Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość to jaaaaa
Ela i Rysiu brat ma udar i jest w ciezkim stanie, a Ela do bialego rana siedzi przed komputerem. widac jak zamartwia sie o brata. Lubiczowie solidarni, ze az strach. chory scenariusz. Niech Malicki wroci i postawi Ele do pionu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denis fiodorowicz
adam Weźcie tego Adama beznadziejnego. Przecież on nie umie grać!!! Za to dajcie więcej Kuby może też nie najlepszy aktor z niego ale prezencję i wigor chłopak ma. A może go wepchnąć w ramiona Donaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do babuszki
Tak maz wyznaje milosc-pawel krystynie....niestety moj maz jest podobny z charakteru do pawla lubicza....a jestesmy dopiero 3 lata po slubie i nie...wpadam w depresje.Przyzwyczailam sie,ze nie jest...wylewny ;) Adam sie obcial....wyglada STRASZNIE!!!!cos jakby na ksztalt ...trollaaa :D uszy...masakra,lepiej mu w dlugich wlosach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaa
Ktoś sie podszył pod Alyyynę, czyli pode mnie wcześniej :o, nie dawałam tego linka ! Ale Adam dziś przegiął, Oleńka się wkurzy :P Elżunia oczywiście klika z Knorrem, tak jak przewidziałam :P Teraz to jush patrzec jak się umówią "w ciemno", żeby tylko Jerzy znów zawału nie dostał ;) Agnes oczywiście zszokowana, że facet niedaleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka_
obejrzałam dziś tego gniota zwanego Klanem bo o uszy mi się obiło, że Patryczka tam przemycili z PM :D:D czemu on ściął włosy?! no ja się pytam czemu? 😭 tragedia :| oby się na łyso nie ogolił :| ale widzę, że swojego hamerykańskiego akcentu się pozbyć nie może :D hahahah:D i dobrze bo to takie rozbrajające jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragiczny ten Adam, naprawdę nie mogę już na niego patrzeć...:-O A z Olki wyjątkowa naiwniara, tak sie daje brać na plewy :-O Czy Wy tez tak robicie, żejak zaczynaja pokazywać wątek z Michałem, to przełączacie na inny kanał? :-D Ta postać jest tak nudna (zreszta podobie jak zarywane przez niego kolejne panny), że nie daję rady śledzić niczego, co z nim związne. Słowo pioniera, gdyby ktoś chciał mnie kiedys torturować, to wystarczyłoby mi go pokazać w Klanie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgadzam się, Grażynka przytyła wprost masakrycznie, ale to nawet nadaje pewnego realizmu tej postaci: każdy z Irlandii wraca spasiony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEZ PRZERZUCAM NA INNY KANAL
jak jest wątek Michala i jeszcze firm Jerzego oraz Moniki/ Ale co do Grazynki - a ktio powiedzial,ze ma byc chuda i piekna? czy to konkurs miss czyserial o tzwzyciu - nie przesadzajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaa
Dajcie spokój Grażynce, skoro była w ciąży, to nic dziwnego, że przytyła, napewno zrzuci. Lubie ją :) Michał faktycznie nie wie co z sobą począć czasem, ale i tak pewnie się z Kinią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaa
*ale i tak pewnie zejdzie się z Kinią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiczka,to Ci powiem,że ostatnio Dziemidok,cholernie dziala mi na nerwy!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
Mi też, ale niezły z niego ćpun :P Za to Ruda naiwna, oj naiwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On w ogóle jakoś dziwnie gra.Kilka razy zobaczylam go przypadkowo w "pierwszej miłości"(chyba taki tytuł) i tak tez gra jak jaki ćwok!Daremne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krok po kroku proszę
Grażynka wróciła grubsza bo przecież prywatnie urodziła (chyba już piąte dziecko) trochę szacunku dla kobiety, która właśnie poczeła maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha,ha,ha "poczęła maleństwo".......Czyli szóste w drodze? Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armata
No i co tak bronicie tej świętoszkowatej Grażynki. Nie każdy po ciąży tyje 20 kg. To nie jest kółko różańcowe i towarzystwo wzajemnej adoracji, tylko polewka z seriali. Jak komóś nie pasi, niech nie pisze. Ja nie trawie św. GraZynki, to o tym pisze. Wygląda jak krowa i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaa
No dobrze, polewka z serialu, co nie znaczy, że nie można być choć troszkę wyrozumiałym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krok po kroku proszę Grażynka wróciła grubsza bo przecież prywatnie urodziła (chyba już piąte dziecko) trochę szacunku dla kobiety, która właśnie poczeła maleństwo------------>tak napisała "krok po kroku proszę" Śmiałam się,ponieważ autorce postu,pomyliło się poczęcie z powiciem. Wkurza mnie,jak ktos uzywa słów,których znaczenia nie rozumie. Mogła napisać:...."która własnie URODZIŁA malenstwo". W przeciwnym razie wychodzą głupoty! Co,nie zmienia faktu,że Królikowska przytyla i,to bardzo. Druga sprawa: to jaaaaa Ela i Rysiu brat ma udar i jest w ciezkim stanie, a Ela do bialego rana siedzi przed komputerem. widac jak zamartwia sie o brata. Lubiczowie solidarni, ze az strach. chory scenariusz. Niech Malicki wroci i postawi Ele do pionu!!! To,że Rysiek leży w szpitalu,nie znaczy,że Ela nie ma prawa siedzieć na kompie! Opiekuje się dziećmi Ryśka i Grażynki.Ma pracę,dom na głowie........To mało? Ma siedzieć cały dzień w szpitalu razem z Grażyną?Ona tam jest,to wystarczy! Człowiek po udarze potrzebuje spokoju,a nie ciągłych wizyt! A,może Ela powinna się załamać?Już niewiele jej do tego brakuje.Właśnie pobyt na necie,a teraz rozmowa z Jurkiem,dodaje jej sił! Czepiacie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malicki,zamknął się w klasztorze.Jest teraz jednym z braci. Nie licz na to,że będzie coś "ustawiał".:D Ustawianie,nie przystoi bratu(nawet będącemu w laikacie).Co najwyżej,będzie ich wszystkich,delikatnie napominał.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek
Ktoś napisał trochę śmieszny komentarz ,na temat choroby Ryśka i korzystania z internetu przez Elę.To jakaś paranoja.Przecież każdy w jakiś sposób musi sobie zająć czas,aby nie zwariować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grassinka
Mam nadzieję, że ten powrót Grażynki to nie na długo - niedobrze mi się robi jak widzę tę osóbkę [za aktorką również nie przepadam]. Grażynko, umyj rączki - normalnie wysypki można na mózgu dostać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy rydz
drogi rysio kopnij w kalendarz jak najszybciej, skończ z tą farsą wstydu oszczedź, bożenka niech w końcu coś (rentę) ma z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy rydz
Dlaczego scenarzysci postanowili zabic meza Bogny? Co nas obchodzi juz Bogna i jej maz? Stara spiewka. Dlaczego Mateusz nie ubije Agnieszki, albo cpun Adam Oli? Wreszcie zniknelyby z ekranu 2 naczelne brzydactwa! Czy Michal i Jureczek to erotomani? Podrywaja wszystko co sie rusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy rydz
A moze by tak znów Kinga wpadła w narkotykowy świat,gdzie by sie polaczyła z Adamem,i buy skonczyli w lozku i by ich nakryła Kaja Paschalaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy rydz
I w Klanie nie ma wcale czystości przedmałżeńskiej!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy rydz
Proponuje jeszcze zeby Ela i Jerzy spotkali się (po umówieniu przez Internet) w knajpce gdzie nakryją calujaca sie Beatke z jej Lovelasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano w kantorze Jerzy nadrabia zaległości z nocy i podczytuje swoje ulubione forum. Zaskoczony przez Antka i Renatę, tłumaczy się, że wczoraj zasnął przed telewizorem a chce być na bieżąco. Agnieszka jest zdziwiona, że Ola nie próbuje skontaktować się z Adamem. Ola uważa, że powinien to zrobić Adam. Przed zajęciami z rehabilitantem Rysiek zapamiętale wykonuje zadany zestaw ćwiczeń. Chcąc przyspieszyć efekty Rysiek lekko się przetrenowuje. Grażynka tłumaczy mężowi, że nie może się tak forsować. Wieczorem na Sadybie puszczają jej nerwy. Boi się, że Rysiek załamie się psychicznie. Michał chce po pracy pojechać do Justyny do biura. Niestety, kierownik jego budowy ma dla niego inne plany na dzisiejsze popołudnie. Stanisławie żal biednego pana Adasia, który pewnie sobie sam nie radzi, kiedy panna Ola wyjechać musiała. Po konsultacjach z Jeremiaszem rusza do młodego sąsiada uzbrojona w garnuszek z gulaszem. Drzwi otwiera naćpany Adam w oparach hucznej imprezy... Sweet! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinkaa
No to będzie się działo :P Ciekawe czy dojdzie do Ślubu Oli z Adamem... Możecie mi coś wyjaśnić, bo mam serialowe braki ;) Skąd ten student, który nazwał kobietę w wieku Krystyny "starą twierdzą" dowiedział się, że ona to słyszała ? Widziałam, jak ją przepraszał z kwiatami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×