Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Pawelaki
I po dzisiejszym odcinku :) dla wszystkich oglądających serial rodzinnych,spokojnych świąt :) Wszystkiego Dobrego! Al;e ta Karolina wyładniała :) no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossssssmos
zadko ogladam klan i zastanawiam sie dlaczego kinga juz nie jest z robertem? przeciez tez byli zareczeni, a teraz co? przez przypadek spotkala stryja michala i zakochala sie? przeciez w ogole do siebie nie pasuja. on jest takim sztywniakiem, starym kawalerem:O zreszta kinga to ciagle zmiania tych partnerow i ciagle jest z kims zareczona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u na dokladnie jest tak samo
Mikolaj nie przychodzi 6go tylko w Wigilie i tez ktos z nas przebrany robi sobie jaja a wszyscy inni niezaleznie od wieku mowią, ze byli grzeczni, czasem nawet wierszyki. Ta czesc wigilii jak w moim domu, nawet teksty te same i tez jest sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale Jaś wyrósł, Karolina przy nim taka mała.:) Karolina będzie pracowała u Donaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dzisiejszy odc.też średni... Ciekawe jak długo siostra Bogny będzie udawała taką milutką?! Na miejscu Bogny nie wytrzymałabym i po prostu więcej jej nie zaprosiła! Chyba sobie Ryśki kawalerki nie kupią, bo Pawel coś nie jest chętny na pożyczki... W sumie ile można?! No i plus dla doktora Lubicza, w końcu zebrało mu się na "czułość" w stosunku do żony! :) Pod choinką, ale zawsze coś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka z pudelka
Ja sie Pawlowi nie dziwie co do tej pozyczki, i ma racje.No bo to nie sa drobne pieniadze, i ok, Pawel ma oszczednosci , ma z czego pozyczyc ale sam tez pewnie chce by zabezpieczony, ma dzieci, pieniadze zawsze kiedys moga mu sie przydac, wiec pozyczyc taka wieksza kwote to nie jest tak hop siup.A zreszta wlasnie Ryski maja gdzie mieszkac, nie sa w sytuacj podbramkowej, jasne przydaloby im sie takie mieskzanie na kacik dla dorastajacyh dzieci ale bez tego swiat im sie nie zawali. A Michal bedzie z Zyta? Wedlug mnie nie, zreszta jakos tak dziwnie, nagle on sie oswiadczyl, Kinga zareczona a pewnie i tak koniec koncow beda razem. Jas wyrosl ale ta Karoloa to chyba taka malenka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
ale ten serial jest pokrecony: Kinga jest ze stryjem Michala:O, kochanki Jacka beda ze soba pracowac:O Olka znowu ma problemy milosne-najpierw narzeczony ja zdradzil, nastepny zacpal sie, a ten bedzie mial dziecko z inna:O tez glupota ze i Agi i Olki narzeczeni zgineli:O troche za duzo tych tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis1945
jak widzę siostr ę Bogny to mnie skręca, co za paskudna baba, marudna, wiecznie niezadowolona. Córka Rafalskiego też ma tupet. Wie, że Beata i Jacek maja poważny kryzys i próbują cos skleić, a ona twardo wpycha się do domu, żeby załatwić sobie staż. Póki co Misiowi szykuje sie fajny teść hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony siwy wąs
We wczorajszym odcinku Krystyna miala na sobie fajowy worek pokutny,skąd ona go wytrzasnęła? :D:D:D Jeszcze takiej bluzki nie widzialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Myszka Meister Ja jestem ze śląska i u nas też się mówi aniołek dlatego myślałam że ty też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policzyłam gości na wieczerzy wigilijnej na Sadybie:) 1) Jurek Chojnicki 2) Ela Chojnicka 3) Beata Borecka 4) Jacek Borecki 5) Jaś Borecki 6) Małgosia Borecka 7) mama Jacka Boreckiego 8) Michał Chojnicki 9) Władek Chojnicki 10) Antek Chojnicki 11) Zyta 12) Paweł Lubicz 13) Krystyna Lubicz 14) Ola Lubicz 15) Pawełek Lubicz 16) Agnieszka Lubicz 17) Zosia Lubicz 18) Rysio Lubicz 19) Grażynka Lubicz 20) Bożenka Lubicz 21) Maciek Lubicz 22) Kasia Lubicz 23) Monika Ross 24) Kamila 25) Kinga 26) Oskar 27) mama Kingi 28) ojciec Kingi 29) młodszy brat Kingi 30) wuj Stefan Jeżeli kogoś pominęłam, proszę o uzupełnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze Feli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa możliwe, chociaż jakoś go nie zauważyłam :) A gdzie Wigilię spędzała Czesia z Darkiem? I w ogóle to zastanawia mnie, czy oni mają jakąś bliską rodzinę oprócz tej Marysi ze wsi? Bo przecież do Darka nigdy nie przyjeżdzają rodzice, do Czesi w sumie też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychuuuuuuuuuu
Feli był na Wigilii (pokazywali nawet scenę z jego udziałem - gdy Krysia rozmawiała z Moniką o fitnesie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a cioci Stasi nie było
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to faux pas popełniłam hehe :P Cioci Stasi nie było, gdyż ona robiła Wigilię w swoim mieszkaniu razem z Jeremiaszkiem i zaprosiła jeszcze Polę z kierownikiem sklepu tym starym Robertem. Heh, Karolina to ma tupet.. przyszła do domu Beaty i znów jakby nie było chce coś od Jacusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak Aniołek górą, Leonoro?...:) A powiedzcie mi, gdzie własciwie w Polsce przychodzi Mikołaj na Wigilię?...ktos tu pisal, ze u niego przychodzi... strasznie ciekawe obyczaje z tym Mikołajem, nieprawdaż? był nawet jakis program o Mikołaju na tvp info- bardzo ciekawy, jak wszystko w Święta ale kto by miał wtedy czas to wszystko oglądać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazury i Mazowsze
mieszkałam i tu i tu i zawsze do mnie Mikołaj przychodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomorzu zach tez Mikolaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, ale tłum ludzi na tej Wigilii był! u mnie w pierwszy dzień świąt było 10 osób, a ile się musiałam naszykować i w ogóle.. ciekawe, jak Ela jedzenia nagotowała, jak ma tylko takie małe garnuszki, hihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kompletu brakowało tylko Donatki i jej mamy, skoro Karolina była...no, ale to siostra Jasia... oni tam nie trzymają do siebie długo urazy. po takim numerze, jaki wywinęła Karolina z Jackiem, na miejscu Beaty nie chciałabym jej na oczy widzieć, a co dopiero kolacje wigilijną spożywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądałam Kewina kątem okabuszując po innych kanałach...Beethovena też:) jednak wolałam obejrzec cos czego jeszcze nie widzialam:) nawet załozyłam topic o filmach bozenarodzeniowych...moze sie przyłączycie?;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
O fajnie, że ktoś wypisał kto był na sadybie w wigilie :). Najbardziej mnie dziwi, że przychodzą tam rodzice Kingi, jakoś nie ten teges, skoro Michał nawet nie jest z Kingą...No i że ciocia Stasia z mężem robią oddzielną wigilie, dziwnie to wygląda, tak jakby ciocia Stasia to tylko do roboty, a wigilie razem to już niekoniecznie. No ale pewnie ze Stasią, to chodziło żeby pokazać, że do nich na wigilie przyszedł Robert i Pola oczywiście... A Karolina to ma chyba matkę, czy mi się wydaje i nie ma? No i tylko ciągle do ojca przyjeżdża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze bez stasi
dziwne ze stasii jeremiaszka nie bylo na wigilii, bo raczej pola i robert to nie byl problem, bo tez mogli sie zjawic na sadybie, skoro zjaiwli sie inni, w takim skladzie a takze byli, obecni, tzn. kinga+oskar+michal+zyta to chyba nikomu by oni tez nie pzeszkadzali, zwlaszcza robert jako byly kingi, skoro sa takie konfiguracje tam to zaprosic innych to zaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×