Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jaki romantyczny pocałunek
i maślane oczy Grażyny Wacek podobny do Feliksa czy to jego syn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia wygląda ciotkowato nie tylko na planie Klanu, pamiętam, że parę razy opisali ją na portalach z powodu tragicznego ubioru i był on rzeczywiście beznadziejny chciałam wkleić parę linkow, ale kafe krzyczała, że to spam :D będzie bez linków ona jest ładna, ale ta fryzura (włosy do tyłu) i worki zamiast ubrań z każdego by zrobiły ciotkę klotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie absolutnie nie. Nie lubię tej aktorki, gra fatalnie w NW, jej postać jest bezbarwna i nudna, nigdy sie nie usmiecha. Nie mam swoich typów co do Beaty bo ona i tak nie wróci, robią ten cały szum, żeby po wakacjach było wiecej widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jest absolutnie wszystko jedno, kto ją zagra, jeżeli w ogóle powróci. Może jeszcze hajtną Grażynkę z dziadem? Wtedy przestaje oglądać. chociaż nie, dziad ma do żony ponoć wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzygam Jeremiaszkiem. Stasia powinna się spakować i sobie pojechać powspominać ten Kazachstan. A on niech tu siedzi i może doceni jak zostanie sam. Rozpacz Basi jak nie wiedziała gdzie jest jej syn, tragedia. Zero naturalności i jakichś emocji. Całkiem jak u pewniej pani Wu. Agata na spotkaniu z Kazuniem jak jej powiedział, że nie może pożyczyć jej tyle pieniędzy wyglądała "zaraz się rozpłaczę to mi pożyczy". Powiem wam, że pocałunek Grażynki z Arkadiuszem nie był taki najgorszy, myślałam, że będzie gorzej, że on będzie jakiś bardziej nachalny. Co nie zmienia faktu,że w ogóle nie powinno do niego dojść. Drugi odcinek bez Tropków huuuraaaa. Feli pijany mi się podobał, on biedny tak wszystko przeżywa. A ta aktorka wyżej na Beatkę jak najbardziej, lubiłam ją w Samym życiu swego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, i tak najlepsza Dorota Naruszewicz :) Lepiej, jak Aldona Orman gra już tą pewną siebie intrygantkę, niż zapłakaną niewiastę. Ale przynajmniej trochę akcji. Przy pocałunku muzyczka była ładna, zawsze byla krótsza, a teraz dłuższa, a Grażynka chciała tego pocałunku... i wyglądała tak pełna namiętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i scena pocałunku... Dla mnie niesmaczna, choć nic wielkiego nie robili. Stary pijak rozchwiany emocjonalnie i zdesperowana Grażyna, która zamiast znaleźć normalnego faceta na resztę życia to chwyta sie pierwszego lepszego, który jej słodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
O NIE ! pocałunek jak scena z horroru. Tropka wywalcie bo oszaleje, kto gra Wacka? bo nie widziałam? Aldona Orman jak dla mnie bomba :D i szałowo piękna i idealna do serialu, nawet do meksykańskich by się nadawała, tylko po hiszpańsku tak trochę jakby słabo jej sżło? i tak dziwnie dzisiaj mówiła, jakby na bezdechu? jakby mówiła bezgłośnie, dziwnie,co tam jeszcze dzis sie dzialo bo nie pamietaM? aa AGATA poszla po pozyczke do obcego faceta/? :D czy mi sie tylko wydaje? powinna dosiadac sie do wszystkich gosci w Rosso i prosic o pozyczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem :d cieszycie sie? ostatnio olalem klan i forum czasem tylko spojrzalem na tego kmiota ale dzis niestety ogladalem i co? zenua barbara z nabotoxowanym ryjcem chciala dzis przekazac emocje dramatu jednak nie wyszlo bo ryj ciagle ten sam wyraz twarzy pokazywal jedynie glos dodawal dramatu "piotrze piotrze" chyba ze sto razy zawsze ją lubilem byla zabawna i powinna mieszac ale dzis chcialbym zeby botox wysadzil jej ryj. Maciusiowe głupoty i ich kontynuacja no tak tak dajcie im slubik tylko po co? to niedorozwinięte dzieci one zadowolilby sie pseudo slubem na ktorym koniakowie wypija koniak i po paru godzinach kazdy sie rozejdzie i moze w koncu dadzą spokoj? Macius musial juz do tv mowic jak mu to zle i on jest artystą i zarabia... Normalnie zenada apeluję o wykonywanie badań prenatalnych moze wtedy uniknie sie takiej katastrofy. No i pomijam fakt ze za programem zytki i herbuski juz robią z niego gwiazde. Tak - nienawidze Maciusia i mozecie mnie hejtowac wali mnie to ten gnom dziala mi na nerwy jak malo kto! Czesia obrazona haha :) ona ma wieksze problemy na glowie jak np kredyt a zajmuje sie przedszkolem w okolicy bo czesia chcialaby zeby zadne przedszkole w calej malej wawie nie budowalo sie i kazdy czekal sto lat na miejsce u niej podobna logika co u koniaka ze tylko jedna klinika i on najlepszy fachowiec. Graza i stary męczydoopa - niesmaczne dawno nie widzialem tak dziwnej sceny "erotycznej" to jakies nieporozumienie. Pajacowanie tadeusza i wykonywanie pozy psiaka z zawodów - idealne podkreslenie niskiego IQ tej postaci mimo prestiżowego zawodu jaki wykonuje. Juz nie skomentuje faktu ze obydwaj lekarze sa tak ograniczeni ze ich rozmowy to tylko pieska dotyczą. KLAN OGLADALEM Z NIESMAKIEM WIEKSZYM NIZ ZAWSZE APELUJE ABY PO WAKACJACH NIE WROCIL NA ANTENE KONCZ WASC WSTYDU OSZCZEDZ NO I KASY Z PUBLICZNEJ TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zaaal!
Nikt Cię tutaj nie będzie hejtował z powodu nienawiści bo niby kogo obchodzi to, że hodujesz sobie nowotwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
A ja też nie mogę patrzeć na Maćka!!! Przez tą postać jaką gra w Klanie inaczej patrzę na ludzi z downem. Powinni wysłać go gdzieś daleko i słuch powinien o nim zaginąć. Nie lubię jak się jąka i ma tego strasznego zeza. Zabierzcie go z filmu!!!!!!!!! A Beata mogłaby wrócić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
a o co chodzilo wczoraj Grazynce gdy mowila Jeczydupie ze nie chce byc odpowiedzialna do konca swych dni za "dwoje lub nawet troje osob"? to ona nie wie, ze osoby z zespolem downa sa bezplodne? jaka ona trzecia osobe tam ptrzewidywala, bo moze zle zrozumialam:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się to dziwne wydało jak Grażyna wypaliła z tym opiekowaniem sie za troje, bo przecież ludzie z tym typem upośledzenia są bezpłodni i ona to doskonale powinna wiedzieć. Nie rozumiem po co niby Maćkowi byłby ten ślub, czy to coś zmieni? On jest niesamowicie dziecinny i nie poradziłby sobie bez nieustannej opieki. Ja rozumiem, że każdy ma prawo do szczęścia i Maciek jest szczęśliwy, bo jest z Martyną, a papierek z urzędu jest zbędny moim zdaniem. Druga sprawa, że Grażyna najpierw narobiła mu nadzieji, poleciała z nim do sądu, do księdza,a teraz ma wątpliwości i w zasadzie sama nie chce, żeby oni się pobierali. Szanuje osoby chore i ułomne dlatego zawsze patrzę przychylnym okiem na Maćka, ale nie podoba mi się, że on zawsze musi postawić na swoim i stroić fochy i nikt nie ustawi go do pionu, ale to, że się jąka i ma zeza to bez przesady, toć to nie jego wina i wielu ludzi zdrowych też tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak sobie wczoraj pomyślałam, że na co im ten ślub. Grażynka szykuje Maćkowi kanapki i to podaje do ręki żeby nie zapomniał. Poprawia kurtkę przed wyjściem, odwozi i przywozi ze szkoły. Samego też go raczej nie zostawiają, może czasami ale raczej sporadycznie. Nie widzę w jego takim zwykłym codziennym życiu żony. Martyna zdecydowanie ma słabszy stopień choroby i by pewnie sobie poradziła w życiu nawet mając męża ale na pewno tym mężem nie może być Maciek. Nim niestety do końca życia będą się zajmować siostry albo czeka go dom opieki. Takie jest życie okrutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest! opisałam się, a tu mi nie przepuścili tekstu, ze niby spam! :O:O nie było spamu. wkurza mnie to forum czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klankowa ja po wczorajszym odcinku rowniez dośc szczegółowo popisałam i niby, ze spam... Ciekawe. sunia agunia, czyli zgadzamy się, że po jaką cholere Maćkowi byłby ten ślub? On absolutnie sobie rady nie dam, bo właśnie jak słusznie zauważyłaś kanapki mu trzeba do ręki podać, ciuchy przygotować, słowem wszystko zrobić za niego, a taka osoba opiekująca się Martyną i Maćkiem musi tam być non stop i nie miała by nic z własnego życia,a jeszcze zajmowałaby się tą parą. Niestety w tym wypadku uważam, że ten ślub nie jest konieczny, a Grażyna najpierw zrobiła chłopakowi nadzieje, a teraz go zbywa zamiast sama po cichu dowiedzieć się jakie są szanse na legalne zawarcie takie związku i tym samym nie musiałaby nic mówic Maćkowi, bo on teraz non stop wałkuje temat do obrzydzenia. Martyna niby ma lżejszy stopień uposledzenia, ale też wątpie, czy by sobie w życiu poradziła, bo zachowuje się jak dziecko. A oni wszyscy powinni sobie najpierw przemyśleć tę sprawę i obgadać, a nie najpierw wlec Maćka po sądach i urzędach. Bożena i Kasia niby wielce chcą żeby Maciek się hajtnął, ale one chyba nawet nie wiedzą co to znaczy opieka nad upośledzoną osobą 24 na dobe, a co dopiero jak takich osób jest dwie i musisz ciągle uważać, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie pisałam na temat ślubu Maćka i pytałam, jak wyglądała sytuacja z pocałunkiem, bo nie oglądałam, na rance byli? czy takie przypadkowe spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Grazyna przyszła do Arka na pogaduchy przy kawie. On jej tam m.in słodził, że jeszcze z nikim tak dobrze się nie czuł blablabla. Ona już niby sie zbierała do wyjścia, a on się zbliżył i ja pocałował, jej się oczy świeciły i ewidentnie jej się to podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ta scena była niesmaczna, mimo, że nic wielkiego tam nie było. Grażyna za to miała minę jakby była śmiertelnie zakochana i dawno faceta nie miała. Ja rozumiem wszystko, ale wiązać ja z facetem koło siedemdziesiątki to jest naprawdę debilizm. Mogła z nim do łóżka jeszcze iśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dla mnie nie ma nic złego w tym, że jest duża różnica wieku pomiędzy zakochanymi, nawet jeśli któreś z nich jest bardzo stare. W tym wypadku po prostu nie lubię tej postaci - Arkadiusza. Wolałbym widzieć u boku Grażyny np. Mariusza, albo chociaż Mirka. Drogi Zaaalu, naprawdę fajnie jest na forum, gdy Ciebie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dla mnie nie ma nic złego w tym, że jest duża różnica wieku pomiędzy zakochanymi, nawet jeśli któreś z nich jest bardzo stare. W tym wypadku po prostu nie lubię tej postaci - Arkadiusza. Wolałbym widzieć u boku Grażyny np. Mariusza, albo chociaż Mirka. Drogi Zaaalu, naprawdę fajnie jest na forum, gdy Ciebie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini, czytasz streszczenia? cy nie chcesz wiedzieć, co będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie też by raczej problemu nie było gdyby Grażynka związała się z kimś starszym, ale ja również nie znosze postaci Arka. Drażni mnie ten koleś niesamowicie od początku jego pojawienia sie w serialu i błagam, żeby go usunęli z obsady. no, a wiązanie Mariusza z ćpunką Kinga to już szczyt szczytów. Mariusz będzie sypiał z ex kumpla i niańczył jego dzieci... masakra. Klankowa jak najbardziej czytam streszczenia zawsze mnie interesuje co sie wydarzy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż wiadomo, to był okres buntu... może teraz Kasia zacznie coś odwalać ? Fajnie by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granie w klanie
ja nie chcę by Kasia coś odwalała, Maciek miał jazdy z piwem, Bożenka z narkotykami, może dla odmiany niech ona przejdzie okres buntu bez ekscesów, albo np z czymś śmiesznym jak np. uzależnienie od gier, internetu, telenowel :P przecież są tacy ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×