Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Jacuś i Agatka - oboje są
siebie warci. Żadne do tej pory zbytnią wiernością się nie popisali. Jacek miał kilka panienek na boku będąc mężem Beaty, a Agata zostawiła Daniela, spotykała się z tym Niemcem będąc mężatką, teraz na Jacka parol zagięła.. Pewnie długo to nie potrwa to ich "zakochanie" bo czym skorupka za młodu.. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej sokoly
ej. Olka nie ma znajomych, ŻADNYCH. nie że każemy jej kontakt z koleżankami z przedszkola utrzymywać, ale ona zer, NIC, ani jednej przyjaciółki, czy kogokolwiek...Nienaturalne to troche. Jacuś porażka :/ Ale kiedys dawno temu czytałam wywiad z aktorem, ktory gra Jacka i mowil,ze wkurza go bycie idealem i że chce, żeby postac Jacka nie byla takimi cieplymi kluchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też nie mówię żeby olka nadal kumplowała się z koleżankami z podstawówki ale skoro tak sobie wspominamy to zapytałam co się z nimi stało. marczyńskich coraz pokazują a o ich dzieciach nie wspominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupy michała
no ta ze sklepu jubilerskiego to była niezla (tera se podpatrzylem i ta aktorka Anna Wendzikowska to niezla jest). no to byla najladniiejsza laska michala reszta to pasztety. tej zg.ewalconej Jutyny to nie kojarze ale ta co no nie wiem ktora czy Justyne czy pPatrycje poznał na kursie obsługi koparki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co chodziło z tym wciąganiem biustu?! :D Ja ostatnio nie w temacie, bo nie mam czasu oglądać Klanu... :// Co do wspomnień, pamiętacie Sowińskiego? Grał go Rafał Królikowski. Próbował poderwać Krysię, chodził chyba do niej na korki... Kiedyś siłą próbował ją pocałować i bodajże wtedy skończyła się ich "przyjaźń". Z tego, co pamiętam, Krystyna o wszystkim opowiedziała Pawłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko jasne, że pamiętam! To BUBEK Z MSZ-u! :D:D:D Paweł tak go nazywał. I od tej pory, w naszym domu, pan Królikowski tak właśnie jest nazywany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Michał dwa razy wpierdol dostał? Bożesztymój! :D Sowińskiego - zabijcie mnie - nie pamiętam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, a to nie Aga go tak nazwała i Paweł to podłapał?! :P Pamiętam, że był wtedy zazdrosny o Krysię. Jak wróciła z jakiegoś wyjazdu do Chorwacji i Sowiński przywiózł ją z lotniska, Paweł złośliwie powiedział mu, że nie musi nosić walizki za jego żona! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, to całkiem prawdopodobne, że Bubek z MSZ-u Agi dziełem jest. :D I teraz co by pan Królikowski nie zagrał, to i tak dla naszej rodziny Bubkiem zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem miała chyba iść do niego na parapetówkę. Paweł dopytywał dlaczego nie idzie, Ona kazała mu się odczepić, ale w końcu opowiedziała, co się stało. Na co Paweł powiedział, że od początku widział jak Sowiński na nią patrzył, już na tych zdjęciach z Chorwacji. Krysia na to, że wiedziała, że mu się podoba, ale co w tym złego?! I coś tam jeszcze padło z ust Pawła o bubku, na koniec przytulił Krysię i chyba już więcej Sowiński nie pojawił się w ich życiu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIC z tego nie pamiętam! Albo nie oglądałam wtedy Klanu, albo mi wymazali pamięć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi coś świta z tym Bubkiem, ale sama raczej bym sobie nie przypomniała :), to chyba jakiś mały epizod był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w miarę dobrze pamiętam losy Agi i Olki, no ale to moje pokolenie, to chyba dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Joe
Raz Paweł powiedział o Królikowskim "Nadęty, ulizany BUBEK!" (akcentując mocno to ostatnie słowo). To były czasy w Klanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolikowski
nawet nie wiedziałam, że Królikowski grał w Klanie. Zastanawia mnie, czy klan Lubiczów jest tak wielki, czy może Warszawa taka mała... Np. Agatka i Jacuś - powinni się znać, w końcu ona była żoną Daniela, a święta rodzinne w Klanie sa celebrowane i na pewno się wcześniej poznali. Albo Bogna i Leszek. Dziwne to jakieś. Może czasem pasowałoby jakąś nową postać wprowadzić. Dziękuję scenarzystom, że Michałek jest z Zytą, której wczesniej w Klanie nie było, a nie np. z jakąś przyjaciółką Agi albo inna Czesią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Królikowskiego nie pamiętam z klanu, wyłącznie z M jak miłość, z czasów, gdy jeszcze oglądałam :p A Daniel i Agata byli małżeństwem? Bo mi się wydawało, że się tylko prowadzali, a potem rozeszli, ale przed ślubem... Hm. Już sama nie wiem. A to że Agata była z Danielem wcale nie znaczy, że musieli się spotykać - w końcu Monika była chyba przez długi czas czarną owcą w rodzinie i nie bywała chyba na rodzinnych imprezach. A Daniel jeśli bywał, to niekoniecznie z dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No masakra, ale
właśnie znalazłam na plotku http://www.plotek.pl/plotek/1,111757,9713404,Watek_homoseksualny_w__Klanie_.html kto by sie spodziewał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ na tym topiku, zrobił się
burdel :o. Sorry za dosadne słowo, ale jestem poirytowana tym, że co napiszę jakiś post (normalny, bez wulgaryzmów i z sensem), to ktoś wiecznie to kasuje. Trzeci raz już w tym tygodniu. Naprawdę aż tak komuś się nudzi? Co się tutaj w ogóle dzieje? Gdzie ten ład, takt, porządek i humor, jaki był jeszcze kilka miesięcy temu? Ogólnie Klan zaczął mnie od pewnego czasu nudzić, ale mimo wszystko głupot tutaj nie wypisuję, bo to nie mój styl, dlatego tym bardziej trudno mi zrozumieć sens usuwania moich postów, a pozostawienie tych idiotycznych, pisanych przez nudzących się gimnazjalistów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeetam przesadzacie
Agata tylko chodziła z Danielem i dzieciakiem była wtedy, więc Jacek nawet gdyby ją widział, to nie zwróciłby uwagi, a Leszek podczas gdy Bogna była dziewczyną Michała siedział w więzieniu za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecieki z planu filowego
We wrześniu Olka odbije Surmaczowej doktora Koziełłe podczas rutynowej wizyty ginekologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę! Agnieszka, ta "ikona stałości trwania w związkach", która zaliczyła więcej facetów niż ja zjadłam klusek, oburza się, że 19 - latek (czyli dziecko!!!!) nie jest w stanie wytrwać w związku dłużej niż dwa miesiące!!! Hahaha :D Normalnie padłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanomaniak
czarne zeby zosi to chyba usuniete,nie wydaje wam sie? nic z nich nie zostalo, a przeciez 5 latce nie wypadlyby od razu wszystkie przednie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlaśnie, mnie też dobija ta muzyka na tańcach, ciągle to akordeonowe smęcenie, zbiera się już na wymioty. Czy oni nie mogliby w końcu podmienić tej muzyki na jakiś inny fajny kawałek? A w ogóle znowu te tańce, nuda okropna, już miałam nadzieję, że koniec z tym nudnym wątkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editka h.
mam nadzieje,ze Edyta herbus juz sie nie pojawi w serialu. Nudny jest jej watek i taki na sile. A i fascynuje mnie,jak sie Jasiek zmieni po wakacjach ;) Taki zadziorny sie z niego chlopak zrobil w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek lubicz
http://zyciegwiazd.onet.pl/264754,11,malo-znani-partnerzy-znanych-polek-zobaczcie,fotonews_detail.html. czy w tym linku jest ta pani, która grała Edytę??Tą, co chciała odbić Pawła Krysi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfidjf
A ja mam takie pytanie, z iloma facetami spała Agnieszka? Ja pamiętam tylu: 1. Mąż 2. Francuz Pierre 3. Wujkowicz stary 4. Wujkowicz młody 5 Miron 6. Ten co zginął 7. Nauczyciel Olki 8. Ten co ją uderzył a grał go Błaszczyk mąż Gawryluk 9. Mikołaj Krawczyk? 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fsfidjf:
kilka stron wczesniej, są wymienieni wszyscy mężczyźni Agnieszki L.I Olki L. I kobiety Michała L. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniczka
Nie wiecie może moje drogie kiedy kończy się emisja klanu na czas wakacji? Myslicie, że wątek Beaty rozwiąże sie do tego czasu? Strasznie liczę na to, że jeszcze przed wakacjami czegoś się dowiemy, albo może wydarzy się coś spektakularnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×