Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Czytam was regularnie, a i Klan oglądam:) Kto to widział, żeby gościowi nalać zupy pół chochelki, albo herbaty pół filiżanki???? Zresztą oni zawsze do posiłków mają tak ładnie nakryte, że chyba spędzają pól życia w kuchni:-D W normalnym zyciu zjada się jajecznicę prosto z patelni, a kanapki prosto z deski do krojenia:-D a nie serweteczki, filiżaneczki, kwiaty itede:-P Takie śniadanie, jakie np Lubiczowie na co dzień jedzą (miseczki, serweteczki, sałatki, kanapeczki itd) to ja podaję jak mam gości w domu, czyli może pare razy w roku jak ktoś u mnie śpi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
W Złotopolskich też ładnie nakrywają do stołu , ale skromnie.Marta zawsze jest w szlafroku, a Krystyna z Klanu jest ubrana elegancko. Julia ze Złotopolskich często pije hrebatę w filiżance.Sama używam filiżanki, nawet jak nie ma gości, piję capuccino, które bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,kawę to my też pijemy z filiżanek.Na co dzień.Pijemy espresso.Mam kilka zestawów filiżanek.Od święta inne(albo jak są goście) i na co dzien inne.:) Szymon szarmancki niczym Feli.:) Kiedyś Kaczorkowa położyła się na kanapie i pewnie marzyła o dniu,w którym będzie tak leżała,gdy już zostanie panią Koziełłową.Nie wiedziała(i pewnie do teraz nie wie),ze to mieszkanie jest Anny.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to w ogole nie mam czasu na takie sniadanka jak np. lubiczowie maja lapie cos w pospiechu i lece a oni wszystko elegancko pokrojne, podane na polmiskach :) scena w operze byla zagrana taaaaaak sztucznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Ja rano czasami piję herbatę albo wodę z sokiem malinowym, jak jem śniadanie, zawsze kładę sobie słomiankę bambusową na stole, cukier stoi na podstawce, też dużo przesiaduję w kuchni, bo jest du ża, ale nie ma takiego idealnego porządku jak w Klanie [ śmiech], leży sterta gazet, kosmetyki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stół kuchenny przy oknie.I, słowiczka,tak jak u Ciebie,u mnie(tzn.po mojej stronie leżą gazety,katalogi,itd.)zarówno na brzegu stołu,jak i,na parapecie okiennym.:O Stenia z mężem,wyjeżdża na Słowację,na 16 dni.Terminu(chyba)nie podali.Pewnie ja zastąpi Kaczorkowa,u Ani i Tadeuszka ma pracować do końca miesiąca.Tym razem będzie uwodzić Pawełka.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni wszyscy zawsze maja wode w dzbankach ,soki w dzbankach ,wszystko pieknie. U mnie sie nalewa z butelki do szklanek ,zarowno wode jak i soki. Wyjatkiem sa dni ,kiedy sa goscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
To prawda ,że ciągle mają ciągle napoje w dzbankach, ale ja też czasami mam sok w dzbanku, nawet jak goście nie przychodzą, ale jak są, nalewam sok pomarańczowy lub jabłkowy do dzbanka, podaję ciasteczka, czekoladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rilla-marilla
Soki w dzbankach i jogurty w szklankach/kubkach są po to, żeby nie robić kryptoreklamy żadnej firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Podobało mi się jak Stenia powiedziała, że Kaczorek sprzątała tylko na wierzchu, bo w głowie miała co innego niż wielkie porządki, a, przecież Kaczorek miała bzika na punkcie zarazków. Mnie dziwi,że sekretarka Jacka nie widzi jego romansu z Donatą, przecież nawet ślepy to zauważyłby.Beata zgodziła się na rozwód, ale okazało się,że trzeba czekać 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialala uuu sialalala
sekretarka wszystko widzi tylko jest dyskretna i udaje ze nie widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie mi jak to mozliwe
że ta beznadziejna Paschalska tyle lat gra w tym filmie,a nadal to robi tak,ze aż zęby bolą jak sie słucha jej sztucznej gadki :O Ze względu na nią,beznadziejnego Michała i kolejną sztuczną lalę trojanowska nie oglądam tego filmu.Chłopaka Trojanowskiej o pseudonimie "Feli"przemilczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie,zapomnialam dodać o jedzeniu, rano nigdy u krystyny i pawła się nie spieszą, ubrani elegancko,wymalowani wypucowani wypoczęci siadają wspólnie do stołu przykrytego obrusem a na stole filiżanki,kawa zaparzona w dzbanuszku,herbata no i obowiązkowy sok pomarańczowy w szklanych dzbankach, no i ten wybór: na jednym tależyku 20 plastrów sera, na drugim wędlina, na trzecim bułeczki na czwartym grzanki, każdy ma serwetkę, dzieci siędzą prosto przy stołach, no i ten ich czas na poranne rozmowy !!!! w rzeczywistości w polskich rodzinach poranek wygląda tak! Budzik dzwoni o 7.20!!!!! o szit!!!!!!!!!!!! ZASPALIŚMY!!!! żona zrywa się rozczochrana z łóżka, z paniką biegnie budzić dzieci i zaczyna się!!! dzieci wyją,smarczą się, żona szuka bluzek wyrzuca z szafek wszystko, dzieci przypominają sobie o nieodrobionej pracy domowej,matka pomaga odrabiać i dobija sie do zajętej przez męża łazienki, maluje paznokcie,czesze włosy, ubiera usmarkane dzieci,bierze trzy kęsy kanapki i wszyscy wytaczają się na dwór nie w humorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
He he he, tak podmienili blizniaków, taki blondyneczek bez mleczaków, a czy Ela zauważyła to he he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoleX
krystyna trcohe zaniepokojona tą ciozą doktor edyty :D pewnie mysli ze to paweł jej zrobił dziecko :D hehe a paschalska to rzeczywiscie dno i obiady u doktorów tak samo..podmienili blizniaka ? nie zwrociłem uwagi :D ktore małe dzieci by tak chetnie szły ubić ciasto z jakas starsza pania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Feliks to taki laluś, który ciągle mówi do byłej kochanki Moni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre naprawde
Moni tez nie lepsza, bo do Feliksa mowi Feli :D Oboje sa siebie warci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnue
mnie "Moni" nie dziwi bo mam kolezanke Monike do której wszyscy zwracają się Moniś a przecież do starszej baby nikt tak nie powie;) stąd Moni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Kaczorek zastąpi Stenię w domu Lubiczów, zrobi wystawne przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikammmmmm
błahahahahaha nie mogę ale mam polewkę:D:D:D Elżunia wali takim tajemniczum wszystko obiecującym głosem: "Jeży?" On podekscytowany: "Tak?" Ona: "Umyj ręce" Ci scenarzyścvi sami widocznie muszą mieć polewkę z tych wiecznie myjących rączek niczym motyw z Makbeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj ogladałam powtorkę
jak Dorota przyszła do Eli i od razu z dworu rozsiadła się przy stole i zabrała do kolacji, bez mycia rąk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj ogladałam powtorkę
a i jeszcze rzuciło mi się w oczy jak Olka po egzaminie obwieszcza że dostała piatke, siada między nimi, a Krycha z Pawłem wzajemnie sobie gratulują podając rękę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragidia
no z tym hasełkiem "umyj ręce" co Ela mówiła myślałam że padne ze śmiechu heh a Maciuś aż miotłą coś zamiatał na korytarzu, kurde rozumie że chory itp ale jakoś do szkoły normalnie chodzi, duży jest to chyba normalne że czasem po osbie bposrząta a tam od razu pochwały jakieś heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjfnjfnbg
I tak nic nie przebije akcji jak Glupowaty Jas mowi do Malgosi przy Beacie: 'a tata Rafal jest fajniejszy od taty Jacka':P Powinna Beata zwiazac sie z 3 ,urodzic 3 dziecko ,to juz bylyby walki o fajniejszego tate na calego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vjfnjfnbg
mial byc Tata Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfjpok
ano dzieci Beaty są mega sztuczne i zawsze tak schludnie ubrane nawet w domu...no fakt Ela przesadza ze tak dba o Jurka, kurcze nie jest umierajacy i jakby nie bylo, to jest jej byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahhaha
-No wczoraj Ela zaszlala jak kazala Jureczkowi ręce umyc, maskara buahaahahaha. -Olenka czyli Kaja zawsze grala sztucznie alke ostatnimi czasy to normalnie ciezko ją strawic -Maly co gra Pwelka jakis taki bucowaty, wiem, to tylko dziecko ale mogli jakies takie bardziej wybrac -Jas i Malgosia :/ -Bliznkaki Michala tez :/ -Rysiu, Grazynka i ich dzieciaki - buahahhhhhhhhh -Michala z Kinga mogli by juz zejsc razem bo chyba do tego to zmierza , ile to beda ciagnac, niech maja troche szczescia razem(no chyba ze cos szykuja z ta co to do Stasi przyjechala, mzoe jakis romans z Michalkiem), Ele z Jerzymm jesli do tego zmeirzaja tez niech juz polacza -Ela dobra samarytanka, ona zamiast zakonnicy powinna pracowac w hospicjach czy niesc pomoc pokrzywdzonym przez los -Moni i Feli i Szymonek - o matko :/ -Czesia za kazdym razem bedzie wzywac Mariusza na pomoc a ten jest na tyle dobry ze zawsze dziwnym trafem jest w poblizu a jak nie to cale miasto przejdzie by pomoc, nastepny samarytanin, cos sie szykuje miedzy nimi, romansik bedzie pewnie -Dorotka teraz pewnie bedzie udzielac rad i wsparcia i nawracac, zapewne pomoze w zejsciu Eli i Jrzego, moze Michalowi i Kindze tez, Beatce tez bedzie mowic o tym ze warto dla rodziny i takie tam ratowac to wszystko -A Beatka z Jackiem tak dlugo beda czekac na rozwod, Malgosia i Jas beda przeciwko Donacie ze pewnie tam sielanka sie skonczy,tata Piotr bedzie zabiegal o Beatke ale pewnie tak to sie z rozwodem bedzie ciagnac i Jackowi z Donta sypac i pewnie Malgosi sie cos przytrafi, na tyle powaznego ze w obliczuu zagrozenia Jacek i Beata zejda sie albo conajmniej pojednaja A ciocia Stasia wszystkim czaju naprzy i pielmieni nalepi i gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×