Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A ja znowu do tylu ( Tv Polonia) ,byl odcinek jak Kaczorkowa masowala doktorka. Mnie natomiast wkurza ta mloda lekarka co sie do Lubicza przystawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Ela poznała Matyldę w salonie fryzjerskim, Jaś zgubił się, Małgosia miała rok i była w wózku. Ela miała taką długą kurtkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem słowik
Matylda miała kochanka z którym prowadziła interesy, okazał się oszustem, Matylda miała przkrości, groziło jej więzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Leszek vel Borys pewnie wynajmie to mieszkanie koło Bogny.:) Dziemidok,chyba będzie w programie :\"Jak oni śpiewają\".Muszę dokładnie sprawdzić.Ale oglądać tego programu,nie będę,niestety.Szkoda czasu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Wam napiszę,że tak się przyjrzałam Donacie i jakoś mi się skojarzyła ze swinką Piggy(czy jak się tam pisze).:D :D :D A,Beata,chyba wymieniła zamek w drzwiach.Wydaje mi się,że inny był.Teraz ma taki wzorowany na bardzo starych zamkach,przedpotopowych......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Jacek zachowywał się śmiesznie pokazując swoją zazdrość, gdy widział,że Beata z dziećmi i Rafalskim szli do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Donata przytyła, zrobiła się okrągła na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Myślę, że Jacek rozmyśli się, będzie czuł się winny, w scenariuszu zawsze mogą zaskoczyć czymś nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalla
najlepiej niech się jacuś z rafalskim zwiąże hehe nie będzie problemu kto jest ojcem, a oboje tacy kochający :P a donata to rzeczywiście, te biodra ma większe, w ogóle to fajnie by było jakby beatka dowiedziała się o romansie jacusia z tamta młoda i że to jego dziecko było. tak pod napływem mocnych emocji pana rafalskiego gdyby naglepoczuł się wkurwiony na jacusia. powinien nagle, niechcący powiedziec. a ciekawe co z Ola. no niech jej też coś fajnego wymyślą, bo coś mało o niej ostatnio. a bożenka niech w końcu straci cnote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fartuszek pani steni
a ja znowu czaju naparzylam a pawelek nie chcial pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pawełek ma niechęc do przedszkola i Krystyna troche się tym martwi, w sumie oboje z Pawłem zachowują się jakby pierwszy raz byli rodzicami 2. Kaczorek przyszla z wielkim dekoltem do Koziełły i zaczeła mu nawijać jak to bardzo kocha golfa i jak marzy aby z nim zagrać, Pani Stenia od razu wyczuła co się święci i była nieuprzejma 3. Michał powiedział Jerzemu że zamiast płacić za wynajem mieszkania może mu dawać te pieniądze a mieszkać u Eli (świetny pomysł :O ) Jerzy smęcił, że to od Eli zależy 4. Czesia z Darmiem obmyslali prezent dla Rysia, wymyślili ze dadza ogloszenie w gazecie o jego firmie 5. Monika w depresji poszla na wino do pubu spotkala studentow (w tym tego co byl z Krysia w Dubrowniku) i postawila im wino, spruła się niezle i ten koleś odwiózł ją do domu taxówką, wychodzą wcisnęła mu swoją wizytówkę i powiedziała ze to na wypadek gdyby potrzebowal pomocy kobiecej bo kobieta w jej wieku i dobrze sytuowana wiele może :D świetna scena to byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,ta scena byla super.Aż się poczułam zażenowana.:O Nie wiem z jakiego powodu,przecież mnie to nie powinno ruszyć.....A jednak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może cos na kształt solidarności jajników :) marketa - bo chyba Ty tu rzadzisz....mam sentyment do tego topicu moge sie podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bidny jacuś
jacuś udawał że chory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Jacek z Donatą pojechali do Pragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris Pilton-------->oczywiście,że możesz sie dołączyć.:) Nie,ja tu nie rządzę,po prostu jestem od początku na tym topiku.:) W piątek nie ogladałam odcinka,a po niedzieli też się kroi,że będą musiała opuścić.:( Mam cicha nadzieję,ze napiszecie,co było?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweleksssss
nie poszedlem do przedszkola bo mi olka pieluchy schowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posty o głupiej treści będą dawane do usunięcia!Przez wakacje mogliście pisać takie do woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie oglądałam,ale poczytałam,o czym było.jakoś przeżyję ten tydzień bez \"Klanu\",po niedzieli wszystko wróci do normy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było dzisiaj: "Bogna dowiaduje się, że Leszek wynajął mieszkanie w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Obawia się, że mężczyzna znowu ją osacza. Małgosia tęskni za Jackiem. Beata prosi Piotra, aby zajął się dziećmi, bo późno wróci do domu. Paweł jest niezadowolony, że Krystyna kolejny raz pozwala Pawełkowi nie iść do przedszkola. Uważa, że trzeba konsekwentnie przygotowywać dziecko do obowiązków. Proponuje, że w środę sam odprowadzi syna. Rysiek z niecierpliwością oczekuje na zlecenia. Wreszcie dzwoni starsza pani, której trzeba naprawić kran." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Pawełek nie lubi chodzić do przedszkola, pewnie jest nieprzyzwyczajony do nowego otoczenia albo przeżył coś niemiłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam i powtórki (bo nie widziałam na bieząco) i aktualne odcinki. Trochę niesmaczne wydaje mi się proszenie Beaty Rafalskiego o opiekę nad Małgosią.Owszem,zabranie jej do kina,gdy bierze Jasia,owszem...ale więcej.... :O No i słyszałyście,jak Małgosia mówi na Rafalskiego? Tata Piotr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedne te dzieci maja niezle namieszane w glowach ale i tak jest lepiej niz jak wtedy gdy do wesolej gromadki dołaczyła jeszcze \"ciocia basia\" czy tam \"mama basia\" pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer, ten student od Lubiczowej coraz mniej mi się podoba (a na początku go lubiłam), co on kombinuje? Bo nie rozumiem, lubi starsze? :-O A Jerzy i Ela teraz zejdą się jak nic, czuję to w kościach, w końcu serce to nie przelewki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studnet Szymon jest cnajmniej irytujący pamiętacie jak wkroczyl do serialu - obgadując Krystynę? a teraz charakter zmienil mu się o 180 stopni i jest slodki az mdli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////
ja nie wiem po co zrobili ten wątek z Markiem:/ kurde mogli coś innego wymyślic niż pogrzeb,niechby jacusia sprowadzał na dobra droge albo co, nie ma go to mógł przyjechac w odwiedziny jak chcieli go włączyć, a nie uśmiercać jak go kilka lat nie było. P.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×