Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Elżunia, ciekawie wypadła w "Na dobre i na złe" nieprawdaż?...notbene wg mnie chyba wyszła na jedyną zdrową, mimo, że była ponoć najbardziej chora... Co do dziekana, to przeciez nie ma zwyczaju zwracaś się "pani prodziekan"...zawsze się zwraca per "dziekan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No nie wiem, u mnie dziekan, to jest dziekan, a prodziekan to prodziekan ;), czasem się to upraszcza, ale to poprawne nie jest ;), no ale to już taki czepianie się :). I tak uwielbiam Krysie :), genialnie rozmawia z córkami, nie ma w niej takiego świętego oburzenia jak w Eli. Kiedyś lubiłam Elę, ale teraz mam na nią alergię, jaka to jest najmądrzejsza i jak dołuje cały czas Michała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale Feliks miał minę , gdy go zobaczyła Gabriela z Romanem, przytulonego w tańcu z Leokadią, był speszony, ukłonił się skinieniem głowy. Michał nie miał udanej randki. Agnieszka chyba rozstanie się ze Smosarskim, sama widzi jak on żyje życiem byłej żony, ich związek nie ma sensu. Ciekawe kiedy Kinga wróci z Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja też uwielbiam Kryśkę za jej podejście do córek. Jest naprawdę fajną matką! :) Jakby jeszcze czasem przypiłowała trochę sztywnego mężusia to byłoby super! :) Dzisiaj specjalnie obejrzałam Na dobre i na złe, żeby zobaczyć Bursztynowicz w innej roli. Muszę przyznać, że całkiem ciekawie wypadła. Tylko wyglądała gorzej niż w klanie, no ale może to było zamierzone. W diagnozie jej bohaterki wspomniano chorobę zwaną miastenia, kiedyś Kotulanka chorowała na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie Kotulanka a Krysia. Ja tez nie slyszalam,zeby ktos zwracal sie "pani prodziekan" albo pan profesor NADZWYCZAJNY :) albo "panie wiceministrze" :) czy wicepremierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie Krysia, Kotulanka chorowała na miastenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy widziałyście jak
monika kupowała prezent dla feliego? żenada po prostu kreowała się na wielką damę a słoma wychodziła jej z butów na kilometr. i ten jej ton....dla mnie to dno ta cała monika jak i trojanowska która ją gra. o przepraszam gra to za wielkie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak- ta scena z kupowaniem prezentu była tak żenująca że aż śmieszna :) Moni- wielka pani businesswoman, kreująca się na nie wiadomo kogo, a tak naprawdę zakompleksiona i nieszczęśliwa. Myślę że w zyciu prywatnym może być calkiem podobna do postaci którą gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
E przesadzacie w odniesieniu do chodzącej dobroci Krysi, samarytance Eli oraz matce Polce Graży o innych już nie wspomnę ;) , musimy być jakaś postać mroczna jak Moni ;). Klan jest dość mocno taki biało-czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffghj
A co Monika w koncu kupiła temu Feliksowi? Bo akurat mialam tel. i nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, scena kupowania prezentu była okropna :O Leokadia przypomina mi Atomówkę z tymi wielkimi oczami i smiesznymi minami, które stroi zal mi Deptuły, ze Mariolka leci na oblesnego, rozspiewanego Kajetana :O widzialam Ele w "Na dobre i na zle", wygladala gorzej niz w Klanie - straszne miala zmarszczki na twarzy i szyi, w Klanie nigdy nie pokazuja jej z takiego bliska i nie mialam poijecia ze tak staro wyglada ale byla taka samo slodko stekajaca jak w Klanie, chyba zrazilam sie do niej jako do aktorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liooooooooooooooooooooooj
porostu ele z kklanu w na dobre i na zle tak ja scharakteryzowali zrobili jej specjalnie takie mocne zmarszczki zeby wygladala na starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mariola jak śpiewała te mijo mijo mijo śmiałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola jako nauczycielka jakos ma dziwne upodobania... tzn. mam na mysli uwodzenie facetów;) przeciez ani prof . Deptuła ani ten młodzieniaszek zupełnie do niej nie pasują...co ona w nich widzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Agnieszka podjęła mądrą deczycję, nie chce być już z Czarkiem, ma dosyć jego spraw rodzinnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka nareszcie się odezwała :P już myślałam, że nigdy nic nie powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez Zosia juz nieraz cos mowila, tylko bardzo ograniczaja jej rólke, bo wciaz ja wysylaja "do swojego pokoiku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaaaa
Agnieszce nagle przestalo się podobac co robi Czarek a przeciez sama chciala luznego zwiazku bez zoobowiazan i glebszych relacji, za co tu na forum obrywala ze puszczalaska jest hehe , wiec nagle dziwne ze jej cos nie pasi, chyba ze oszukiwala sama siebie i otoczenie a chciala wiecej. A najbardziej z decyzji Agnieszki ucieszyla sie Olka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAMAPRI34
a mi się podoba że agnieszka w końcu się ogarnęła i go pogoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
ona chyba inaczej sobie wyobrazala ten zwiazek, a tutaj ich rozmowy ograniczaja sie tylko do jego byłej zony, corka tez tylko z tymi problemami przychodzi, byla zona wydzwania do niej, na konbcu czarek z byla zona znikaja na weekend i nie ma z nimi kontaktu... kto sie jeszcze dziwi, że ma tego dosc? poza tym najpierw pokazali ten zwiazek jak trafienie strzałą amora, a pozniej juz nie wygladał ten związek tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten luźny związek nie byl zly, do póki pan profesor nie zaangażował całej swojej rodzinki, Aga chciała mieć luźny związek z nim, nie z jego zona :-p a Mariolka ma wilcza naturę, możemy wilka udomowić, ale i tak zostanie wilkiem, taka jest Mariola i czy będzie miała męża czy nie to i tak będzie podrywać innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No ale właśnie wolny związek na tym polega, że nie powinno ją obchodzić gdzie i z kim on spędził weekend...no ale zgadzam się, to kretynizm z tą była zoną, to po co on brał rozwód, jak cały czas jest na jej usługach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mogli by wreszcie pokazać porządny i długi konflikt o Smosarskiego między Agą, a Olką ;), ale nie taki jak wcześniej był, że Olka przez 2 odcinki się na Agę poboczyła i oczywiście kochane siostry się raz dwa porozumiały. Taki konflikt na pewno byłby ciekawszy niż jakieś głupie historie wymyślana dla drugoplanowych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dokładnie! Ja nie rozumiem, po co na siłę piszą wątki Cześki, Ławeckiej, Feliksa i Leokadii, Mariusza, Gabrieli itp. Nie interesują mnie one, są nudne! :/ Czy nie można byłoby pisać ciekawszego scenariusza dla głównych bohaterów?? Z Edytą zapowiadało się ciekawie, zamiast pociągnąć dalej wątek dręczenia Lubiczów, to go ucięli, wysłali ją do szpitala, a teraz Lubicz jej "pilnuje"... Eli i Jurkowi też napisaliby coś ciekawszego, a nie tylko wiecznie zajmują się wnukami, bo Michałek ma takie widzimisie! O pozostałych już pisać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×