Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Widzieliście Krystynę? Tragedia !!!! Nic dziwnego, że scenarzyści uczynili z niej chorą... Odniosłam wrażenie, że wszyscy w tej scenie byli szczerze zmartwieni jej stanem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotulanka wyglądała jakby ktoś ją wwiózł na plan zaraz po wybudzeniu i postawił. Gdy weszła do przedpokoju to tak jakby pytała: Wait a minute! Where am I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Nie jest dobrze i nie da się już tego ukryć charakteryzacją... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałabym raczej, że chlała kilka dni i kilka dni trzeźwiała :O Była już w stanie używalności, ale jeszcze spuchnięta i słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanifikator
Jestem ciekawy na ile to była kwestia charakteryzacji. Ale żal bylo na nia patrzeć. Aż się smutno zrobiło. Co teraz? Będzie grała w nasteonych odcinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Problemy z sercem też swoje zrobiły. W każdym razie widać, że nie jest z nią dobrze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie źle wygląda :( smutne to bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Klanifikor- myślę, że bez charakteryzacji byłoby jeszcze gorzej. Nie miała makijażu jak zwykle. Sądzę, że wtedy byłby za bardzo widać różnicę kiedyś-teraz. Żal mi jej. CO będzie dalej? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłą miał brykę ten nowy Beaty. Wiedziała gdzie zabłądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście wygląda tragicznie... przerażająco... I te miny wszystkich. Myślę, że nie musieli grać, oni naprawdę są przerażeni i zmartwieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie zastanawia, ze naczelny psycholog cacka sie z ropaczliwie glupim i irytujacym Jamochlonem - co on w niej widzi? i nie odkryl sam ADHD bedac tyle czasu z dzieckiem - a nauczycielka po paru dniach? Olka tyle czasu walczyla o Norberta a teraz tylko psy na nim wiesza? Przeciez robil jej nie raz numery, a ona go bronila, wiec czemu sie tak dziwi? Kotulanka bez charakteryzacji bardzi naturalnie wypadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka bez względu na to czy jest uzależniona od Norberta czy z nim walczy gra taką samą infantylną gąskę jak zawsze więc rzeczywiście trudno uwierzyć, że mogła z dnia na dzień dojrzeć i przejrzeć na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu Ola ma nową torebkę? coś w stylu shopper bag ale lansik. Ona miała chodzić na terapię w związku z uzależnieniem od Norberta i co już po wszystkim? Rafał też zdaje się tracić cierpliwość. Kamila dziś siedząc na ławce z Norbertem bardzo sztucznie zagrała tę scenę. Kinga coraz młodsza a Mariusz ciepłe kluchy. Kinga mogłaby mieć fajniejszego faceta Wygląd Kotulanki faktycznie nie najlepszy. Szkoda kobiety, bardzo ją lubię. Nawet Agnieszka się pofatygowała na przyjazd matki huhu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oglądałam niestety dzisiejszego odcinka w czasie, bo się zatraciłam w czymś innym .... ;) Jak tak piszecie o tym jak dziś Krystyna wyglądała, to i mnie szkoda, bo same zdjęcia już są słabe, a co dopiero widok jej gestów, mimiki itd. No cóż, wypiłam i ja za tą jej końcówkę na planie Klanu... wszystko kiedyś się kończy, jedni odchodzą sami, innych coś / ktoś do tego zmusza. Takie jest jej przeznaczenie widać... Rysiek też odszedł ;) Biorę się za oglądanie, ale nie wiem, czy chcę to widzieć. Wg mnie ona już dawno popłynęła i raczej nie ma co liczyć na jej powrót na plan. Klan bez Kryśki, to jak żołnierz bez karabina, ale życie jest życiem. Nic na to się nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu mnie zapewne teraz zlinczuje, ale wg mnie bardziej od jej problemów z alkoholem w tej scenie z powrotem widać problemy z sercem... Mam wrażenie, że choroba jej daje w kość teraz, a nie picie. Mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie czy ona teraz nie pije, jeśli nie, odczuwa skutki odstawienia bądź też skutki wieloletniego? (ile to trwa?) picia a jeśli nie przestała to wiadomo, 2 choroby ją męczą i szereg innych skutków ubocznych zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, ja znałam taką osobę. Chorowała na serce i piła. Brała leki i zapijała alkoholem. Była trochę starsza od Kryśki, ale i tak wyglądała baaardzo staro. Potem zaczęła się trząść. Przypętały się inne choroby, w końcu umarła :( Na początku problemów z sercem wyglądała tak jak Kryśka- opuchnięta twarz, ziemista cera, podkrążone oczy... Powiem krótko- z chorobą serca można żyć, można grać w filmie, ale trzeba raz na zawsze skończyć z alkoholem. Czy ta kobieta nie ma nikogo bliskiego, nikt nie potrafi jej pomóc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia chorowała na serce, potem miała wszczepiony rozrusznik i też wyglądała tak, jak teraz Kotulanka - zawsze blada twarz, mocne worki pod oczami, zadyszka, czasem trudności ze złapaniem powietrza, szybko się męczyła, ciężko się poruszała. I dla mnie we wczorajszej scenie, to było serce. Fakt, że obciążone alkoholem , stąd skutki, takie, a nie inne. Mnie się jej wczoraj zrobiło szkoda. Dobrze ktoś wyżej napisał, że ona wyglądała tak jakby ją ktoś wyciągnął z prosto z łóżka, postawił na planie i kazał grać, a ona grała, bo grała. Choć mam wrażenie, że myślami była totalnie nieobecna, jakby chciała to wszystko mieć szybko za sobą. I jak na moje oko ona była wczoraj trzeźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie już to kafe !!!!!!! Też powyższy post, to mój. Nie mogłam ze swojego nicka pisać, ale już mi go oddali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna szalona miss
Smutne to z Krystyną :( Wczoraj sobie uświadomiłam, że Ona z nami była przez te wszystkie lata, bo jak inaczej to nazwać? Obserwowaliśmy ją niemal dzień po dniu, I teraz też na naszych oczach się stacza. Tak trzeba to nazwać. Było wielu innych aktorów, którzy chorowali i grali w serialach jak Trafankowska, Kozłowski, Machalica (senior)... Z ich udziałem nie było takich smutnych scen jak zobaczyłam wczoraj. Jasne, że ona nie może zagrać samej siebie, to byłoby jeszcze gorsze dla widza. Póki co, musi grać chorą, bo na zdrową nie wygląda. Poza tym, co tam Klan, to tylko serial, co najwyżej straci widzów, zakończą produkcję i tyle. A pani Kotulanka? Szkoda mi jej, ona sama zdaje sobie sprawę, że jej sytuacja jest patowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to dziś ma się pojawić Beata? Ostatnio notorycznie zapominam o Klanie, wiec dziś nastawiłam budzik w telefonie :) a co takiego stało się z Krystyną? aż tak źle wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraziła mnie twarz p. Agnieszki.. zmęczona życiem (i różnymi używkami), chorobą... coś okropnego.. .. nie wygląda to najlepiej.. ona nie będzie w stanie grać dłużej,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje nadac jakas ksywke facetowi Beaty, Joachimowi - moze Murzyn, lub Pan Solara/Marchewa :D? Kotulanka dobrze zagrala... ale ja widze zatroskanie o nia w oczach innych aktorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Dzisiaj trochę lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×