Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A mi się podoba ta parka Grażynki i Ryska, świetnie sobie radzą . Pamiętacie jak kiedyś Rysio prawie zdradził Grażynkę z chyba nauczycielką, co jej dom remontował ? Czy między nimi doszło tylko do pocałunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
a mnie wkurza ela, wnuki pojechały an zielona szkołe a jak wracaja to im prezenty kupuje, kamila miała racje ze przesadzaja, rozpieszczaja te dzieciaki. I te ciagłe rady zeby wybaczyła jackowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
no mnie tez św. Elżbieta zaczyna irytować, rozumiem upiec jakieś ciasto na powrót dzieciaków, ale prezenty?? no bez przesady, teraz czego dzieciaki nie zrobią beda dostawać prezenty :( no i te uwagi do Beaty, sama przyjęła zdradzającego ja męża, to teraz sama by chciała żeby Beata swojego tez przyjęła, nie ma co dobrze życzy córce. a tak w ogóle to zauważyłyście, ze Beata nie ma żadnej przyjaciółki, jak chce się wygadać, to może iść tylko do matki, no niby nikt nie chce lepiej dla swoich dzieci niż matka (?) ale opinia osoby postronnej, chyba by jej bardziej pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
beata dobrze mowila ze jak pojechałaby z jackiem an wakacje to dzieci a szczeglonie malgosia pomyslałąby ze rodzice chca do siebie wrocić. to chore jacek zdradził ja 3 razy a ta ma powzolić zeby on do niej wrocił dla dobra dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffglpoi
zgadzam się z tym, że Beata nie chce jechać na wakacje z Jackiem, no ale to cała Ela. Przecież chyba to było w zeszłym roku Michał i Kinga też pojechali razem z chłopakami na wakacje. I po cholerę, jak nie są i tak razem...Mi się zdaję, że jednak Beata znów przygarnie Jacusia, tylko pewnie to jeszcze trochę potrwa...Poza tym wydaje mi się, że gdyby Beata go nie nakryła, to wogole by się nie związał z Donatą, tylko poromansował trochę, ale od rodziny by nie odszedł zrobił to, bo Beata wyrzuciła go z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy zawrót głowy
tez uwazam ze beatka przygarnie jacusia ma mama tak mowi, bo lepiej dla dzieci. a jacus znowu ja zdradzi tak samo jak jurek. Nie wierze zeby facet ktory zdradzi kobiete kilka razy sie zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a adarek oczywiscie musial znalezc prace wlasnie w rosso, oj jaka mala ta warszwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci w klanie
najgorzej grajacym i zachowujacym sie dzieckiem w klanie jest malgosia vel porysuj kredkami. Takiego drewna beztalencia i sztucznosci prozno szukac w calej historii seriali. Totalne dno zapatrzona w siebie jedynaczka. Najlepsza natomiast jest kasia :D julia krolikowska bodajze. Spontaniczna naturalna i mowiaca co mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypodniecający Mariusz
I znowu pół odcinka to Mariusz i ta jego "uczennica"...nuuuudy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ua6
ale beatka jest śliczna, przepiękna jest ta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matki polki
Co by złego mówić o Eli, to dzisiaj bardzo mnie wzruszyła, kiedy powiedziała Kamili, że traktuje ją jak córkę i zawsze tak będzie! No i uwielbiam małego Pawełka! :) A doktor Lubicz chyba na kanarach był, taki zjarany! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubie Pawelka, mowi jak uposledzony. A Malgocha jedynaczka nie jest ale niepokoi mnie ta jej strona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5ua6
też kiedyś z ciekawości jak nazywa się ta cała małgosia z klanu trafilam na jej stronę tworzoną przez jej mamę, trochę się przelękłam jak przeczytałam co ta kobieta tam pisze. to z nią jest coś nie halo http://suzanna.dbv.pl/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvrtyp
No Ela dziś się zachowała pierwsza klasa. A Kamila fajnie gra, w ogóle fajna postać tworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad pewnosc ze to prowadzi matka tej dziewczynki?nie wiem masz racje dziwna ta strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona Suzy
Biedne to dziecko, naprawdę szczerze współczuję rodzicow, ktorzy pozwolili na taką stronę internetową..mogę się założyć, że ledwo wyjdzie z tych cieplarnianych warunków, takiego kopa w d od życia i ludzi dostanie, że się nie pozbiera. I te zamieszczone na stronie wycinki z prasy za 1 złoty. Niektórzy nie wiedzą, że dzieci powinno wychowywać się w miarę skromnie DLA ICH WŁASNEGO DOBRA. A nie, wszystko na pokaz, aż niedobrze sie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka ta od Jaska
Mam wrażenie, że newsy na te stronę pisze jakieś dziecko. Nie wydaje mi się, żeby pisała to dorosła kobieta... Na zdjęciach ma prawie cały klan: http://suzanna.dbv.pl/photogallery.php?photo_id=356 Ja jestem ciekawa kto stroi tę dziewczynkę w te beznadziejne sukienki, które bardzo często ma na sobie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona Suzanny
Jeżeli to faktycznie jej matka prowadzi tę stronę, to współczuję temu dziecku. Kolejna matka, która przez dziecko spełnia swoje niespełnione marzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez jaj
to napewno nie matka prowadzi ta nieszczęsną strone, to jakies dziecko to pisze, przecież to widac, dajcie spokój z ta strona, po co to ciągle roztrząsać, stronka jest beznadziejna i już. a Małgosia gra beznadziejnie i to tez zostało ustalone, po co ciągle wracac do tego tematu :) za to śmieszny jest wątek ( dorosłego) Mariusza, pojeździł z cztery razy z babką która ledwo co poznał, a juz załamka jakby sie kochał w niej od co najmniej roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze ze szybko
nie ma nic gorszego niz, jedna scenka rozłożona na siedem odcikow, jak w telenowelach Brazylijskich, albo w Modzie na sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Suza prawdziwa \"gwiazdeczka\", ósmy cud świata. a na stronce zakaz kopiowania zdjęć, widzieliście? ciekawe, co na to jej koleżanki, czy w ogóle ma... wcześniej widziałam link do stronki, ale dopiero dziś pooglądałam trochę zdjęć. faktycznie, sukieneczki ma dość dziwne. Suza w Turcji, Suza w małpim gaju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
to dziecko ma zdjęcie z klanowiczami NA CMENTARZU i każdy ma uśmiechniętą twarz. Poooogiętęeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka ta od Jaśka
Miałam już tego nie komentować, ale mnie też rozwaliły zdjęcia na cmentarzu! Dziwi mnie, że "starsze koleżanki" Suzy zgodziły się na pozowanie z uśmiechem na twarzach na cmentarzu... Przypuszczam, że to rodzice robią jej te wszystkie fotki na planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawiez
a co wy sie tak uczepilyscie tego dziecka, dorosle baby a czepiaja sie 10 latki- wstyd jak wam sie nie podobaja jej zdjecia to nie ogladajcie, albo napiszcie komentarz pod zdjeciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czepiamy\" sie różnych rzeczy, co, nie wolno.. i raczej tu nie chodzi o dziecko, a o mamusię o wybujałych ambicjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×