiedział, że
Grażyna jest aniołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek jest
zamyślony, zamknięty w sobie, przeżywa wizję. Łucja powiedziała o długu mężowi, pożyczyła pięniądze dla brata narkomana, on nie żyje. Mąż ma żal do niej. Agnieszka nie chce dać adresu Rysia koleżance, obawia się, że ten artykuł może go skrzywdzić. Zaprasza Marka, Zosia chce z nim bawić się. Krysia i Paweł są na kolacji u Marczyńskich, mąż przeprasza ją i pyta się ją czy mogą być razem, ona zastanawia się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo serdecznie dziękuję za streszczenie. :) To Feli będzie pewnie rwał naszą Grażynkę. :P Coś czuję, że Aga zwiąże się z Markiem. I fajnie, bo to chyba porządny gość. Alicja pewnie da się przeprosić, a my będziemy oglądać jak Marczyński ugania się za pielęgniareczkami w Elmedzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dzięki za streszczonko! :)) Czytałam na jakimś innym forum, że kolacja u Marczyńskich była żenująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konewska...
Kolacja nie byla u Marczynskich tylko w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
na tej kolacji z Marczyńskimi atmosfera była jak na stypie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy będzie powtórka piątkowego odcinka? Chciałabym tę stypę na kolacji tego dupka Marczyńskego zobaczyć. Alicja, nie daj się kobito!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez moze zniknie z
profesorem i dzieckiem jak dorota i inni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Wymieńcie proszę, kogo jeszcze pamiętacie oprócz Doroty i Mariolki z osób które "zaginęły" w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Alicji
przyjaciółka Olki- chyba wyjechała do Anglii i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn alicji, córka,
kolezanka olki ula, byly kochanek eli ten co sie zamknal w klasztorze, ta baba co łazila za lubiczem i chciala zabic krystne nie pamietam jak jej bylo na imie, poza tym szymon ten uczen krystyny, o dorocie nie wspominam bo wiadomo...kto tam jeszcze...nic nie slychac o chlopaku bozenki, o przyjaciolce macka, daniel tez gdzies zaginal w acji...moznaby tak wymieniac bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn alicji, córka,
hmmm...moze...ale szczerze mowiac nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn alicji, córka,
ale syn moniki zyje i jakos go nie pokazuja...nawet na swieta nie przyjezdza do matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka Alicji nie wyjechała do Anglii tylko przeniosła się na ul.Wspólną do tvn- to tak żartem ;):P a poza tym syn Alicji jak już ktoś wyżej napisał ( kto pamięta, ze grał go Mateusz Damięcki?). Córka Ani Surmacz ( koleżanka Agnieszki) w ogóle o niej nie wspomina. Poluszka i jej podejrzany narzeczony, czy już mąż? bo nie wiem już sama czy w końcu wzięli ślub, czy nie? Koleżanka Olki ze studiów ( Ada?) która chodziła razem z nią na wolontariat, do Doroty i z którą rywalizowała o Smolarskiego. Smolarski- niby uczy Olkę ale jakoś słuch o nim zaginął. Dziwne jest też to, ze Olka nie wspomina już wolontariacie, nie wiadomo czy jeszcze tam chodzi czy już nie? Kolejny urwany wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie cisza jest
o Smosarskim- wrocil do zony tak? bo w sumie to nie wiem dlaczego przestali go pokazywac! Daniel, syn Moniki bedzie na swieta wiec w koncu go pokarza ;) i oczywiscie Edyta- taka akcja z nia byla a teraz psychicznie chora baba tak nagle znikla- nie prawdopodobne :P i uczen Krysi, ten z ktorym Monika romansowala tez nagle zniknal i cisza. Ciesze sie, ze zniknela ta prostytutka Pola :P ktora tak wybielali :P zaluje, ze nadal pokazuja Kinge :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wlasnie cisza jest
a i rodzenstwo Blazeja! wrocili do matki? a ten chlopiec juz wyzdrowial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klanica
Zdaje się też że Koziełło miał matkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
http://www.facebook.com/pages/Klan/167567826606732?v=wall#!/photo.php?fbid=173946049302243&set=a.167569959939852.43224.167567826606732 Link do fotki, którą przypadkiem znalazłam na facebooku. Fotka jest urocza! Krysia, Paweł i Junior w czapce Mikołaja! :) Musiała być zrobiona jakoś niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Faktycznie Pola działała na nerwy. Niby taka cicha grzeczna dziewczyna a jeździła po klientach z alfonsem. No i na koniec związała się z tym starym piernikiem co ma twarz jak zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela miala tez kolezanke
i tez od dawna sie z nia nie widziala poza tym co sie stalo z biznesem kingi? otworzyla w koncu ta pralnie czy nie? bo mi cos ucieklo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela miala tez kolezanke
aa i mama donatki , tez jej dawno nie pokazywali! ona sie chyba w jerzym podkochiwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta mnie wkurza
zyta mnie wkurza, sama nie wie czego chce, ma ciągle humory i chyba dzieci michala jej przeszkadzają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×