Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość no nie jest bo nie była
niby dorosła kobieta a nie wie, że przez te podróże poslubne na inny kontynent moze jej się okres spóźnić. Michał chyba nieźle trafił :) Nie chciał Bogusi, nie chciał Kingi to wziął sobie Zytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 15 godzin Zyta
juz w ciazy nie jest co za zenada.. oczywiste jest to ze zmiana klimatu wplywa na okres no ale pewnie u nich w domu to temat tabu byl bo pulkowik by dostal zawalu jak by o czyms takim uslyszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie no, gorszej głupiej od Zyty to nie widziałam!! Okres spóźnia jej się 5 dni,a ta już imię dla dziecka wybrała!! Gorzej niż z nastolatką!! Do tego maruda do niewytrzymania!!!!! Od początku była beznadziejna! Jak zaczęli się spotykać, to z tego, co pamiętam, chodziła z jakimś notatnikiem i coś tam notowała na temat Michała!! Pawłowi to się dziwię! Nie chce, żeby Norbert u nich mieszkał to powinien stanowczo powiedzieć nie i koniec!! Kryśka też jakby się z choinki urwała! Miejsca w chałupie nie ma,a jej tam Norbert nie przeszkadza! Zawsze trzymała stronę córek, ale bez przesady... Tylko czekać, aż Pawełek zacznie sprowadzać panny do domu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Myślę, że nie trzeba będzie długo czekać! Zaraz jakąś panienkę z podstawówki przyprowadzi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnn
W nowym Teletygodiu jest wydrukowany list od jakiejś czytelniczki o Olce jako wiecznej studentce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a co było
na stole u profesora jak z Ryskiem zupe jedli ? w jednym naczyniu pieczywo a w drugim grzanki ? i czy Rysiek przebierał sie specjalnie żeby kanapke zjeść, cy skonczył pracę i się przebrał ? oglądałam z doskoku i nagle słyszę, jak profesor mowi do Ryśka : " o jednak sie pan przebrał" Rysiek kanapkę jadł wtym momencie, a później przy stole z profesorem siedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc person
wg mnie na stole u profesora był groszek ptysiowy w miseczce:)to przebranie się Ryśka do zjedzenia kanapki też mnie zdziwiło-miałam wrażenie, że on sobie tylko przerwę na posiłek zrobił-a wtedy przebieranie się byłoby idiotyczne:)nawet męża spytałam, czy on też się do śniadania w robocie przebiera-bo akurat ma tę samą profesję co Rysiek;)mąż tylko prychnął śmiechem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka glupia jest ta zyta
taka pewna dziewczynki w swojej urojonej ciąży. a nawet gdyby byla w tej ciąży a okazałoby sie, że to chłopczyk jęczałaby, że czuła dziewczynke :o ale bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie wszyscy bohaterowie
klanu są jacyś oderwani od rzeczywistości! coraz mniej realny jest ten serial :O sama nie wiem dlaczego go jeszcze oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Kamila
wkurzona była na Błażeja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Olka jest wygodna -dlatego nie chce sie wyprowadzić do Norberta.Musiała by prać,gotować itd...Wątpie aby matka Norberta nad nią skakała i podstawiała pod nos wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snsns,s:s::s:s:s
a juz wogole bez sensu ze niby to sie realnei odbywa a czesto nijak sie to ma do biezacych wydarzen , zapomnaja o czyms, no i ta pogoda za oknem, to by chociaz plenerow unikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co kupujecie takie
a mnie denerwuje, ze wszyscy tak cedzą słowa w tym serialu - Ela - we środę - przeciez nikt tak nie mowi Paweł na korytarz - szlag komunikacyjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wkurza mnie ten ogr
mam nadzieje ze pawe szybko go kopnie w tylek z truskawieckiej...mnie dzisiaj zdziwilo ze dziewczyna blazeja nie zorienotwala sie ze kamila zna sie z nim...oni kiedys gadali o kamili, o zawodach, ze dziewczyny maja wystapic w tych samych...dziwne to jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Co tam było dzisiaj ciekawego w klanie??? Uwaga, 3majcie się!!! Z nowych streszczeń wynika, że Olka z Norbertem postanowią wynająć mieszkanie,a Paweł nawet zgodzi się sponsorować ich przez jakiś czas!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassieks
Witam wszystkich fanów Klanu. Gdybyście miały/mieli zdefiniować kobiety w klanie z podziałem na sex bomby, matki polki i kobiety nowoczesne to kto by do której grupy sie zaliczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka Polka to na pewno żonka Rysia :) Nie dość, że musi zajmować się rodziną to jeszcze na nią zarobić. Nowoczesne to pewnie Aga - dziecko z byle kim, sto związków, single itp. Ola idzie w jej ślady. Sex bomby tam nie widzę. Nawet nie widzę "BARDZO" atrakcyjnej.. większość przeciętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni była kiedyś sexbombom
takom polskom Alexis jak była młodsza oczywiście, uwjodła narzeczonego swojej siostrze Dorocie i Dorcia zamiast kontynłować medecyne poszła do klasztoru, Dorcia też choć zakonnica to jednak podniecała facetufff, niejden księżulo chciał dla niej wystompić :P :D No i Gabriela też była sex bombom jak była o te 30lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pewnie Ola zatrudni panią Stenię albo ciocię stasię do mycia okien, gotowania, prania, odkurzania itd. bo przecież księżniczka Ola nie będzie się znizac do takich prostackich, fizycznych prac, a ogrowi strach żelazko dać w rękę żeby się nie powiesił na kablu od tego żelazka :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
ejjj, to mój nick!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexbomba z klanu
następny odcinek : Klan - odc.1987 Grażynka zauważa, że Rysiek jest ostatnio w lepszym nastroju. Zastanawiają się wspólnie, jak zorganizować dzieciom ferie. Kamila w szkole oświadcza Bożence, że zależy jej na Błażeju i zamierza go odzyskać. Feliks jest w wisielczym nastroju. Mówi Monice, że czuje się jak bezpański pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na prawdę nie mogę
zrozumieć jednego: Olka z Norbertem nie mają za grosz honoru, dumy... nie znam nikogo kto wykorzystywałby tak swoich rodziców. Znajomi, którzy chcieli rozpocząć wspólne życie- mimo, że studiowali, wynajmowali kawalerkę, szli do pracy np. na nocki do hipermarketów i nawet przez myśl im nie przeszło, żeby prosić rodziców o cokolwiek! A oni uważają, że są w porządku i że im się należy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarowska
a jaki dialog beznadziejny wczoraj o chowaniu sie przed Pawelkiem i przed swiatem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na prawdę nie mogę
Olka to się chyba uwstecznia przy tym Norbercie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie chłopak po prostu
spał, ale nie jadł sniadanek, czasem zjadł obiad, na kolacje kupowalismy sobie i robilismy to na co mielismy ochote, brudów tez nie zostawiał u mnie. nie było wielkiej gadki o mieszkaniu u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przypomniało mi się, że dwa dni temu widziałam Dziurmana w galerii mokotów. Jak pojawił się w klanie pierwszy raz, zupełnie mi się nie podobał, a teraz, uważam, że jest całkiem, całkiem! :) Wracając do Olki. Czepiamy się, że robi wszystko na rachunek tatusia, ale widocznie jemu to nie przeszkadza! Nigdy nie słyszałam z ust Pawła, czy Krysi, żeby jakkolwiek zasugerowali Olce, żeby poszła do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na prawdę nie mogę
tak i to jest dla mnie niepojęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Właściwie to takie rzeczy się zdarzają. Bardzo często rodzice utrzymują dzieci dopóki te nie skończą studiów. W tym przypadku, nie rozumiem tylko, dlaczego Lubiczowie utrzymują też Norberta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×