Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
Zgadzam się z Wami! Dzisiaj Olka przegięła! Jestem w tym samym wieku i nie wyobrażam sobie postawienia moich rodziców w takiej sytuacji! Rozumiem mieszkać razem, na tzw. swoim, pracować, utrzymywać się samemu, ale tego nie rozumiem?! Miał pomieszkać jakiś czas, ok, to rozumiem, ale na stałe to już przegięcie! Dziwię się, że Paweł stanowczo nie tupnie nogą i nie zabroni! Dziwię się też Kryśce, że jej to nie przeszkadza (chyba tylko dlatego, że Norbert powiesił jej firany i naprawił okap)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziwię się przede wszystkim Olce, bo mnie nawet nie przyszedłby do głowy taki pomysł! :) Postawienia rodziców w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Koleżanko, jasne. Jestem bardzo tolerancyjna, ale gdyby moje dziecko tak zagrało, to moja tolerancja w tym momencie skończyłaby się. Szczeniackie zagranie poniżej pasa.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa..... chrapią wsparci głowami o siebie.... :D:D Ale z drugiej strony, jak te dzieci maja dniówkę od pierwszej w nocy do szóstej rano, to trochę mi ich żal. I siostra Dorotka była! :) A na filmiku nasza ulubiona pani dziekan świetną ozdobę szyi miała. No nie? :) Lubię tego typu biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Chrapią, chrapią! :D A Juniora i Zośki już chyba w ogóle tam nie ma! Śpią gdzieś pewnie za kulisami! :) Biżuteria bardzo ładna. p. Kotulania mówiła kiedyś, że ma bardzo dużo biżuterii, ale prywatnie raczej jej nie nosi, więc czasem zakłada w klanie. Mnie się bardzo sweter Eli podoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suziana23
jutrzejszy odcinek nr 1985 Norbert zostaje na stałe u Lubiczów. Paweł już następnego dnia rano ma pretensje,że chłopak wiesza na grzejniku uprane skarpetki.Przy okazji remontu Ryszard coraz bardziej zaprzyjaźnia się z profesorem. Zostaje zaproszony na obiad. Monika przychodzi do pracy podenerwowana, bo Feli albo się użala nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no i w 2000 odcinku bedzie na widowni klanowa zakonnica-znalazla sie! teraz Rysiu bedzie codziennie opowiadal Grazynce o profesorze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Ja myślę, że z tą zamianą domu profesora na mieszkanie Ryśków to nawet nie głupi pomysł. Po co profesorowi taki dom, jak został sam? Na pewno się jakoś zgada na ten temat, może nawet drugie mieszkanie Ryśki dorzucą i będą w domu mieszkać. I wtedy już nikt z Klanu nie będzie mieszał z plebsem w blokach. No może Michał, ale on pewnie rozejdzie się z zytką, kinga pogoni niemca i zamieszka z michałem w domu pod warszawą :O Olka jest żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiceie co jeszcze
Ryśkowie nie mając pieniędzy zdecydowali się na jakiś kredyt, żeby odkupić dzieciom mieszkanie od Cześki, a doktorostwo siedzące na kasie (ona pani dziekan, on wspolwlasciciel kliniki- no do chu...pana!!) swoim córkom nic... dawno powinni olce kupic mieszkanie skoro ich stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
doktorstwo Agnieszce mieszkanie kupili,jak chciala zalozyc strone internetowa dla singli to tez tate pytala o kase i mial jej dac w koncu ztego nic nie wyszlo weszla w spolke z paczkiem to chyba te kase na to wylozyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
ten serial jest coraz bardziej głupi :o Kto rozsądny rozgaduje o ciąży zanim nawet zrobi test? Bo "spóźnia się" 5 dni? Po takiej wyprawie to nawet miesiąc jej się może spóźnić bez powodu :o Nię mówiąc o tym, że większość myślących ludzi wstrzymuje się z taką informacją przynajmniej do 3go miesiąca... Przynajmniej większość tych, których znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
no kurde! Olka i Norbert to już szczyt bezczelności! I jeszcze ten tekst: Spieszyłem się do państwa na kolację. Kto to wymyśla, bzdury takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja i ja i ja
Zyta się po prostu bardzo cieszy i dlatego zachowuje się jak nastolatka. Mnie jej zachowanie nie szokuje, bo w prawdziwym życiu nie raz się z czymś takim spotkałam ;) Jak kobieta BARDZO pragnie dziecka to wymyśla takie durnoty :P Tak sobie myślę, że skoro Paweł wbrew sobie pozwolił Norbertowi z nimi zamieszkać to powinien częściej się gryźć w język i nie komentować np tych skarpetek powieszonych na kaloryferze! Bo to tylko źle o nim świadczy! Jakby nie patrzeć to Paweł jest elitą naszego narodu :P i kulturę osobistą powinien posiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehh
"suszenie skarpetek na grzejnikach, na szlakach komunikacyjnych tego domu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja i ja i ja
tak tłumaczyłam tą Zytę a ona dzisiaj nieźle czadu dała :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehh
jaka tepa ta Zyta, spozniel jej sie okres i juz zaczeła trąbić o ciąży, jak gówniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Mi się bardziej podobała stała ekspozycja ze skarpetek :D. A poważnie, t Olce i Norbertowi kompletnie padło na mózg...nie dość, że oboje dalej na utrzymaniu rodziców, to jeszcze Norbert jest teraz na utrzymaniu obcych ludzi...A Zyta to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja i ja i ja i ja
ale Rysiek też rzucił tekstem do Grażyny :O on nie będzie już z nią rozmawiał bo się dziś wystarczająco dużo nagadał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia, ja uważam, że Paweł jest bardzo cierpliwy....przecież to fanaberia Olki i trola, że on u nich mieszka...nie ma nawet pól sensownego argumentu że powinien tam mieszkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszyłam kiedyś
majtki na gwoździu nad gazem:), Ola mogłaby swoje majtki i biustonosz dać na grzejnik obok skarpetek Norberta, ciekawe co Lubicz powiedziałby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suszyłam kiedyś
majtki na gwoździu nad gazem:), Ola mogłaby swoje majtki i biustonosz dać na grzejnik obok skarpetek Norberta, ciekawe co Lubicz powiedziałby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej jaka ta zyta głupia
druga olka - takie gówniary jedne najgłupsze w klanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjkskskskssmsm
czy scenariusz do tego serialu ciage te same osoby pisza, bo jest tak zenujacy ze jestem w szoku, no takie pierdoly ze szok rany 3 dni sie okres lasce spoznia i juz w ciazy i dziewczynka ok, niehc bedzie jeda glupia ale nikt jej nie mogl powiedziec idiotko to 21 wiek???? Olka i Norbert to nei wiem moze kolo 50 tki sie ustakuja i wyjda na swoje? Mma nadziej ze Pawel z onka beda tyle zyli co by ich utrzymac a akurat MOni sie nei dziwie , fajna sie teraz zrobila bo sorki stary pryk i na niej zeruje , tylko bez sensu ze jest taki podobny do tego goscia Och Karol ktorego gral bo wtedy tez byl taki dupowaty klan.zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Muszę obejrzeć jutro powtórkę klanu i zobaczyć akcję ze skarpetkami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, w Klanie chyba nadal piękna jesienna pogoda :) a u nas śnieg od trzech tygodni, ciekawe, kiedy pokażą odcinki ze śniegiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×