Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość w Labiryncie
leci o 18, a potem jeszcze jakas nocna powtorka, i rano chyba o 9, ale to leci na tvp polonia, a Dom to wiadomo- kultowy serial, to nie to samo co te nasze Klany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
bardzo mi brakuje Klanu-i chciałbym aby powtórzono serial od 1 odcinka t takiej porze abym mogła obejrzeć!najlepiej po 3 odcinki naraz.Można pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
ja tez chętnie obejrzałabym te pierwsze odcinki, bo wtedy Klan nie bardzo mnie interesował, i tych pierwszych odcinków nie widziałam, a i te późniejsze pamiętam już słabo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ciekawe, czemu ja nigdy Domu nie oglądałam... a Siódme niebo jest rewelacja...tylko teraz o jakichs innych porach i jakos tak tylko trafiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
7 niebo jest super, mi tez sie nigdy nie znudzi, chcialabym miec taka rodzine jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja tez bardzo bym chciała...ech;) tylko czasem mnie męczy bo ten film trzeba bardzo uważnie ogląać a własciwie słuchać...nie moge np. jednoczesnie stukac na komputerze bo uleci mi najgłębszy sens wszystkiego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przede wszystkim scenariusz do 7 nieba był swietnie napisany! No i obsada też znakomita! Widzieliście te wszystkie filmiki z 7 nieba na youtube?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja nigdy tak nie oglądałam... wolałabym obejrzec w necie Ally Mc'Beal bo przeciez tak długo nie ma jej w TV...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieekaaawa jeestem
Ja tak szczerze mowiac to troche ciekawa juz jestem co tam bedzie w klanie po wakacjach ale pewnie na jakies przeceki tego co nas czeka beda w sieprniu.Mi sie wydaje ze z takch pewniekow to bedzie zejscie sie Kingi i Michala, jak dla mnie wszystkio na to wskazuje ale jak do tej pory nie lączyli ich bo by bylo za nudno ale chyba w koncu to zrobia.Nie wiem co planuja z Beata i Jackiem, ale pewnie bedzie tak ze Jacek jakos sie wykrecil z pracy i na wakacje pojechal z nimi.Nie zdziwie sie tez jak Olka z wakacji wroci zakcohana w tym bylym chlopaku kolezanki, nie wiem jak ona ma na imie nie ta ze sudiow tylko ta co soibe "rekonstrukcje" robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
W Klanie jak w życiu- pewnie dałoby się z tego zrobic rózne seriale...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
ale tu cisza ;) a mnie ciekawi co zrobi Czeska, czy postawi walizki za drzwi, "Casanowie" czy po raz kolejny mu wybaczy. No i Beata mogłaby przywiesc z wakacji jakiegos amanta, ( byle normalnego i w dżinsach ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja ostatnio nudząc się, czytałam pierwsze 50 odc. klanu... :) Czy ktoś pamięta jak Agnieszka Lubicz w ramach buntu ufarbowała włosy na czerwono?? Miała dosyć, że ojciec ciągle faworyzuje młodszą corkę, więc Aga też chciała się wyróżniać! :)) Albo jak Paweł miał problemy z Wagnerem, który kazał pielęgniarce Renacie oskarżyć Pawła o molestowanie?? Wtedy to się działo w klanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Streszczenia pierwszych powakacyjnych odcinków klanu: ODCINEK 1714: (1 WRZESIEŃ) Bożenka wybiera się na inaugurację roku szkolnego w liceum. Razem z Kamilą wspominają wakacje w Hiszpanii i szybką znajdują wspólny język ze znajomymi z nowej klasy. Jerzy od rana pomaga Elżbiecie, która ma dzisiaj w aptece wizytę inspekcji sanitarnej. Jerzy podejrzewa, że kontrolę nasłała konkurencja. Krystyna pakuje się przed wyjazdem na seminarium naukowe do Budapesztu i dzieli obowiązki domowe pomiędzy Pawła i Olę, gdyż Pani Stenia przebywa z mężem w sanatorium. Pod szkołą Jasia pojawia się Rafalski. Chce koniecznie porozmawiać z Beatą. ODCINEK 1715: (2 WRZESIEŃ) Przy śniadaniu Elżbieta szacuje koszty remontu apteki. Jerzy dosadnie komentuje zalecenia inspekcji sanitarnej. Beata po wczorajszej rozmowie z Rafalskim planuje cały dzień poświęcić sprawom zawodowym. Nie odbiera telefonu ani od Piotra ani od Jacka. Bożena jest zadowolona z atmosfery panującej w nowej szkole. Po lekcjach wybiera się z całą klasą na pizzę. Paweł i Ola nie mogą porozumieć się w sprawie opieki nad Pawełkiem. Ola oznajmia, iż ma inne plany na dzisiejszy dzień. Dochodzi do ostrej wymiany zdań. Paweł grozi Oli surowymi konsekwencjami. Ola wybucha śmiechem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj to pani Steni
chyba nadal nie będzie, szkoda :( a ja mam apel do Czesi... -Czesiu obetnij te paskudne włosy, jeszcze jest trochę czasu do rozpoczęcia nowego sezonu, jeszcze zdążysz ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I jak zwykle jest problem u doktorostwa! Nie dość, że nie ma pani Steni, to jeszcze doktorowa wyjeżdża! Jak Oni sobie poradzą?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy Czesi nie sa paskudne to sa ladne gęste wlosy tylko ona nic z nimi nie potrafi robic tylko w kite nosi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no racja one
nie sa paskudne, to ta fryzura jest paskudna, a właściwie fryzura jak fryzura, może na kimś innym wyglądała by fajnie, ale na niej wygląda paskudnie, parę razy padło tu na forum stwierdzenie ze Czeska wygląda, jak baba ze wsi ( bez urazy dla wszystkich babek zamieszkujących wioski :) ) i myślę ze w dużej mierze to zasługa tej fryzury, gdyby miała krótsze włosy i bardzie dorosła fryzurę, to może nie wyglądała by jakby zatrzymała sie w miejscu, po przybyciu do Warszawy. taka fryzura pasuje Bożence, ale nie dorosłej kobiecie ( choc trzeba przyznać ze trzyma sie młodo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znalazlam kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Streszczenia się pojawiły! Wyleguje się właśnie nad jeziorem i nie chce mi się czytać, a pisze do was z komórki.. Na urlopie jestem:) piwko pije:) fajnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No to super! :) Pozdrowienia z upalnej stolicy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny zachód słońca właśnie:) ach jak nie chce wracać się do codziennego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A gdzie to jeziorko, Klankowa?;) Ja wąłsnie byłam na Podlasiu i zahaczyłam o Augustów ale jakos Mazury to chyba nie moje ulubione rejony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A ja pozdrawiam z Trójmiasta! :) Pogoda dopisuje od tygodnia, tylko się opalać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koletypola
Wiecie jakoś specjalnie mi się nie tęskni za klanem choć oglądam od początku z małymi przerwami, no i od kilku lat mniej regularnie, ale jestem w temacie ;). Jak jest, to się obejrzy, albo i nie, jak nie ma, to się nie ogląda ;). Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Streszczenia,które wrzuciłam Wam wyżej, prawdopodobnie nie są prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
To są prawdziwe streszczenia pierwszych powakacyjnych odcinków klanu: 17:35 KLAN - ODC. 1714 Rysiek odbiera z dworca Czesię, która właśnie wróciła z wakacji u Józka i Marysi. Czesia wciąż nie może wybaczyć Darkowi kolejnej zdrady. Jedzie do Elmedu do Grażynki po radę.Dzisiaj do domu wracają również bliźniaki. Kinga zostanie w Niemczech na dłużej aż do obrony pracy licencjackiej. Michał postanawia zajrzeć do Kai, ojciec dziewczyny informuje go, że córka w wakacje wyszła za mąż. Surmaczowa opowiada Krystynie o nowym, fantastycznym klubie fitness, który wypatrzyła w ogłoszeniach. Darek próbuje poprawić nastrój żony dobrymi informacjami o Anulce. Jutro przywozi dziewczynkę, na razie tylko na kilka godzin. Leszek ma wątpliwości, czy ciąża Bogny nie zaszkodzi jej zdrowiu. Postanawia wszystkiego dowiedzieć się u Pawła i Krystyny. Lubiczowie składają gratulacje przyszłemu tatusiowi. 17:30 KLAN - ODC. 1715 Krystyna bardzo przeżywa pierwszą wyprawę syna do zerówki. Po wakacjach u Agi Smosarski ma zamiar wyprowadzić się dzisiaj do swojego nowego mieszkania. Podczas spaceru z Zosią Agnieszka ulega drobnej kontuzji. W tej sytuacji Smosarski postanawia zostać z Agą, dopóki uszkodzona prawa ręka nie będzie sprawna. W liceum Bożenka i Kamila rozmawiają o nowym wychowawcy. Leszek robi poranne zakupy Bognie i pyta wprost, czy nie mógłby z nimi zamieszkać. Czesia nie może doczekać się wizyty Anulki. Kiedy Darek przyprowadza dziewczynkę, Czesia próbuje się nią zaopiekować. Od razu nawiązują dobry kontakt. Niestety, Darek z bólem serca musi zabrać dziecko i odwieźć do Ławeckich. Surmaczowa składa Lubiczom wieczorną wizytę. Informuje, że była w nowo odkrytym, wspaniałym klubie fitness i zapisała całą czwórkę na zajęcia. Bogna zgadza się, by Leszek zamieszkał z nią. Stawia jednak warunek .17:35 KLAN - ODC. 1716 Czesia mówi tylko o Anulce i o tym, jak przypadły sobie do gustu. Darek chce przypodobać się żonie podtrzymując temat rozmowy, ale osiąga odwrotny skutek. Czesia wypomina mu, że to przez jego romanse dziecko męczy się u Ławeckich. Przed wyjściem na lekcje Bożenka robi makijaż, a Maciek upiera się, że pójdzie w garniturze. Zdenerowowany Michał przed szkołą synów przypadkiem spotyka Waldka. Idą razem do pubu. Popijając piwo uwodzą kobiety z sąsiedniego stolika. Jerzy odbiera telefon, że Michał nie stawił się do pracy. Krystyna opowiada Alicji o wypadku Agi i jej związku ze starszym mężczyzną. Paweł postanawia zajrzeć do Agi, żeby sprawdzić, czy nie potrzebuje pomocy i zastaje u niej Smosarskiego. Obaj panowie czują się dość niezręcznie. Darek błaga Czesię, żeby mu wybaczyła i dała kolejną szansę. Na Sadybie wszyscy nerwowo czekają na powrót Michała, zastanawiając się czy powiadomić policję. Wreszcie Jerzy odbiera krótkiego SMS - a od syna, żeby nie czekali na niego z kolacją. Wróci późno. 17:35 KLAN - ODC. 1717 Jerzy karci Michała za wczorajszą nieobecność w pracy i późny powrót do domu. Michał przyznaje, że spędził czas w towarzystwie kobiet i obiecuje odpracować zaległości.Krystyna odwiedzia córkę. Aga świetnie sobie radzi, a pomaga jej Czarek. Rysiek zabiera dzisiaj na wizytę do dentysty Maćka, ale najpierw musi odebrać ze szkoły Kasię. Maciek nie jest zadowolony, w szkole znowu nie było Martyny. Nie chce iść z Rysiem po Kasię i zostaje sam w aucie. Korzystając z krótkiej nieobecności ojca, wychodzi z samochodu. Przerażony Rysiek zawiadamia straż miejską i policję. Jacek wraca dzisiaj ze służbowego wyjazdu na Litwę i od razu jedzie do dzieci. Obiecuje, że następny weekend spędzą razem na wspaniałej zagranicznej wycieczce. Grażyna odbiera telefon od Rysia z dobrą wiadomością. Maciek znalazł się w okolicy domu, w którym mieszka Martyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×