Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość buahahahah dobre to
POMARSZCZONY :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahah dobre to
no i dziwne to,że Olka z Pomarszczonym razem mieszkają, a spotykają się wiecznie poza domem :o Rozumiem,że raz na jakiś czas można gdzie pójść na miasto,ale oni ciągle się spotykają ,jakby własnego domu nie mieli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini, napisałem wyżej dokładnie to samo, że nie widzę Oli w roli matki, bo sama zachowuje się jak smarkula :) No coś zrobili nam z kafeterią... jakby nie mogli zostawić dawnego wyglądu, tylko porobili coś i teraz jakieś dziwactwa się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini, napisałem wyżej dokładnie to samo, że nie widzę Oli w roli matki, bo sama zachowuje się jak smarkula :) No coś zrobili nam z kafeterią... jakby nie mogli zostawić dawnego wyglądu, tylko porobili coś i teraz jakieś dziwactwa się robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co oni porobili z Kafe, ale dzięki temu ciężko wrzucić posta, bo się ładuje, a potem, że niby bład.Ehhh... Dziwnie szybko zakończyli ten wątek z pozowaniem Leszka i Perukarzem, który zalecał sie do Bogny, ot tak poprostu Leszek stwierdził, że ta praca to przeszłość, a myślałam, że da mu w morde czy coś, a tu kicha znowu. Śmiesznie by było gdyby Kamila zaszła w ciąże z Norbim. Ta laska mnie irytuje, bo udaje wielce wyzwoloną, a sama świrowała, żeby ja Błażej nie zdradzał w Szkocji. Na miejscu Bożeny bym jej poważnie powiedziała co o takim zachowaniu myśle jak sie ma faceta i leci na innego, ale nasza Iron Maiden umie się tylko uśmiechać głupkowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha dobre hehehehe
"Iron Maiden" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolllllka
Mogłoby się teraz okazać, że Olka jest w ciąży z Ogrem. Byłoby znacznie ciekawiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeuturutrr
Olka pasowała do Ogra. do tego Rafała wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbi w tej reklamie Kit Kata wygląda głupkowato, ta fryzurka ala wściekły jeż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena (fanka klanu)
Wprowadzili zmiany i ja się zalogować nie mogę, bo nie pamiętam hasła! Z tą działką Marczyńskiego właśnie pokazują jak robią z nas debili, albo sami zapominają, co piszą. Działka była w Wildze, gdzie domki letniskowe mają warszawiacy i nie tylko. Domki letniskowe w lesie są tam nadal i nikt żadnych osiedli mieszkalnych na nich nie wybudował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena (fanka klanu)
Miałam zapamiętane w systemie i już go nie pamiętam. ;) Jak zmienili kafeterię to już mi automatycznie nie wchodzi. Eessu, jaka ta Barbara jest sztuczna! Łeb ma jakiś taki nieproporcjonalny, ale może tv powiększa jej głowę tak jak Paschalskiej. Znowu flaki z olejem, pół odcinka Baśka, pół Małgorzata. Szkoda,że ta druga nie zatruła się tymi prochami na śmierć. Byłby spokój! Gdybym była na miejscu Olki, bardzo mocno zastanowiłabym sie nad tym związkiem. Nie wiem, czy mogłabym być z facetem, który nie może mieć dzieci. Czy Krysia ma siniaka na poliku, czy to niedopracowany makijaż sprawiał takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor Koniaczek ją zbił :) Cholera, skończyli z Tropkami, to teraz denne dylematy z Małgorzatą i Renatką... ja bym wyrzucił z serialu ich wszystkich. Ewentualnie Magłorzata mogłaby zostać jako intrygantka. Jak mnie denerwuje ten nagły wybuch śmiechu Olki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościooooooova
Spotkałam ostatnio tego aktora co gra Eugeniusza jak pobierał pieniądze z bankomatu. I pomyślałam sobie, że prostytutka przynajmniej zarabia na czymś konkretnym a ten koleś dostaje kasę z waszego abonamentu za jakąś rozmemłaną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem w stanie oglądać Jungowskiej :O Mam jakieś dziwne wrażenie, że Rafał powiedział Olce o tej niepłodności żeby powstrzymać jej infantylne zapędy :D Że też ona nigdy nie może stworzyć normalnego, zdrowego związku, wktórym byłaby naprawdę szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycia Chojnicka
A czy tylko mnie się dzisiaj coś przewidziało, czy Jungowska przytyła? Jutro natomiast Graża spędzi upojną noc z Jęczyd**ą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jungowska przytyla jak świnia. nawet palce u rąk ma napompowane jak gumowa rękawiczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmmmmmmmmmmmma
Gra w Klanie jest wystarczającym powodem do niskiej samooceny i zajadania wewnętrznych rozterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sie zdawalo, czy pani Jamochlonowa vel. Barbara, byla dzisiaj jakas taka dziwna na ryju? Moze za szybko zeszla ze stolu operacyjnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wczorajszego odcinka: Nie znoszę postaci Małgorzaty! Wkurza mnie już od dłuższego czasu, jest w Klanie kompletnie niepotrzebna i równie dobrze mogła przedawkować te prochy i umrzeć, desperatka.Eugeniusz to też taki nudziarz jak Antek tyle tylko, że Gienek lubi podróże:D A tak w ogóle to nie wiem czy sie zorientowaliście, ale tego lekarza w początkowej scenie, który rozmawiał z Gienkiem grał ´´tatinek´´ Mileny z NW, koleżanki Marka:D Co za bzdura, bo Leszek wcale nie ukrywał się AŻ kilkanaście lat, żeby ten teren tak się zmienił. Jungowska strasznie sie roztyła, a z tą fryzurą wyglada jak emerytka. Jamochłon gra tak sztuczne i przesadnie teatralnie, że naprawdę aż się dziwię, że Aldona O. ma wykształcenie w tym kierunku, bo jej gra aktorka jest FATALNA.Amatorka by tę postać lepiej ukazała. JUAN JAGODZIŃSKI jak to usłyszałam to się prawie turlałam, ze śmiechu:D buhahahaha Słowa Agi, że Olka i Rafał zawsze mogą adoptować. Taa, jakby to było w Polsce takie łątwe i szybkie, a wiadomo jak jest niestety, że dzieci latami są w domach dziecka, bo debilna procedura adopcyjna się ciągnie i ciągnie. W ogóle Jamochłon nie może jakoś na policję iśc i im powiedzieć o uprowadzeniu syna, bo rodzina ojca Pedra nie ma prawa go przetrzymywać i to jets porwanie. Nie czaję tej sytuacji. Ona jako matka ma pełne prawa do dziecka, a oni jako rodzina praktycznie żadnych. Bardzo dobrze,że Renacie się nie powiodło i Gienek nie odejdzie od Małgosi. Może wreszcie Renata zrobi coś ze sobą, pogada z Antkiem, bo nie zniosę dłużej ich nieporadności. Jak Grażyna pójdzie do wyra z Arkiem to mój żołądek tego nie zniesie... Dziś znowu Panna Szczękościsk vel Potwór...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
scenarzyści mocno przeginają, fundując Rafałowi bezpłodność. Olka powinna miec możliwośc stworzenia normalnego związku. Co za banda pismaków ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że dobrze, że kłądą jej kłody pod nogi bo gdyby się ustatkowała i miała dziecko byłoby nudno, a tak przynajmniej się coś dzieje.Rafał też nie będzie jej ostatnim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku dzisiaj Pani Szczękościsk zrobi Eli awanturę. Będzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Meksyku ma być niebezpiecznie to może Barbarze coś się przydarzy i już nie wróci. Oby, oby. Akurat mi wątek z bezpłodnością się podoba, od adopcji Bożenki minęło wiele lat a temat warty jest przypomnienia. Tylko niech nie załatwią tego tak, że Olka za 3 odcinki adoptuje dziecko. Leszek i jego pieniądze z przestępstwa - brak mi słów. Też uważam, że Renacie dobrze, że tak się wszystko potoczyło. Teraz powinna się bardzo postarać żeby Antek ją chciał. Chociaż z drugiej strony ja bym go nie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Rzeczywiście kto wie, czy nie będzie tak, że Olka na jakimś wywiadzie środowiskowym pozna rodzine wielodzietną, gdzie nie ma szans na odzyskanie dzieci z domu dziecka i postanowi zaadoptować. Oczywiście za kilka odcinków już bedzie szczęśliwa mamą:D Wyobraźnia scenarzystów jest nieograniczona, a kto, wie czy sie w ogóle nie okaże, że Rafał może mieć dzieci, będą próbowali i za którymś razem się uda. Jamochłon by się mogła spyknąć z tym Juanem Jagodzińskim i zostawić Rafalskiego, wyjechać na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście może być tak, że Olka na wywiadzie środowiskowym pozna rodzine wielodzietną, patologiczną, gdzie dzieci są w domu dziecka, bez szans na powrót, a Olka by chciała zaadoptować jedno z nich i oczywiście uda jej się to za miesiąc. Druga rzecz, że Rafał wcale może nie być bezpłodny, mogą się starać, aż w końcu im sie uda.Wyobraźnia scenarzystów jest tutaj nieograniczona jak zresztą wiele razy już sie przekonaliśmy. Jamochłon mogłaby się spyknąc z tym Juanem Jagodzińskim i zostawić Rafalskiego, wyjechać na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna   pierwszy  raz    w
koszuli, a nogi niezłe:) Jamochłona niech wciągnie wulkan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×