Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mgddfgfg
Z tym Mauritiusem, to też niezły pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Jeszcze bym zrozumiała jakby jedna była nie ten teges, ale dwie ;), choć Olke ostatnio ciągle z książkami pokazują pewnie tylko patrzeć, jak jej znów jakiegoś amanta wymyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka Lubicz
Kryśka się roztyła, czy mi się wydaje? Miałam takie wrażenie wczoraj i dzisiaj. Brzuch jej chyba wywaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Też zauważyła, że Krysia dziś wyglądała grubo, ale to chyba przez ten strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pópaaa
Powiedzcie mi : Było cos dzis o Bożence ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córki Lubiczów
A może jednak Krystyna ma coś z Kotulanki? I np. Agnieszka nie jest córką Pawła, bo go Kryśka zdradziła i wpadła z innym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Odbierała świadectwo, pojechali złożyć je do tego lo sportowego i później miała jechać na Sadybę do Kamili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Mam nadzieje, że realizatorzy nie wpadną na to żeby się okazało, że ojcem Agi nie jest Paweł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może.....
Gorzej jakby był nim Vujkovicz! :D O matko, nieee....... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
To raczej nie możliwe ;), ale masz fantazję :D. Mam nadzieje, że zakończą wątek Kai, bo ostatnio żenua na maksa, to jej zachowanie, tak samo Kinga i ten jej przyjaciel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Jak myślicie jak długo jeszcze będą kręcić nowe odcinki klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Jeszcze co do wątku psiapsiółek Ania Surmacz i reszta ;), to fakt one są śmieszne, tylko wątek zdrady męża Alicji ujęli w trochę komiczny sposób i nie bardzo, to do tego pasuje. Chodzi mi o te gadki Ani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
No coś mi zdaje, że pewnie ojciec Zosi choć na chwilę się pojawi, bo jakaś podejrzana cisza o nim ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę,ze ta atrakcją na tym biwaku Olki bedzie SMOSARSKI. i to dla niego te panny sobie hymenoplastykę robią. Ale afera będzie :) mam nadzieję,ze moje przepowiednie sie spełnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
E nie sądzę, że to Smosarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciekawe
czy Czesia weźmie rozwód z Darkiem, który jest beznadziejny swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moim zdaniem Jacek jest głupi bo powinien zabrać choć na trochę dzieci że sobą na Litwę przynajmiej byliby razem bo dla takiego w sumie małego dziecka jak Małgosia chyba nie jest ważne gdzie tylko z kim a tam też na pewno są jakieś rozrywki .. Chociaż właściwie to on do pracy jedzie a nie na wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialyscie jak ela z beatą sadzily kwiaty? ela wkladala doniczki z kwiatami do tych drewnianych pojemnikow, potem niby ubijala ziemie a jeszcze potem byla zdziwiona ze beata sadzi kwiaty z doniczkami, bo niby roztargniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wczoraj straszni draznil ten glos eli:o w ogole ostanio mnie straszniedaznil jakby la niej wszystko takie proste byl i ezroskie;) dobrze ze juz przerwa tez mysle ze olka pozna kogos na tym obozie al enei bdzie to smosarski i moze w koncu olka sie ustatkuje tzn zn ajdzie sobie tego jedynego moze wpade zaliczy:D a ta atrakcja to nie mialbyc ten przyszly maz tej co sobie rekonstruowala blone dziewicza? bo cos mi sie tak kojarzy bardziej mi sie podobalo zakonczenie plebani:) w przeciwienstwie do zakonczenia klanu czy m jak m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fheuihwr
tak, atrakcją miał być ten facet co dziewicy potrzebował ;) Ja myslę, że może na tym obozie oni się z Olką spikną :) Chociaz Olka niedziewica :D ale przecież dla Lubiczówny to facet na pewno i poglądy zmeni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka Ela
Ela czasami mowi głosem Sasetki, kórą dubbingowała w Smerfach! :) Rozbraja mnie tym, bo uwielbiałam Sasetke! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
a ja lubię jak Olka z Agą zmieniają facetów :) zaraz się wytłumaczę dla czego :) bo jest ciekawie, coś nowego sie dzieje, a gdyby miały stałych facetów to by było tak słodko pierdząco jak u Elżuni i Ryśków, i wtedy trzeba by było coś wykombinować np. jakąś zdradę, a tego już nie lubię ;) no a poza tym co byśmy komentowały gdyby wszystkie osoby w Klanie znalazły sobie szczęśliwe związki? już prawie wszystkie pary sa szczęsliwe, Elka+Jerzy, Kryśka+ Paweł, Grażynka+ Rysiek, Bogna+ Leszek, Surmacz+ Koziełło, Kaczorkowa+ Dreptułka, Stasia + Jeremi, najprawdopodobniej Michał będzie w końcu z Kingą ( kwestia czasu moim zdaniem -niestety). Została tylko Beata no i teraz nie wiadomo co z Darkami, i gdyby jeszcze siostry znalazły szczęśliwe związki, to na coś ciekawego musiałybyśmy czekać aż dzieciaki dorosną :) ;) a co do forum podczas wakacji- zawsze można jeszcze raz skomentować powtórki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
cieszę się, że ktoś podziela moje skromne zdanie ;) a literówka- kto by zwracał uwagę na takie drobiazgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Właśnie wyczytałam, że Kasia z Klanu ma skończone 10 lat, więc w sumie fajnie, że wreszcie dali jej takie fajnie pograć, te śmieszne teksty, no a Małgosia ma skończone 9 lat w realu ;), już mogliby nie przesadzać i skończyć z tymi jej pozami, jak przedszkolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtórki klanu
Wkurza mnie, że powtórki klanu, ktore lecą w wakacje są wyrwane z kontekstu! Mogliby puścić odc.od wcześnia, a nie od kwietnia! Przecież to bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę Bursztynowicz dała głos Sasetce? hihi muszę się wsłuchać... w sumie to nie pamiętam tego jej głosu (Sasetki) ale i tak mój ulubiony smerf to Maruda :D oj, wczoraj nie było co obejrzeć przy obiadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba wtedy by nie zdarzyli odcinkow z calego roku wcisnac w wakacyjny grafik mnie juz slodko pierdzacy glosik Eli wkurzal wiec sobie teraz odpoczne ale wczoraj popoludniu bylo dosc łyso bez Klanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Prawda, prawda, Bursztynowicz dubbingowała Sasetkę i świetnie jej to wychodziło! :) Żebyście wiedziały, że nie ma co oglądać! Dzień bez klanu to dzień stracony! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest Pani Stenia
Co się dzieje z Zofią Merle? W ostatnich, przedwakacyjnych odcinkach klanu aktorka nie pojawiała się w serialu. Wspominano ją tylko, ze poszła na spacer, do sklepu itp. Mam nadzieję, że aktorka nie jest chora, albo nie postanowiła po prostu odejść z klanu, bo bardzo ją lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×