Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klamka.
najlepszy był tekst Maciusia: może zasnął w wannie? myślałam, że doda, 'tak jak ja kiedyś' :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bym sie wkurzala
bo inaczej jak dzieciaki mieszkaly z nimi a zupelnie czym innym sa niezapowiedziane wizyty i stawianie przed faktem dokonanym :P tylko bardziej wkurzona bylabym na kinge niz na michala! mnie za to rysiek wkurza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ BOŻE ALE RYSIEK SIĘ ZAMKNĄŁ W SOBIE I W ŁAZIENCE NA SZCZĘŚCIE MAJĄ TAM ZLEW COBY W RAZIE CO RĄCZKI UMYĆ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieeeee
też nie wiem po co zmieniali to mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mieszkanie Michała nie było "zrobione" na hali zdjęciowej, tylko takie prawdziwe, wynajęte od kogoś. No i może umowa już się kończyła i musieli gdzieś młodych Chojnickich przenieść? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ile dzieci Lubiczów maja w serialu lat :) Pawełek 9, Olka 25, Agnieszka 31. Pod linkiem który podałam wyżej sa zdjęcia ksiązki „Klan która pisały Ela i Krystyna. Na okładce są wymienione autorki i podany wiek ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LelumPolelum2010
Na tej okładce jest błąd "Sago" zamiast "Sagi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Też dzisiaj nie oglądałam! :( No właśnie też widziałam wiek Pawełka na tej okładce... Przecież On, póki co ma 7 lat! Na 100%, bo jest rok starszy od mojego siostrzeńca! Zdjęcia mikołajkowe są bardzo ładne, mają wrzucić więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja, przecież Pawełek chodzi do pierwszej klasy. Cos im się pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foch Zyty z powodu koszulki był przesmieszny :D ale fakt faktem - w bawełnianej byloby jej cieplej, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no w końcu Olka by się zgodzi.
o o o to w końcu by się Olki wiek zaczął zgadzać, że ma 25 lat, bo ona w serialu zawsze była w moim wieku!! a nie tak jak ostatnio było że ma 23 czy tam ileś....a Pawełka to nie jestem pewna:P ale Olka by się w końcu zgadzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek komunii nie mial
wiec nie moze miec 9 lat jeszcze:) hm ja mam 23 lata i w lipcu 2011bede sie bronic( magisterka) a piekna Ola dopiero licencjat bedzie pisac? to ile ona pozniej zaczela studia? 2-3 lata? cos sie z tym wiekiem nie zgadza u mlodszych Lubiczow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta nie jest normalna :) Przeszkadzają jej dzieci Michała jakby wcześniej nie wiedziała, że je ma. Mogła szukać kawalera. A fochy z koszulką - żałosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a Zytka ma dopiero 27 lat, a nie raz podkreślali, że długo czekała żeby za mąż wyjść :D, myślałam że ma co najmniej 30 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
przed slubem Zytka podejrzanie hołubiła synów Michała, a dziś nawet dziękuje na odpowiedziała, jak dziękowali za grę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dziwicie
wiekszosc kobiet tak sie zachowuje! tez mam takie kolezanki, zwiazaly sie z facetem "z odzysku" a teraz wielce zbulwersowane, ze jego dzieci bywaja w ich domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiłabym tego
Ryśka!!!!!!!!!!!!!!!!! wstrętny dziad!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac ze graza i czeslawa
to rodzina. bije od nich glupota na kilometr. a graza to chyba tylko dzwonic po ludziach potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiłabym tego
a co ma innego zrobić? ma męża idiotę więc potrzebuje się komuś wygadać- to normalna reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
no i oczywiście jak to w Klanie-wszystko jest takie proste-można ot tak zdecydować się na wycieczkę do Indii-i hop siup już jedziemy, w 3 osoby, o kosztach nikt nie mówi, bo i po co-to grosze chyba kosztuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak też zwróciłam na to uwagę
Taki wyjazd będzie ich kosztował ze 30 tys., ale co tam - zabiorą jeszcze Kamilkę, biedną, co z tych stresów dopalacze ćpała... Ale w sumie... Ela ma aptekę SWOJĄ, a szczerze mówiąc moi znajomi farmaceuci będący TYLKO kierownikami czyichś aptek też po świecie jeżdżą na ekskluzywne egzotyczne wycieczki, bo trzepią taką kasę, że ich stać. A Ela na nic innego poza fitness klubem, nie musi chyba wydawać. Dom mają swój, Jerzy zarabia więc mogą sobie zaszaleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak też zwróciłam na to uwagę
A, powiedzcie mi jeszcze kto się zajmuje w końcu dzieckiem Agnieszki? Bo wydaje mi się, że w zeszłym tygodniu powiedziała, że pani Stasia nie może przyjść - czyżby cioci Stasi było mało parzenia czaju na Sadybie i jeszcze za opiekę nad Zosią się wzięła? Czy to inna pani Stasia, a może się przesłyszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiłabym tego
Ele z Jerzym stac na taki wydatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żebyś wiedział że do Indii
taniej jechać jak do Ustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa kopytko
Stachna sie zajmowala Zosia przez jakiś czas,Jermiaszek nie chcial jej pozwolic zeby sie zbytnio nie przemeczala bo przeciez tyra u Elzuni ale dobrotliwa Stacha postawila na swoim. Teraz chyba Zosia chodzi do przedszkola prywatnego.Marek kupil Zosi zabawke kuchnie z Biedronki po 119 zeta za sztuke :P Ma chłopina gest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspierac meza ma starac sie
mu pomoc a nie wydzwaniac po znajomych i rodzinie jakby nic innego nie potrafila robic.. za to co powiedziala o areszcie ja bym juz do niej nie wrocila, niech ja ....... profesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek nie chce
pomocy, Grażyna nie ma już siły, nie wie co robić, wspiera go, to nie pomaga, ona czuje się bezradna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym dzwoni ciagle do
tych samych ludzi: pawla i mariusza, a nie wydzwania po wszystkich jak leci! i zdaje sobie sprawe, ze rysiek jest psychiczny i moze sobie cos zrobic! wiec sie boi! zreszta ostatnio mariusz pomaga jej bardziej niz wlasny maz! taki przyjaciel to najwiekszy skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×