Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość kilogramow a nie kilogram
co dzis bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej od kiedy to Michal i Kaja nie sa razem?? przeciez jakis czas temu blizniaki ich w intymnej sytuacji zastali, na randki chadzaja... to jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklł
ta Kaja to też jakaś taka niezdecydowana. Jak Michał pomagał jej znaleźć pracę, to był ok, a teraz dostanie kopa w tyłek i papa! Zapewne wróci do byłego :o Ech, kobiety, kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tak bedzie
bo michal bedzie z kinga, scenarzysci do tego zmierzaja by ich polaczyc juz dlugio czas, juz prawie cos bylo to powrocil staruch kingi, pojawila sie kaja, chyba wprowadzili to by za nudno nie bylo a koniec koncow na bank michal i kinga beda razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo matko
> aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa >wasza szalona kasia dowbor mnie się też Grażynka podobała bardziej w blond włosach. >Ludzie, dzieci adoptowane stają się dziećmi własnymi, nie ma mowy o żadnyh dotacjach. Pomoc finansową dostają tylko rodziny zastepcze, a to zupełnie co innego. Przestańcie klepać głupoty.to prawda! Przestańcie sie tak podniecać, nie zauważyłyście ze tam był znak zapytania? nie potraficie czytać ze zrozumieniem? I nie róbcie z tych Ryśkow takich biedaków, bo są ludzie biedniejsi, a też potrafią się ładnie ubrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie śpiewali
100 lat Maćkowi, jego marzeniem urodzinowym jest Martyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata wjeżdża
z Przemkiem i dziećmi na Maderę, Małgosia tęskni za Jackiem, dzwoni do niego , on odbiera pijany. Jaś zakochuje się w Portugalce Abril, spotykają się na plaży. Kinga wraca do Michała, jest dziwnie tajemnicza. Jerzy postanawia kupić domek letniskowy na Mazurach. Feliks uwodzi Gabrielę i zaprasza na kawę. Maciek ucieka z Martyną, mama dziewczyny obwinia Grażynę. Ola i Szymon są razem, Agnieszka rozstaje się ze Smosarskim, zapłakana odwiedza grób Łukasza, mówi,że on był największą miłością, przypadkiem jakiś młody mężczyzna słyszy to. Pola ma wrażenie,że ktoś ją obserwuje, zmienia fryzurę i nazwisko. Stasia przypala obiad, bo zasiedziała się z robótką. Bożenka I Kamila idą na dyskotekę bez chłopców, mają kłopot, bo są nieletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko ciocia Stasia
przypali obiad hehehehehe chyba serial pomyliłaś, ona nigdy nie przypala :) ale będzie jazda hehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeremiasz ratuje
obiad Stasi, cały brudny wybiega z kuchni, Stasia ma zaniki pamięci, bierze go za Władka, parzy mu ziółka na uspokojenie. Beata wraca podróży , jest w ciąży, Jaś reaguje buntem na dziecko, wyprowadza się do ojca, Małgosia przeżywa bardzo nową sytuację, przestaje jeść , Jacek pogrąża się w nałogu, zasypia w parku, zostaje okradziony, widzi ducha brata, który mówi,że powinien walczyć ze sobą. Ola i Szymon czytają wiersze dzieciom w schronisku, Dorota wpada na doskonały pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantzjaaaaaa
fantazja haha ale smieci tym troche hahah i odbiega od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek ucieka z Martyną
....to zdecydowanie fantazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świat seriali
odc.1688. Czesia ma złe samopoczucie po rozprawie. Monika przegląda ogłoszenia szukając pracy dla Feliksa. Maciek ma gościa, odwiedza go Martynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryzys dopadł twórców serialu i tak na przykład stać ich było tylko na połowę honorarium fryzjera Grażynki, dlatego kobitka ma tak niesymetryczna fryzurę... Rafalskiego ucharakteryzowali dziś na alkoholika który własnie wrócił skacowany z kolejnej imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów jestem nie w temacie.. długo mnie nie było i długo nie oglądałam.. wczorajsza Grażynka ma okropny fryz.. a z tym Rafalskim to wyskoczyli jak filip z konopi, psychotropy jakieś, o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Anna Krysia
w fitness klub!!:D, ale zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zadam głupie pytanie.. ale co się robi z konfiturami podanymi do herbaty? pojada się łyżeczką i popija herbatą? Stasia wczoraj podała. ja nie spotkałam się nigdy z takim podawaniem konfitur do herbaty, no może w książkach.. to chyba tak bardziej elegancko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
klankowa może zadam głupie pytanie.. ale co się robi z konfiturami podanymi do herbaty? pojada się łyżeczką i popija herbatą? Stasia wczoraj podała. ja nie spotkałam się nigdy z takim podawaniem konfitur do herbaty, no może w książkach.. to chyba tak bardziej elegancko.. fuj nie fuj zwyczaj znany byl i chyba jest na kresach wschodnich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz rację :) poszukałam w necie i faktycznie, zwyczaj ten przybył ze wschodu o, tu: Wpływ rosyjskiego rytu \"kultury herbacianej\" widoczny był też w zmianie sposobu spożycia. Prawdopodobnie dlatego niemal wyłącznie dotąd konsumowana herbata zielona została stopniowo wyparta przez rozmaite odmiany herbaty czarnej (fermentowanej). W Rosji herbatę czarną pito mocno słodzoną, dodając do niej z czasem plasterek cytryny. Świadczy o tym angielska nazwa takiego sposobu jej podawania: russian tea. Moda owa przeniknęła stopniowo na ziemie polskie i ugruntowała się, obejmując w wyniku przesiedleń po II wojnie światowej cały kraj. Praktycznie zanikł natomiast zwyczaj \"wzmacniania\" herbaty (np. zimową porą) rumem czy, niemal dziś nie spotykanym, arakiem. Stosunkowo rzadko pije się też herbatę z mlekiem, zwaną w XIX w. \"angielską\", a w bliższych nam czasach \"bawarką\", serwowaną niegdyś dzieciom w przedszkolach. \"Herbacianą ofensywę\" ze wschodu przetrwała jednak polska nazwa napitku, utrzymując się też na Litwie (arbata), lecz już nie na Łotwie czy w Estonii. We wszystkich innych językach słowiańskich herbatę określa słowo \"czaj\". Tymczasem wedle przepisu z lat międzywojennych czaj miał być... lekką herbatą z arakiem z dodatkiem cząstki pomarańczy. Przejmowanie rosyjskich zwyczajów zaowocowało też zmianą akcesoriów używanych do picia herbaty. Obok filiżanek z porcelany i fajansu napój zaczęto serwować w szklankach, często umieszczanych w specjalnych metalowych (czasem srebrnych) uchwytach, by uniknąć poparzenia palców. Do herbaty zaczęto podawać konfitury, albo - wśród niższych warstw społecznych - pić ją trzymając w ustach kawałek cukru, co Rosjanie zwykli zwać pit\' na prikusku. Dlatego też obok naczyń na stole nakrytym do herbaty pojawiły się cukiernice, szczypce do brył cukru oraz łyżeczki sory za zabałaganianie topiku, ale to nawet ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
myslałam ze michal z kaja sa razem a tu ona wczoraj mu mowi ze nie sa razem. kilka odcinków wczesniej jurek sie pyta michała czy sa ze soba na powaznie a on nie powiedzial ze nie sa razem, powiedzial cos w tym stylu ze chciałby na powaznie. Bez sensu skoro nie sa razem to on juz o slubie mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjp
na bank nie będzie z Kają, jakoś sobie nie wyobrażam jej jako jego żony. nie wiem, może się mylę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że 18 letni chłopak z zespołem downa myśli o małżeństwie, a w klanie tak Maćka pokazują. Beata, to się ma jeden tata zajmuje się dziećmi, to jedzie do drugiego taty ;), niech sobie strzeli jeszcze jedno dziecko z trzecim, to już zajoba dostanie z tymi tatusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjp
ciekawe czy to w rzeczywistości jest dobre dla dzieci, bo pokazują, że Jacek ostatnio często wpada w tygodniu do dzieci, siedzi z nimi parę godzin i później wychodzi, rzadko nocuje (chyba wtedy gdy Beata była na koncercie). no niby dobrze, że mają częsty kontakt, ale taki wychodzący tatuś po kilku godzinach, to nie wiem, czy tak dobrze, czy nie lepiej jakby co drugi weekend od piątku po południu zabierał ją i dopiero w pn po szkole przywoził Małgosie były lepszy. Takie trochę dłuższy kontakt, a nie tatuś na parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjp
choć pewnie na weekendy też ją zabiera, ale takie częste wizyty w tygodniu, to też mogą rozbijać dziecko, bo jeszcze może sobie pomyśleć, mieć nadzieje, że rodzice się zejdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie wiem, może się mylę, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że 18 letni chłopak z zespołem downa myśli o małżeństwie, a w klanie tak Maćka pokazują.to tylko fikcja a tak poza tym to w serialu dzien za dniem pokazywanym w tv kiedys tez byl chlopak z zespolem downa i tez mial dziewczyne...nie widze w tym nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
a to mnie Kaja zaskoczyła, że traktuje Michała jak kumpla. ale może z każdym kumplem sypia i się całuje ;). no może nie wyglądało, to na nic poważnego, no ale na jakiś związek jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
Dopóki Michał nie otworzy ust, to nie jest tak źle, jest całkiem przystojny :D Mi się Grażynka podobała w domu, jak mówiła Ryśkowi, super i to oburzenie Ryśka :D To fakt z tą Maryśką, jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Kaja łagodzi obyczaje. Zauważyłyście, że odkąd Michał jest z Kają jakiś sympatyczniejszy sie zrobił, nie pyskuje do wszystkich no około, i do matki jakoś grzeczniej sie odnosi, nie chodzi wiecznie naburmuszony...i ta ich dzisiejsza rozmowa, do tej ostatniej dziewczyny to już na starcie wyskoczyłby z pyskiem, a Kai grzecznie wysłuchał do końca, i jeszcze starał się okazać zrozumienie... no nie poznaje chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa tooo beeddziee
odc.1694 - 25.05 Rafalski zawiadamia Beatę, że nie spotka się z Jasiem. Proponuje, by sama wymyśliła powód jego nieobecności. Beata nie zgadza się. Michał odbiera synów, którzy wracają z zielonej szkoły. Przyznaje, że bardzo się za nimi stęsknił. Agnieszka zostaje wezwana do prezesa agencji reklamowej. Rysiek skończył prace remontowe u Joanny i rozlicza się. Joanna pyta o Mariusza. Rysiek opowiada o jego kłopotach sercowych po odejściu narzeczonej. Mama Martynki przychodzi do Ryśka i Grażyny. Po rozmowie z Elżbietą Beata postanawia pojechać do Rafalskiego. odc.1695 - 26.05 Beata dowiaduje się na uczelni, że Rafalski wziął półroczny bezpłatny urlop. Karolina nie wie, gdzie jest Piotr. Maciek zauważa konsolę, którą przyniosła mama Martynki. Grażynka stara się wytłumaczyć, dlaczego dziewczynka oddała prezent. Agnieszka wpada na Truskawiecką z bukietem z okazji Dnia Matki. Śpieszy się do firmy, bo prezes pilnie chce ją widzieć. Przyznaje się Krystynie, że już podjęła decyzję. Informuje przełożonego, że nie odpowiada jej rola figuranta w agencji i wystąpiła do centrali w Brukseli o zwolnienie. odc.1696 - 27.05 Kamila jest w dobrym humorze. Z wdzięczności za ciepłe słowo szykuje śniadanie dla całej rodziny. W El-Medzie Agnieszka ma zajmować się kontaktami kliniki z mediami. Być może zajmie się również stroną internetową firmy. Ola zastanawia się, czy zatrudniając córkę, ojciec narazi się na zarzut nepotyzmu. Beata sprawdza w Internecie dane gabinetu masażu, do którego wczoraj poszedł Rafalski. Leszek nie ma wątpliwości, że pod tym adresem mieści się agencja towarzyska. Przemek zaprasza Beatę na obiad do restauracji. odc.1697 - 28.05 Kaja bardzo dziękuje Michałowi za nocleg na Sadybie. Jerzy nie ma nic przeciwko niej, ale zauważa, że to kolejna dziewczyna z kłopotami, która szuka pomocy na Sadybie. Rysiek uważa, że Mariusz powinien zabiegać o względy Joasi. Mariusz żali się, że ona traktuje go raczej jak przyjaciela. Prosiła go o radę w sprawie prezentu dla innego mężczyzny. Uważa, że nie ma u niej żadnych szans. Na obiedzie Beata i Przemek ustalają szczegóły wspólnego udziału w targach zdrowej żywności. W Rosso Gabriela jest świadkiem sprzeczki Feliksa i kucharza. odc 1698 - 29.05 Po imprezie z Andżelą Olą targają sprzeczne uczucia. Opowiada Krystynie o koleżance, która chce budować związek na kłamstwie. Patrycja pyta Olę o wrażenia ze spotkania. Ta odpowiada, że nie chce mieć nic wspólnego z Andżelą. Feliks ostatni raz idzie do restauracji jako intendent. Monika prosi go, żeby pozostawił po sobie dobre wrażenie. Krystyna przekonuje Alicję, żeby poszła razem z nią wieczorem do Anny. Alicja podejrzewa, że wszystkie panie będą ją namawiały na klub fitness. Biznesmen Przemek przysyła po Beatę eleganckie auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×