Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Uffffff,ulżyło mi.Nareszcie się zdecydowałaś,żeby nie zwracać uwagi na TĘ osobę :D Kruca,mój W.powiedział,że gdyby miał koło siebie taką osobę,to pognał by ją na cztery wiatry.Pokazywałam mu te jej wypociny.:D A on sam,patrzy na nasz topik z przymrużeniem oka.Bo ma poczucie humoru ❤️ Mojego W.siostra zbierała kiedyś zdjęcia piosenkarzy,zespołów,teksty i nuty do piosenek......Ten zbiór jest do dzisiaj,nie raz oglądamy i muszę powiedzieć,że Łukasz Dziemidok podobny jest do Andrzeja Bartoszka,gitarzysty basowego z zespołu \"Wiślanie 69\". Ale,Łukasz oczywiście jest przystojniejszy;) ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
U mnie dalej pada, ale na pocieszenie dwa dni wolne więc będzie sielanka, aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w to paskudne, deszczowe popołudnie:) U mnie też okropna pogoda od rana, ale mordka się cieszy, bo już za kilka godzin weekend:D hehe mam prawie---------> witam serdecznie i mam nadzieję, że przyłączysz się do nas:) im więcej świrusów tym lepiej;) Trzymajcie się ciepło i nie chorujcie, bo ta cholerna pogoda strasznie zdradliwa jest:O ale nawet w taką pogodę humor mi dopisuje, bo życie jest piękne:D :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
szurniĘta78 napisałaś na topiku o NW,że nie pojawienie się Dziemidoka w serialu to żenada, weź się dziewczyno zastanów. Ten serial ma swojej obsadzie wielu dobrych aktorów, a Dziemidok nie jest pępkiem świata. Poza tym nie znacie mnie totu nie piszcie, że współczujecie mojemu otoczeniu bo jakoś nikt na mnie nie narzeka. marketa opinie twojego faceta mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
E.... ja jestem, buszuję z tobą na skojarzeniach. Slecna pewnie na wykładach SzurniĘta może sie obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,widziałam.Fajna ta gra,prawda?Ja nigdy nie grałam,bo wydawało mi się,że to głupie.Teraz zmieniłam zdanie.Szkoda tylko,że tak wciągają te skojarzenia.:) ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Marketa wejdź na życie erotyczne poczytaj Bajla....bajla usmiałam się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajne.Ja też się uśmiałam.Mają poczucie humoru,nie ma co!:P Dzięki za to,że podzieliłaś się tym \"odkryciem\".Wpisałam się i poprosiłam o więcej.Na prawdę extra :D ♪♫♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam....udzielam sie na tym topicu pierwszy raz....wczesniej tylko czytałam ..i sie troszke zestresowałam..czytajac to co pisze ania777..otóż jak mnie sie cos nie podoba, to nie ogladam tego, czy tez nie czytam..nie słucham...:P mnie osobiscie nie podoba sie Łukasz Dz.ale nie krytykuje osób, którym On wpadl w oko...:P ania powiem Ci tak...mam 23 lata, mam u boku ukochanego mezczyzne i strasznie mi sie podoba Andrzej Piaseczny, skomentujesz to???hmmm Ty jestes nieco upierdliwa i nie rozumiem po co wchodzisz tutaj???może wystarczyło by wiecej poczucia humoru? wyluzuj dziewczyno...bo czasem czytajac Ciebie mam wrazenie, że jestes zgorzkniała...a te dziewczyny tutaj po prostu maja poczucie humoru, potrafia sie powygłupiać...wiec moze Ty tez powinnaś?i wszelkie komentarze zachowaj dla siebie:P bo gwarantuje Ci, ze szkoda Twego czasu, bo One i tak nie zwracaja uwagi na to co piszesz....chca tu milo spedzic czas....a Ty?zastanów sie, bo mam wrazenie ze jetses osoba nie lubiana i dlatego chcesz zatruwac zycie innym....:) dobra rada....wcisnij na luz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
szczesliwaa akurat jestem osobą bardzo lubianą, mam poczucie humoru, ale na tym topiku to są osoby...... nie będę już nikogo obrażać. Nie będę tu już wchodzić bo wolę poczytać coś bardziej interesującego i spotkać się z ludźmi naprawdę inteligentymi co nie zachwycają się ponad miarę jakiś początkującym aktorem bez żadnych osiągnięć. Mnie też podoba się wiele osób ze świata muzyki, filmu itd. ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Najbardziej szczęśliwy jestem tutaj bez wątpienia ja :-p Kozico, jedna litera mi się wtedy pomyliła i cóż? I tak jestem rozpoznawalany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to babsko
jeszcze tutaj siedzi? ania wypierdalaj i fuck off! Psujesz mi całą radość czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
AMEN przecież wiem że to byłeś ty, jakże bym mogła cię nie rozpoznać. Nigdy bym nie uczyniła Tobie takiego afrontu. Wybacz mi plisssssssssssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szczęśliwaaaa Pozostałych także:D Jak się macie? Coś nie widzę,ani slecnej,ani szurniĘtej.............:O Mam nadzieję,że topik się rozkręci w poniedziałek:) Kim byliby artyści,którzy by nie mieli swoich fanów?:P ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjkkj
Brawo ania777!!! jestem podobnego zdania co Ty. kilka razu tu zajzalam ale to juz ostatni raz. bo jak czytam te bzdury co wypisuja te zakompleksione dziewczyny/kobiety to az mi sie nie dobrze robi. Temat dyskusji: Klan, wiec myslalam ze poczytam tu rzeczy dotyczace serialu,np. streszczenia,itp. a tu ciagle jedno i to samo. zachwyt nad jakims tam malo znanym aktorem, o ktorym za rok nikt nie bedzie nic wiedzial. zalosne to wszytsko. i jak tu ktos napisal, ze dziewczyny spedzaja tu czas zeby sie posmiac, czy cos w tym stylu. kompletny bezsens. Fora internetowe sa po to zeby dyskutowac na wybrany temat, wymieniac sie pogladami a nie zagladac zeby napisac jaka "och, jaka ja jestem zauroczona łukaszem" albo "czy aby bedzie w nastepnym odcinku". jak chcecie sie posmiac, albo blizej poznac, np. wcelu zalozenia fanclubu łukasza to od tego macie komunikatory, i wtedy mozecie pisac sobie do bólu a nie odstraszac ludzi. zaobserowalam tez ze wypowiedzi dotyczace serialu a nie dotyczace łukasza, nie sa komentowane. i jak tu ma wejsc normalny czlowiek, ktory rzeczywiscie chce sie dowiedziec kilka sensownych informacji o serialu, i tak nie uzyska odpowiedzi, bo siedza tu jakies dziewczyny/kobiety, ktore w kólko pisza o jednym i tym samym. a kiedys był to naprade ciekawy temat, na ktory chcetnie wchodzilo wiele osob. pozdrowienia dla ani777 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkjkkj,przykre jest to,co piszesz:( Ale jak chcesz sobie poczytać streszczenia,to możesz tu: http://www.dziś.tv/ Wszystkie odcinki są streszczane.Nawet możesz swoją opinię wyrazić na temat każdego odcinka. Nie chcę być złym prorokiem,ale czuję,że ten topik umrze śmiercią naturalną.Nikt nie będzie się wpisywał,nawet te,które wychwalały Łukasza Dziemidoka:( A to za sprawą pewnych osób:O Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny, niedzielny poranek:) Cóż to za negatywna wróżba, a propos naszego topiku, walniĘta? ja mam inne prognozy;)kozica wczoraj była, A.M.E.N. też choć myślałam, że już odpuścił, slecna pewnie w szkole, a ja? no cóż, przyimprezowałam i właśnie wróciłam cała choć niestety niezbyt zdrowa, ale JESTEM:D szczesliwaaaa---------> miło Cię widzieć:) Miłego dzionka wszystkim:) idę teraz spać, bo kiedyś przecież trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Cześć miałam tu już nie wchodzić ale weszłam. do po co to babsko, takiego chama z takim słownictwem to powinni kasować od razu. To się nadajesz do szamba, a nie na kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
Pozdrawiam jkjkkj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się porobiło na naszym topiku! Po co przyłażą tutaj te wszystkie krytykantki, chcecie streszczeń Klanu to załóżcie sobie taki topi i już, tam możecie gadać o akcji do upadłego. szczesliwaaaa ------>witam ciepło i miło, że się odezwałaś :-) jkjkkj------->chyba trochę przesadziłaś z hasłem \"kiedys był to naprawde ciekawy temat, na ktory chetnie wchodzilo wiele osob\", kiedy pytam???? Jestem tu praktycznie od pierwszej strony i niczego takiego sobie nie przypomiam. Poza tym jeśli pisałybyśmy niezgodnie z tematem to chyba do obowiązków moderacji należy zwrócenie nam uwagi. A na nic takiego się nie zanosi :-p Widziałam powtórkę Łukasza w NW, cudowny!!!!!! Miliard razy lepiej się prezentuje jako Radek niż Adam, wreszcie jakiś charakterek, a nie skromny młodzieniec ;-) I jak on to słodko powiedział \"Żadna praca nie hanbi\" :-D :-D :-D Był prawie tak uszczypliwy jak A.M.E.N. :-P W tym tygodniu muszę być z Klanem na bieżąco ;-) Pozdrawiam wszystkich!!! :-) Dzielnie walczycie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czwartek wraca pan Janusz!!!!! Hurra!!!!!!! :-D Brakuje mi go już, może zaprosi Adam na jakąś kawę? ;-) Oczywiście aby mu poprawić nastrój :-D szurniĘta, życzę dużo zdrowia po imprezie ;-) marketo, nie wiem na razie kto się tam utopił, jak odwiedzę rodzinę to ruszę na zwiady, ale raczej nikt znajomy bo by mi powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to babsko
Przyganiał kocioł garnkowi :-o Poza tym nie takimi epitetami mogę cię jeszcze poczęstować, to była ledwie mała część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania777
do po co to babsko - z takim chamami jak ty ja nie dyskutuje, ja nie używam takiego słownictwa ani nikt z mojego otoczenia. Na tym topiku też nigdy w żadnym moim poście nie użyłam takich zwrotów. Parę razu użyłam słowa "idiotki "w stosunku do osób na tym topiku . Teraz myślę, że było to nieodpowiednie więc przepraszam. Poniosło mnie ale nadal myślę, że przesadne jet to zachwycanie osobą Łukasza Dziemidoka. Z tą nazwą topiku to jednak niektóre osoby mają rację, topik Klan poświęcony powinien być całemu serialowi (wszystkim aktorom tam grającym, a nie tylko jednemu). Tym osobom co pisały, że jestem nie lubiana, zgorzkniała itd. chciałam napisać, że nie należy oceniać tak szybko ludzi któych się nie zna, ja nie pisałam jakie wy jesteście w życiu prywatnym, oceniłam tylko wasze zachwyty nad tym aktorem. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....Ania to ich sprawa nad kim sie zachwycaja....a jak Tobie sie cos nie podoba to nikt nie zmusza Cie abys to czytała, abys tu zaglądała prawda? rozumiem, że kazdy ma prawo wyrazic swe zdanie.wolność słowa:P...ale bez przesady...przeszkadza Ci cos? bo mnie zupełnie nie...:) mimo, iż weszlam tu na ten topik, by poczytac cos na temat serialu...a znalazlam informacje na temat Łukasza Dz.:)) Faktem, jesto to iż nie powinno sie oceniac czlowieka bezpodstawnie, nie znajac go...ale Ty w jakims stopniu dalas nam sie poznac...:P i trudno jest inaczej ocenić Twe zachowanie, moze krytykując kogos tutaj ....leczysz swe kompleksy?czujesz sie bardziej dowartosciowana co????:P pozdrowionka dla Was....:))nie przejmujscie sie niczym....:)a Ty Ania\" Żyj i pozwól innym żyć\"...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica
Szczesliwaaaa witaj i pozdrawiam Cię ciepło z samego rana tzn. nie tak z samego bo ty to chyba ranny ptaszek jesteś. Najbardziej to ja byłam zrugana przez anię777, a to że jestem za stara, że zachowuję sie jak stara maleńka i powinnam zachowywać się odpowiednio do swojego wieku. Nie wytłumaczyła mi co mam robić stosownie do mojego wieku, ale to już jest nieważne bo tacy jak ty daja wiarę człowiekowi, że kazdy ma prawo żyć jak uważa i nie być krytykowanym przez innych. Poza tym jestem tak jak twój nik szczęśliwa i nawet taka ania mi tego nie zabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×