Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
a co sie stalo, ze kamila to kawal szmaciary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Ja uważam, że Holtzówna wygląda teraz bardzo dobrze. Zresztą w rzeczywistości nawet lepiej, jest szczuplejsza niż w tv. Długość włosów też może być, tylko niepotrzebny ten zaczes do góry plus jakiś żel, który spowodował,że włosy wyglądały jak tłuste. Mnie Kamila wkurza od dłuższego czasu. Kiełbie we łbie ma ta dziewucha i powinna dostać nauczkę. Niech jej Norbert zrobi dziecko, będzie miała! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata i Antek są małżeństwem? Czy po rozwodzie? Norbi mógłby sprać Kamilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila i Bożenka to dwie takie ofiary losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej dzięki takiej Kamili coś się dzieje i nie jest tak sztywno. Pamiętacie, jak przed wakacjami pisaliśmy o tym, że powinna być akcja, że Jerzy gania Norberta z siekierą itd. ? Wydaje mi się, że oni to przeczytali i od dzisiejszego odcinka zaczyna się akcja z Norbertem. Być może też przeczytali, że śmieszy nas jedynie wątek Feliksa i Moni, co poskutkowało, że Feliks stał się głównym bohaterem, gra pierwsze skrzypce, a od początku sezonu tylko w jednym odcinku się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że mimo, iż Kamili naprawdę nie lubię to dzięki niej się coś dzieje i nie jest sztywno, a ta panna mi normalnie ciśnienie podwyższa swoim głupim i szczeniackim zachowaniem:D Czemu nazwałam ją szmaciarą? Była z Błażejem, wielka miłość, ochy i achy, aż tu nagle jej sie odwidziało i zamiast zerwać z kolesiem normalnie, tak jak kultura tego wymaga to ona wolała wpierw zadać się z Norbim, a jak Błażej się dowie to co z tego? Wyszło jaka tak naprawdę jest, sucz, która leci zaślinona na pierwszego faceta, który jej się spodoba bez względu na to, że ona była w związku,a że na odległość, to nic nie zmienia. Znam wiele związków na odległość, które przetrwały i obie strony nie zdradzały w żadnym wypadku. Jak się chce i naprawdę kocha to można. A juz oskarżanie Olki, że doprowadziła Norbiego do schizów było poprostu żałosne i pokazało jaka ta laska ma inteligencję. Co by jednak nie mówić to dobrze, że ta postać nie jest taka jak Bożena, bo znowu by było nudno. Nie wierzę, że zrobią wątek z jej ciążą, ale mogliby, bo wtedy by było naprawdę ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś wkleić link ze aktualnym zdjęciem fryzury Agi?Nie oglądam na razie Klanu a jestem bardzo ciekawa jak teraz wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha no to fakt frqnca z niej. a jak to zakonczyla z tym blazejem on sie dowiedzial o norbercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka mnie śmieszy tymi swoimi posądzeniami o nepotyzm. Akurat ona z całej ludzkości nie powinna występować tutaj w roli oskarżyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norbi się leczy u magistra to się szybko nie wyleczy. Poza tym nie ma czegoś takiego jak psychiatra z tytułem magistra, terapeuta tak, ale psychiatra musi ukończyć studia medyczne. Scenarzyści wtopili... nawet na necie im się nie chcialo sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może nie scenarzyści tylko rekwizytor hmm to chyba on jest odpowiedzialny za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Kamila zakończyła z Błażejem? No na swój sposób, czyli umówiła się z Norbim, Bożeną i Miłoszem bodajże na piknik majowy,a miała pecha, bo Błażej jej zrobił niespodziankę i zjawił się u Chojnickich cąły szczęśliwy, że ją zobaczy,a mina mu zrzędła jak Kamila z Norbim wyszli przed dom i ona Norbiego pocałowała, a wszystko widział Błażej i reszta. Kamila w ogóle się tym nie przejęła. Dobra jak nie chciała z Błażejem być to mogła z nim kulturalnie zerwać, a nie jak ostatnia sucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Skąd Darek zna Renatę?! Chyba coś przegapiłam, bo nie kojarzę. Obawiam się, ze teraz kolejnym, nudnym wątkiem, którym będą nas zamęczać będzie "przyjaźń" Darka z Renatą, a w końcu romans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pość
Darek coś tam robił w firme Jurka i Antka, aż w końcu mieli romans... Jeśli teraz Darek zdradzi, mam nadzieję, że się rozejdą. Kamila to dziewczyna bez zasad moralnych, a do tego strasznie naiwna. Ona w ogóle wie, że Norbert ma schizforenię? Naprawdę łudzi się, że jest to spowodowane rozstaniem z Olą? Na jej miejscu miałabym obiekcje, co do tego związku. Uważam, że Ela dobrze postępuje dbając o Kamilę, ostrzegając ją... jak prawdziwa matka. Reakcja Jurka mnie wkurza. Ma w nosie, co się dzieje z jego siostrą. Niemniej jednak wiem, że ten wątek jest dobry, bo dzięki niemu jest jakaś akcja w serialu. Bożenka.... Jeju, nie znoszę tej laski. Nie wiem, co Miłosz w niej widzi. Bardzo lubię Feliksa i Monikę, są komiczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika chyba nie chce przy Felim okazywać dumę z niego. Rozmawiając z Gabrielą przyznała, że wyszedł na prostą drogę. Ale i tak ich rozmowy są świetne :D Jerzy olewa totalnie sprawę, a jako opiekun Kamili, powinien się zainteresować bardziej, w co ona brnie. Ela bardzo dobrze robi, jako jedyna myśli trzeźwo. Norbert podczas rozmowy z Kamilą robił coś z tymi oczami... jednak ma coś w sobie psychicznego. Ale Kamila jest nim zafascynowana... Też jestem szokowany znajomością Darka i Renaty. Myślę, że na jednej rozmowie się nie zakończy. Jednak chyba wolę już ich romans niż nudne biznesplany Darka i marudzącą Czesię. Aktorka grająca Julkę sprawia miłe wrażenie, pasuje do tej roli i jest nawet ładna. A Julki mi szkoda. Wszyscy ją w sumie oszukali, mogła poczuć się zdradzona przez wszystkich. Poznaliśmy imię Pani Nowik - Łucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pość
oczywiście romans mieli Renata i Darek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wkurza Kamila, wiem, że niektórzy ją tu lubia, ale dla mnie robi się po prostu zdzirowata i tyle, czekam tylko, aż Norbert jej wywinie taki numer, że z płaczem poleci do swojej biednej ciotki Eli, co ja tak ostrzegała. Na romans rzeczywiście się zanosi, ale tego, ze już wcześniej romansowali, ja nie kojarzę, oczywiście pisze o Darku i Renacie. Renata beznadziejnie wygląda w swoich odwiecznych brązach, brązowe bluzki, brązowe palto, ciekawe, czy w zimie nadal będzie je nosić. głupie to - spotykać człowieka, którego dawno sie nie widziało i od razu prosto z mostu, jak to w życiu źle i w ogóle szczegóły, no chyba, ze znali się aż taak dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek Moniki i Feliksa jest z doopy. Ona tak sztucznie gra... już lepiej było jak siedziała w rosso i plotkowała z Gabrielą, załatwiała sprawy restauracji a teraz ciągle w domu i wogole w jakich oni są relacjach? W związku? Monika ciągle każe się Feliksowi wyprowadzić jakby miałą go dosyć to po co z nim mieszka. Surmaczowej brakuje ogólnie, ale nie z wątkiem Tropka tylko jej szalonego zarządzania salonem sukien ślubnych. Norbert dziś się zdenerwował na Kamilę, myślałam, że będzie miał atak i pojedzie jej, ale się opanował. Zastanawia mnie dlaczego Kamila jest tak wrogo nastawiona do Olki, zazdrosna czy może zatroskana o Norbiego? Kamila jest denerwująca, ale wyglądała dziś superancko, chyba się naprawdę zakochała. A ciekawe czy taki schizofrenik np w łóżku zachowuje się normalnie? Przecież to są emocje i to czasami nie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek i Renata to historia z 2002. Podobnie jak postać Barbary i Julii. Oni chyba cofnęli się o 10 lat, czytają tamte odcinki i próbują odgrzewać stare kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, kto by to pamiętał :D ale czy w 2002 r. był już mężem Czesi? (nawet jeśli nie był, to Renata była pewnie żoną Antka). ale kombinują. Renata nie jest jakoś szczególnie atrakcyjna jako kobieta, nie ma tego czegoś :) mdła i jęcząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie rozumiem relacji Moniki i Feliksa. On ją uwielbia i to widać, a ona zachowuje się dziwacznie względem niego, jakby to był jej utrzymanek( no niby trochę jest), jest dla niego niemiła, wyniosła i non stop mu dosrywa. Nikt normalny by nie wytrzymał z taka partnerką , ale też na Feliksa trzeba wziąć poprawkę. Trojanowska rzeczywiście gra sztucznie i to mocno widać. Nie lubie jej, kiedyś jej postać miała to coś, a obecnie wieje nudą. Popieram, że Ela dobrze robi, że się interesuje Kamilą. Inaczej by było gdyby Norbi był zdrowy i wszystko by było ok, ale on jest poważnie chory i ta choroba może mieć wpływ na Kamilę, zresztą ona już jest nakręcona przez niego. Dziwi mnie też, czemu ona jest tak wrogo nastawiona do Olki, bo chyba tylko taka opinię sobie wyrobiła, bo Norbi jej gadał jaka to Olka jest zła itd., a ta debilka słucha psychola. No nie znoszę jej poprostu i na miejscu Olki bym jej w pysk dała. Widac jaka to ona jest ograniczona i łatwa, bo ledwo Norbiego zna, a juz do wyra z nim łazi, ona chyba w ogóle nie wie, że co to jest schizofrenia.Z kolei reakcja Jurka mnie denerwuje. Zainteresowałby się siostrą, bo np. Haną z Niemiec się interesował jak kręciła z Jóżkiem, ale Kamilą nie chce, a ona sobie rozwali życie z takim d*pkiem, choc akurat należy jej się to. Ja pitolę tylko nie ta szaro -bura nudziara Renata!! Nie znoszę babsztyla!! A Darek ją chyba pyknął tak mi się wydaje, bo stąd się znają. Matulu , teraz będzie beznadziejny wątek ich romansu, Czesia jak zwykle mu wybaczy, że romansuje z taką nudziarą i starszą od siebie. Zgadzam się, że ta Renata jest tak przeciętna, że aż strach, ciągle łazi w tych samych kolorach itd. I to p********ie i narzekanie na swoje zycie rodzinne, jakby sama nie mogła czegoś zmienić, tylko się żali każdemu. Rzygam tą postacią, wybaczcie słownictwo, ale inaczej tego nie określe.Kto normalny chciałby się spotykac z taką baba, chyba tylko ten burak Darek, który na nią patrzył jakby Miss Świata widział,a ona wygląda jak bibliotekarka. A tak w ogóle ona jest śmieszna-ma żal do Eugeniusza, że on wrócił do żony, a między nim a Renata nic nie było, on jej niczego nie obiecywał, ona sobie coś ubzdurała! Arek i jego żona dostali co chcieli, bo czemu Julkę okłamywali? Dla jej dobra? Przecież ona nie ma 5 lat, a 20, więc by zrozumiała gdyby jej to powiedzieli w spokojnej rozmowie. Szkoda dziewczyny, że tak się dowiedziała, ale rodziców ma niezłych kombinatorów, którzy nie myślą jak powinni.niech się jeszcze dowiedzą, że Arek poszedł do wyra z Grażą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie powiedziałabym, że Feli uwielbia Moni, mi się zawsze wydawało, że on jest z nią tylko dla wygodnego życia. Nie chcę się czepiać, ale trochę niefajnie piszecie o Norbercie "psychol" i w ogóle tak jakoś jakby on był po prostu idiotą, a to choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przyznam się, że niefajnie napisałam, że to psychol, bo choroby się nie wybiera. Gdyby nie był chory to napewno byłyby z niego fajny, miły facet. Z kolei też przyznaję rację,. że Feliks jest z Moniką z wygody, ale ja widzę, że on ją kocha, a ona jego niekoniecznie. Takie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki Tahini za info o blazeju i kamili, dopiero teraz odczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w dzisiejszej rozmowie z Gabrielą, Monika pochwaliła go i powiedziała, że wyszedł na prosto, więc może jednak Monikę obchodzi Feli. Tylko jakby ujawniała swoją dumę przy nim, to on by robił głupoty po prostu. Monika zna go i jego pomysły i po prostu postępuje ostrożnie. Mi również Julki szkoda, a polubiłem ją, jest taka delikatna, wrażliwa, mój typ kobiet. Dzisiejszy i wczorajszy odcinek na plus, dwa wcześniejsze na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy naprawdę nie rozumiecie po co Monika jest z Feliksem? Kto inny chciałby posuwać tą czerstwiznę? Feliks mógłby nawet znaleźć sobie jakąś 30-tkę a nią mógłby co najwyżej zainteresować się Jeremiaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×