Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość habset
Uwielbiam wątki z Moniką i Felim- aktorski majstersztyk!Ich rozmowy są tak zabawne w szarym ,codziennym życiu -to naprawdę podoba się.Plus naturalnie dla scenarzystów za teksty ale też dla aktorów za poczucie humoru.To jasna strona KLANU.Ta mroczniejsza to niestety wątki wątki Jacka,romanse Oli i Agi. Ciągle liczę że doczekam sie powtórek od 1 odcinka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba żartujesz moze te sceny
są zabawne, ale Trojanowska to chyba najgorsza "aktorka" świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupię Skodę na wodę
Śmieszy mnie stereotypowe postrzeganie niektórych grup społecznych w "Klanie". Najczęściej dotyczy to patologii. Jak biedna podopieczna ośrodka to zawsze ma przetłuszczone włosy (nie z biedy a chyba z lenistwa). Jak alfons to od razu wygląda jak stary Mickey Rourke po detoksie. Renata ma złożoną rolę. Raz na dwa lata się rozwodzi z mężem by w następnym sezonie zapanował pokój i mogła w spokoju roznosić drożdżówki. Potem znowu jest rok rozwodu i rok drożdżówek na zmianę. A ludzie to łykają jak pelikany od 10 lat. Kinga ze zbolałą miną udaje przed alfonsem, że już skończyła z dawaniem a na pewno zostało jej coś z tej profesji i chciałaby żeby ją Mariusz klepał po tyłku jak szaloną dziwkę. Może Michał załapie się na jakiś trójkącik z Mariuszem i swoją ex bo było już od dawna pokazane, że coś jest na rzeczy między tatusiami ale chyba bali się to pociągnąć. To może teraz Michał i Mariusz wezmą Kingę na dwa baty żeby znaleźć pretekst na ich zbliżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pendrajfff
nie powiem kto pierwszy jarał sie klanem i pisał tu z dziewczynami żaaall :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co Monika miała na myśli mówiąc, że narzeczony matki Jackuu powinien się na jakiś czas wyprowadzić, żeby Jackuu i Agata mogli u niej pomieszkać. Przecież Jackuu i Agata nie są bezdomnymi ani bezrobotnymi, że nie potrafią sobie znaleźć lokum, a to, że maja wygórowane oczekiwania i chcą chyba apartamentu z widokiem na morze to już ich sprawa. I co ten narzeczony matki Jackuu miałby się wynieść, żeby dorosły syn z panienką mieli tam zamieszkać?? Uśmiałam się jak Olka dziś powiedziała pendrajfA,( specjalnie tak napisalam, bo ona to mniej wiecej tak powiedziala). Swoją drogą Paschalska to naprawdę marna aktorka, ciągle gra tak samo, nie znoszę jak robi te swoje miny przy każdej okazji.W ogóle niedobrze mi się robi jak Aga i Olka gadaja o facetach. Ela i Jurek to z Sadyby już robia schronisko dla bezdomnych. Bez przesady, żeby proponowali Jackuu i Agacie tymczasowy podbyt. Małgosi a i owszem, ale facetowi, który zdradzał ich córke i ostatecznie od niej odszedl? W dodatku ze swoja terazniejsza partnerka?? Dla mnie gruba przesada. Na miejscu Jurka kazałabym dobitnie Antkowi i Renacie zostawić sprawy prywatne za drzwiami i nie gadać o ich problemach w pracy. Oni oboje są siebie warci. Kompletnie nie dobrane małżenstwo, w dodatku nudne jak flaki z olejem.Wkurza mnie jak Antek jak taka ostatnia pipa prosi Jurka o porozmawianie z Renata, zadzwonienie do niej. Rany, to jego żona, a on nie potrafi nawet z nią porozmawiać, wyjaśnić sytuacji, tylko prosi przyjaciela. Zachowują sie dziecinnie i śmiesznie. Hahaha uśmiałam się jak ten były klient Kingi spotkał ich w barze i powioedział Mariuszowi, że Kinga była mistrzynią w swoich fachu:D Kamila jest walnieta w sam dekiel spotykajac sie z Norbi. Pomijam fakt, ze to psychol, ale ona ma chlopaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie rozumiem, co się w końcu stało z tym bydynkiem. Według Małgosi było "trzesięnie ziemi". :D Antek rzeczywiście jest denerwujący. Taka ciamajda z niego, nawet nie umie dbać o kobietę. Niech Drożdżówka od niego dejdzie. Dzieci, ślub... Olce się w głowie przewróciło chyba. Od razu niech już wnuków zaplanuje. Dzisiaj były sceny w tym miejscu, gdzie Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcia z niego na facebooku. Kamila pcha się do Norbiego, a ja nie mogę się doczekać, jak psychol dostanie ataku :D Według mnie dobrego wzięli aktora do roli alfonsa. Gdy by wzięli jakiegoś niestereotypowego, by było wyśmiewanie się i narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jednak wolę Norbiego od Rafała... Z Norbertem zawsze jakoś ciekawie, a Rafał jest drętwy, że zasnąć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię Rafała podoba
mi się taki facet, szkoda go dla Olki, tak jak Marek był za dobry i za przystojny dla Garnkogłowej. Wydaje mi się, że Kinga była (i jest) za brzydka na dziwkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia
hej, kochani, powiedzcie mi czy dzisiejszy odcinek był ciekawy? warto go obejrzeć czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia
hej, kochani, powiedzcie mi czy dzisiejszy odcinek był ciekawy? warto go obejrzeć czy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle-musko
Dziwka wcale nie musi być piękna. Wystarczą chęci do pracy i umiejętność robienia się na bóstwo. Z resztą przeciętny polski mąż i ojciec posunie wszystko bez względu na płeć. Zwłaszcza gdy żona spędza dużo czasu na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czemu do mnie skierowana ta sugestia o tzw. "dzi*ce" ? Noxelia, ciekawiej tylko zrobiło się z wątkiem Kingi i Mariusza, bo alfons im przeszkodził w randce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !Joda!
Elmusko w jakim charakterze oceniasz atrakcyjność obu narzeczonych Oli bo nie bardzo rozumiem kontekst twojej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, że sceny z Rafałem są nudne, a z Norbim ciekawsze. Nie mówię, że Olka powinna być z Norbertem, niech będzie z tym swoim Rafałem, ale mnie teraz bardziej interesuje wątek Norbiego i jego nowej panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noxelia
aha dzieki, to moglo byc ciekawe :D chociaz Kinga i Mariusz to nieciekawa para, niemiło sie na nich patrzy, zreszta podobnie jak na Michała i ZYte, Wole adoratorów Grażynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też nie rozmawiacie ze swoimi facetami kiedy są w szlafrokach i skarpetkach? Padłam normalnie. Biedny Mariusz zawsze musi trafić na jakąś dziwną I Olka gadająca o dziecku jak Norbi chciał to nie a teraz nagle po tygodniu bycia razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, Monika to Wielka Dama, wiec ona nie znizy sie do tego, aby ze swoim facetem rozmawiac kiedy ten jest w szlafroku i skarpetkach. To ponizej jej godnosci,jak zreszta wszystko inne. Jedyne co robi to siedzi za biurkiem w biurze restauracji i nic nie robi caly dzien, a potem wraca wielce zmeczona do domu. Olka i Rafal to nudna para, a ona jest z nim bardzo krotko i juz chce miec z nim dziecko.. Kamili nie komentuje, bo fajna z niej "%%%&& majac chlopaka leci na innego i w dodatku psychola. Norbi w ogole robil wczoraj miny w rozmowie z nimi jakby sie czyms nafaszerowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi żal Mariusza że też
fajne osoby muszą zawsze dostawać po dupie, zwłaszcza dobrzy faceci, a laski lecą na wredoty typu Rutka :O Olce się nagle macica wściekła :D albo raczej zadziałała podświadomość - zawsze ona opiekowała sie mamejami, które sobie wybierała, a tu w końcu ktos odpowiedzialny, kto moze zadbać o nią i ewentualne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pufika
Zosia coś szybko poszła do szkoły. Jeszcze niedawno była w przedszkolu u Czesi. Może coś przespałam, ale wydaje mi się, iż ona skończyła 6 lat w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila i Norbert to totalne nieporozumienie!! Kamila ma swojego Błażeja, w Szkocji czy gdzieś tam, a Norbert przecież tak rozpaczał po Olce i schizy miał, ze nadal z nią jest, a to obrót o 180 stopni i nagle wielkie zauroczenie inną! Robią z nas idiotów!! Szkoda mi po prostu Norberta dla Kamili, ja go lubię. Olka i Rafał - nuda! popieram Elmuska :) Miło że nie było dziś Arkadiusza, chociaż ja nie oglądałam od początku, wiec może był, nie wiem :) Powiedzcie mi, jak to było z Kingą i jej alfonsem, czy kim tam? Naszedł ich na randce? Ogólnie dzisiejszy odcinek to jeden wielki harlequin, co scena, to miłość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, chyba lepiej, żebyś sama obejrzała odcinek :) A Arkadiusza nie było. Ja dzisiaj śmiałem się ze scen z Felim, Moni, Jackiem i Agatką :D Najpierw wazon zwalili, a potem Feli jakoś tak przewrócił Jacka i Moni "Feli, co Ty robisz?!" i te popisy jego :D Szczerze wolę chyba Agę i Janusza oglądać jako parę, niż Olkę i Rafała. Ruda naprawdę zaczyna mi działać na nerwy. Zdecydowanie wolę jej siostrę. :) Dopiero drugi odcinek ze wspólnymi scenami z Norbim i Kamą, a oni już zachowują się jakby się znali niewiadomo ile. Bardzo dużo scen na zewnątrz dzisiaj było. Dziś bardziej śmieszny odcinek był, ale pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazam ze Feli i Moni to
przegiecie - ona wciaz z niego drwi, to po cholere z nim jest ,jak ma go za idiote? a on jakby tego nie widzial - to nietypowe, bo kazdy facet, nawet najglupsze, lubi byc doceniany przez kobiete, choc minimalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, chyba lepiej, żebyś sama obejrzała odcinek :) A Arkadiusza nie było. Ja dzisiaj śmiałem się ze scen z Felim, Moni, Jackiem i Agatką :D Najpierw wazon zwalili, a potem Feli jakoś tak przewrócił Jacka i Moni "Feli, co Ty robisz?!" i te popisy jego :D Szczerze wolę chyba Agę i Janusza oglądać jako parę, niż Olkę i Rafała. Ruda naprawdę zaczyna mi działać na nerwy. Zdecydowanie wolę jej siostrę. :) Dopiero drugi odcinek ze wspólnymi scenami z Norbim i Kamą, a oni już zachowują się jakby się znali niewiadomo ile. Bardzo dużo scen na zewnątrz dzisiaj było. Dziś bardziej śmieszny odcinek był, ale pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miejscu Mariuza bym się nie wiązała z Kinga. Ja rozumiem, że ona skoczyła z prostytucją, ale czy to fajnie na każdym kroku spotykać się z jej byłymi klientami i alfonsem? Mariuszowi potrzebna jest lepsza kobieta, normalna, nawet może być samotna matka, czemu nie, ale napewno nie ta była narkomanka. Ja wiem, że Michał będzie bronił matki swoich dzieci, ale nie powinien zachęcać Mariusza do spotykania się z nią, bo co z tego, że jego zdaniem to dobra dziewczyna, skoro nie każdy facet potrafi tak bez niczego związać się z była prostytutką i narkomanką, bo to nie jest łatwe.Strasznie mi się nie podoba postawa Michała w tym temacie, może dla niego związek z prostytutką byłby całkowicie normalny tak jakby ona wykonywała najnormalneszy zawód na świecie, a potem zwyczajnie jak małżeństwo idą do łóżka. Wybaczcie wyrażanie się, ale Kamila jest pierdolnięta. Mając faceta ( co z tego, ze zagranica) już leci na innego, a sama bała się, żeby wcześniej Błażej jej nie zdradzał w tej Szkocji. Na miejscu Bożeny bym z nią porozmawiała. Druga sprawa, że ona chyba sobie nie zdaje sprawy, że Norbi jest chory.Myślałam, że ta panna jest normalna, ale widać, że nie. Ja bym nie przyjęła gościny u skądinąd obcej baby jaką jest dla Agaty Monika.Druga sprawa, że Agata była kiedyś dziewczyną Daniela, więc dla mnie samej pojawianie się w domu matki mojego byłego z innym facetem byłoby nie na miejscu, ale w Klanie przecież wszystkie anomalie są całkowicie ok. Olka jest nienormalna. Po takim toksycznym związku z Norbim już chce mieć dzieci z Rafałem i wyjśc za mąż, a oświadczenie się mu uważam za akt desperacji, bo ona go zna krótko i równie krótko są ze soba, chyba miesiąc max dwa.Może jestem staroświecka, ale co z tego uważam, że oświadczanie sie dziewczyny po tak krótkiej znajomości jest właśnie niczym innymm, a desperacją. Aga mogłaby wyjśc już wreszcie za mąż i to nawet za Lesienia, bo pasują do siebie, ale jak znam Klan to znowu zerwą, a ona sobie poszuka szybciutko pocieszyciela i tak będzie w kółko. Fajna Olka bezczelna tak przyszła z bananem na gębie i zyczy sobie od Agi 500zł. Jakby nie mogła czegoś inengo wybrać dla Rafała, na co sama ma pieniądze, bo przecież pracuje. Jak można robić plany co się komu kupi, a potem prosić o pożyczke. Nie kapuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozylda
Związek Kamy i Norberta nie ma racji bytu. Znając Kamile, jeden jego foch i go rzuci, a on, jak wiadomo, fochów, humorów i wahań nastrojów ma co niemiara, które nawet nie zależą od jego choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko gnojku idz do czesiowego przedszkola gnomie maly imasz zakaz pisania do mnie paszoł won jakbys nie wiedzial geniuszu to pisalem na podstawie twoich debilnych postów bo taka z ciebie dziewczynka ze sie w nich przyznales pare razy do bycia mega spedalonym i kazdy to widzial nie tylko ja bo inni tez pisali hehe dobra nie chce mi sie gadac z takimi dziwakami wypad. Ogladając klan ubawilem sie jak zwykle najbardziej z knora ktory wczoraj zamierzal sie przebrac przed odwozką małgosi do szkoly. Mala księzniczka musi miec szofera w czystej koszuli i knoras nie mogl odwiezc jej w brudnej bo przeciez kolezanki z klasy by widzialy ze ma brudna koszule no i oczywiscie odwozka do szkoly to glowny motyw bo przeciez nie ma autobusu ciekawe czy w klanowej wawie mają metro? bo dzis byla stacja z literką M i czasem mala kaska mowila ze jechala metrem wiec cos jednak tam istnieje jakis transport oprocz auta rodzicow czy dziadkow. No i stalo sie to o czym pisalem wlasciciel odda im mieszkanie za pol ceny manna z nieba klanowa karmi klanowiczow hahahaha ja jestem w szoku ze i tak za pol powinien im dac za darmoche w koncu to klan i tak by nikt nie zauwazyl :) jacku i agatka zasluguja na darmowy apartament. Monika jest odrealniona wielka mi dama mowila ze kochas matki jackuu powinien sie usunac a niby czemu? bo synek po 40 mieszkania nie ma? dno i zal tak samo ubawilo mnie ze graza to ma 40 jak ona dobrze pod 50 podchodzi. Lesien mnie tak w klanie nie wkurza znowu ale oczywiscie agusia musiala znow dorwac byznesmena co wyciagnal dla rudej 5 stowek zeby juz sie odwalila i dala im spokoj a ogr wielki kam bek i teraz kreci z kamą. Przyznam sie szczerze ze nie pamietam wątku jakoby kinga byla call girl. Za ladna to ona nie jest wiec moze ten wątek trwal jeden odcinek i przegapilem. Ogolnie klan mnie bawi ale niech sie juz konczy w cholere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież właściciel jest zmuszony natychmiast sprzedać mieszkane, bo ma długi karciane, więc nic dziwnego, że zaproponował im taką korzystną ofertę. Nic w tym śmiesznego nie ma akurat... bardziej mnie śmieszy nieogarnięty Feli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to klanowa manna z nieba o ktorej pisze ale trzeba zrozumiec sens a nie przyczepic sie do malo znaczacego szczegolu "ze chce sprzedac bo ma dlugi" jak beda chcieli kupic auto to tez dostaną za pol ceny bo wlasciciel ma rodzącą zone i odda im auto za 15% wartosci... chodzi o sens a nie o wymyslone powody dlaczego tak tanio ale no tu wymagany jest rozum a nie tylko fascynacja klanem. Aczkolwiek po co takie wybiegi stosowac to nie wiem powinni dostac je za darmo w koncu to klan i nie wzbudziloby to oburzenia zadnego a takie pseudo wyjasnienia i sytuacje są naciągane bardzo jak agatka bedzie chciala kupic serwis obiadowy to pojdzie do sklepu okaze sie ze jest likwidacja i dostanie go za 5% wartosci i tak w kolo macieju hahaha. Dzis czytalem streszczenia klanu i znow mnie rozbawilo motyw ze gangsta informatyk zakopał jakis skarb na dzialce Marczyńskich buahahahahaha no w klanie brakuje jeszcze tylko jakiegos indiany jones'a zeby pomogl mu go odkopowac. Michalek na koparze tez z dwa lata temu znalazl skarb ;d ten klan to jest juz tak abstrakcyjny ze masakra nie zdziwi mnie jak kasia wyłowi z kibla mała syrenkę a macius zamiesza w wiosce smerfow juz nawet widze te obawy grazy czy poradzi sobie tam ze smerfami w wiosce przed gargamelem. Natomiast znow w streszczeniach pisze o wyjazdach botoksiary do meksyku ona tam lata dosłownie co tydzien jakby to byla wycieczka z wawy do lodzi czy cos no smieszne to jest :D:D:D bo widac ze muszą tak naciągac wątki powrot wyjazd bo nic sie nie dzieje to widz ma ogladac loty transatlantyckie botoksiary :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ususususus
'' nie zdziwi mnie jak kasia wyłowi z kibla mała syrenkę a macius zamiesza w wiosce smerfow juz nawet widze te obawy grazy czy poradzi sobie tam ze smerfami w wiosce przed gargamelem. '' hahahhaa padlam :D zaaal,jestes wielki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×