Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Nie ma za co! ;) Działa link? Pracowali przy tym odc. do późna w nocy ;) Ela ma tam bardzo ładny sweterek, natomiast Krysia znowu jest brzydko uczesana! Co do Cyrwusa, dementował gdzieś tę plotkę. Nie zamierza odejść z klanu. Współczuję mu łaty Ryśka z klanu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość az sie patzrec nie chce na too
ja tez mu współczuje:/ a oni jeszcze większą ciapę z niego robią aż się oglądać nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrapapa
ooo widzicie? Norbus ma nowa fryzure!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie tam się On podoba, ale o gustach się nie dyskutuje! :) Krysia to jest wyrozumiała matka, nie ma nic przeciwko, żeby Norbert mieszkał u nich na stałe! Szkoda, że moja mamunia taka nie jest! :D Nie mogę z tą Zytą, jaka Ona nuuuudna jest!!!!!! Ostatnio bawi mnie Moni, jak docina Feliksowi!!! :D Kiedy Ona w końcu kopnie go w tyłek?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha jaki żal
Czy ja dobrze widzę i słyszę? Paweł rano się cieszy, że w koncu Norbert się wyprowadzi a Olka sobie sama z ogrem decyzje podjemuje i bez rozmowy z Lubiczami ten idzie i się pakuje by u nich zamieszkac. Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrapapa
a mnie sie nie podoba, ale i tak wyglada lepiej.. a na jakiej podstawie Zyta sadzi, ze jest w ciazy? testu nie robila, u lekarza nie byla, a juz przeczucia ma, zachcianki.. strasznie infantylne..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
ale bzdura z tą ciąża Zyty. no bez przesady nie robiła nawet testu a oni mówią, że może być dziewczynka. no chyba wiadomo, ze moze tak samo jak moze byc chlopak :o i wielkie zachcianki ma :D a na bank okaze sie , ze nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
bo jej sie spoznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha jaki żal
olka zachowuje sie jak 16 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiemmm
ale ta Olka jest durna!!!! szok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
a wielcy panstwo lubicz pawel i krystyna mogliby juz mlodym wynajac jakies mieszkanie. no jezu kochają sie, sa ze sobą dlugo Pawel sie czepia byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiemmm
tak się śmiejecie z Zyty, ale wystarczy wejść tutaj na dział "Ciąża, poród...." aby się przekonać, że wiele kobiet robi tak jak ona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kto by pomyślał, ze Norbert okaże się rozsądniejszy od Olki i to ona będzie nalegała na wspólne mieszkanie. Postawiła rodziców przed faktem dokonanym, ciekawe co postanowi Paweł :) Lubiłam Zytę, wydawała się spokojna, zrównoważona, przeciwieństwo Kingi, a okazało się ze ma fochy i kaprysy jak dziecko Monika była dzisiaj świetna, jak rozmawiała z Felim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
te z dzialu ciąża to gówniary bojące sie konsekwencji uprrawiania seksu bez zabezpieczenia, co świadczy tylko o tym, że nie są do tego gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiemmm
nie zgodzę się z tobą. oni nie muszą niczego im wynajmować! jeżeli olka z norbertem chcą się bawić w dorosłość to niech to robią na swój rachunek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
zgadzam się, ale dla swietego spokoju mogliby. zdaje sie ze Adze kiedyś tak pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
nawet nie chodzi o to, ale Paweł chyba nie zdaje sobie sprawy, że jednak Ola traktuje bardzo powaznie ten związek, a ten wypalił Kryśce, że oni mają swoje oddzielne życie czy tam sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam, ze powinni zacząć działać na wlasny rachunek, jeśli tak bardzo im się spieszy, ewentualnie skorzystać z propozycji mamy Norberta, skoro ma duzy dom i nie przeszkadza jej mieszkanie z dziewczyną ( bo jeszcze nie narzeczoną) syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
no własnie a czemu Olka nie chce u niego zamieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym dla czego Paweł ma utrzymywać i płacić za obcego faceta, nie pamiętam czy Agnieszce kupili mieszkanie, ale jeśli tak było, to chyba Aga nie była wtedy nikim zwiazana? I Paweł nie musiał płacić za jej faceta? ( nie bardzo pamiętam tamte odc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiemmm
bo olka myśli, że jest pępkiem świata i wszystko jej się należy z jej punktu widzenia to normalne, że woli mieszkać ze swoimi rodzicami niż z bądź co bądź obcą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir z otrębami
no to rownie dobrze mogliby zamiekszac u niego, dla swietego spokoju i chyba zdaje sie norbert ma wiekszą chatę niż szanowny pan doktor z doktorową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrapapa
e tam, skoro Ola chce byc taka samodzielna, to niech idzie do pracy i sama sie utrzymuje, a z drugiej strony mieszkala juz przeciez z tym Adamem a wczesniej z Mackiem? czy Markiem? i Lubiczowi to nie przeszkadzalo, a to bylo przeciez juz chwile temu..a wlasnie, z czego ona sie wtedy utrzymywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Lubiczowie maja już dosc utrzymywania jej facetów? Co innego żywic ja gdy mieszka pod ich dachem, i dawać jakieś kieszonkowe, a co innego opłacać dodatkowe mieszkanie, i jeszcze dawać na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrapapa
ale jak byla z Adamem, to ani ona, ani on nie pracowal (o ile oczywiscie dobrze pamietam) i jeszcze w planie byl slub i wesele, dziwne to troche... a pamietacie ta Olki kumpele, ktorej facet byl uzalezniony od seksu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mina doktora Lubicza na koniec odcinka, bezcenna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko Klano-Fanko, no wiesz! Ukradłaś mi moje zdanie! To ja miałam napisać: mina Pawła bezcenna.:D I jeszcze raz muszę Ci za linka podziękować. 👄 On wprawdzie się nie otworzył, ale ja stary detektyw i poradziłam sobie. W wyszukiwarkę wklepałam aleseriale i już migawki z 2000 odcinka widziałam. Bożesztymój, ładnie godziny pracy on mają. Nie zazdroszczę!:( Wiktoria! Wiktoria Chojnicka! No myślałam, że w tym momencie glebnę! Pułkownik wnuczce imię już wybrał. Rozkaz wydany i nie ma odwołania. Rodzicom nic do tego! Fajna rodzinka.:P A zmiana fryzury u Norberta dużo dała. Lepiej wygląda. I makijaż Krysi ładny, i szary sweter też.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przepraszam najmocniej, nie chciałam wyrwać Ci tego z ust!! :) Co do godzin pracy, to faktycznie nieźle! 1 w nocy, a Oni na planie i do zagrania jeszcze jedna scena! :) Po p. Agnieszce już zmęczenie widać, p. Barbara jak zawsze, wygląda świetnie! Pseudo bliźniaki śpią na widowni! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruselka
Ja jak najbardziej popieram Pawła . Czy Ola jest nienormalna? Najpierw dupek mial mieszkac 2 tyg, a teraz Olka postawila rodziców przed faktem dokonanym ze Norbert bedzie z nimi mieszkac na stałe. Taa niech go jeszcze karze zameldowac. Obcy chłopak w domu no troche to zenujące. Ma nadzieje ze Paweł popedzi te towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, tak do końca to nie dałam sobie tego wyjąć, :D bo jednak zdanie powiedziałam.:D Kruselka, ależ masz całkowitą rację! Olka beznadziejnie głupio postępuje. Paweł gdyby się zgodził, to pokazałby, że nie ma w domu nic do powiedzenia. Kobity na Truskawieckiej spodnie noszą. A zameldować to mało. Niech od razu pół chaty na niego przepiszą. Notarialnie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×