Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Nie wiem skąd to pytanie, ale odpowiadam, że nie jestem ze Śląska :) Wieczorem jak najbardziej opijamy zbliżającą się nieuchronnie śmierć Rycha ! Tylko stawcie się w większym gronie, bo będzie lekki wstyd, jak zaś go garsta forumowiczów będzie żegnała... :P Nooo i za saszetkę też trzeba wypić, żeby po śmierci właściciela nie czuła się samotna i żeby dobry los pozwolił jej dalej spokojnie leżakować na lodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Little b*tch
Jeżeli Nina nie pojawi się na pogrzebie Ryśka to będzie małą dziwką bez serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczek zakupiony i jedziemy z tym koksem :)! Za co pierwszy toast ? Sunia, oprawienie w ramki to chyba faktycznie najleszy sposób oddania hołdu saszetce :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nienawidzę postaci Marty :D-to szmata :classic_cool: patrzy tylko na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było za to, żeby Ryśkowi się dobrze w grobie spoczywało, za saszetkę, żeby nie czuła się zagubiona po odejściu właściciela, za Grażynkę, żeby ładnie jej w czerni było. A dziś czekam na Wasze propozycje, ja już nie mam weny do toastów :P No więce za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm może dzisiaj pijemy
za zdaną maturę Bożenki,to jeszcze trochę czasu,ale wypić można:P No i oczywiście za naszego Ryśka,aby pamięć o im nigdy nie zanikła!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm może dzisiaj pijemy
a o co chodzi z tą saszetką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomsył, więc pijemy za to, żeby pamieć po Rychu była zawsze żywa :)! Do dna robaczki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm może dzisiaj pijemy
do dna!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o saszetkę Ryśką. Tą czarną, króra zawsze leży na lodówce i którą Rychu zawsze wszędzie ze sobą zabierał. Uznaliśmy to za znak rozpozawczy naszego Rycha i opijamy, żeby po jego śmierci szaszetka była nadal szanowana i uznwana, żeby pozwolono jej dalej na lodówce spokojnie leżakować, bądź żeby została w ramki eleganco oprawiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm może dzisiaj pijemy
dzięki za wyjaśnienie:) Wiem o jaką saszetkę chodzi;)Też uważam,ze po śmierci Ryśka powinna być godnie czczona,powini ją oprawić w jakąś ramkę,albo polożyć na jakiejś ładnej eleganckiej serwetce i nadal leżeć na lodówce,tak jakby Rysiek nadal żył:( A tę serwetkę to ciocia Stasia może wyszydełkować,specjalnie dla Rysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak ! Ja też uznałam, że ciocia Stasia powinna na ostatnie pożegnanie Rycha coś mu w dowód hołdu wydziergać :D Myślałam o materiałowej róży na grobowieć, ale pomysł z serwetką pod saszetkę jest zacny :D! W takim razie moi drodzy, za to żeby ciocia jakiś ładny wzór Rychowi wydziergała na ową serwetę :D !! Do dna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard L.
Przepraszam Was Panie ale dziś jest niedziela, jutro mamy zwykły dzień pracy więc prosiłbym o zaprzestanie tej hucznej zabawy! Ludzi pobudzicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard L.
TO NIE JEST KLUBOKAWIARNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Ryszardzie, ależ to biba na Pańską cześć :D ! Zamiast marudzić, niech się Pan do nas przyłączy - zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard L.
Cisza ma być! A pijaństwo to patologia podobnie jak przemoc i stosunek przedmałżeński. Prosiłbym o nieepatowanie trunkami uzależniającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdefgahc
do Żonkilki: pytanie o Śląsk nasuwa się samo, Ślązaki piją ostro nawet bez okazji, czasem od samego rana z okrzykiem "pija do ciebie" i spróbuj wtedy odmówić to się obrażają. Mocno namawiasz do tego picia to i takie pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszyw Ryszarda L.
chciał być zabawny, ale niestety nie wyszło mu. Jednie zrobił z siebie durnia ! :D Niczym się nie przejmujemy tylko wznosimy ekipo kolejny toast ! Zdrówko za Rycha, żeby z zagrobu już takich dyrdymałów nie sapał :P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwetki cioci Es...
Rychu, weź się uspokój, bo to nie twoje forum i nie jesteś tutaj od uciszania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrowko ja dzisiaj jestem taka czarna a wczoraj powiedzialam ze wychlalyscie caly koniaczek Krysiunci, alkoholiczki jedne :) poznajecie mnie w nowym ubranku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serwetki cioci Es...
A teraz toaścik za to, żeby po śmierci Ryszarda jego nauka mycia rączek na marnę nie poszła :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna L.
Przed chwilą tak zdenerwowaliście państwo mojego męża, że aż źle się poczuł. Jacy z was ludzie? Jak tak można, państwo chyba nie macie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm może dzisiaj pijemy
nie trzeba być Ślązakiem,aby pić z tak ważnego powodu,jak śmierć Ryszarda:( Sama dużo i często nie pijam,jak jest jakaś okazja to tak.....a śmierć Rysia to wielka okazja,aby się napić;)Nawet abstynenci wypiją symbolicznie kieliszek:P Wszak Rysio to był dobry człowiek,bohater więc trzeba jakoś to uczcić! No to pijemy,aby cioci Stasi ładny wzór wyszedł na serwetce po saszetkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cdefgahc, nikt tutaj nikogo do niczego na namawia. Nic, a nic nie znasz się na żartach. Propnuję Ci złapać więcej dystansu i nie łykać każdego tekstu z tego forum na poważnie jak pelikan, bo nie do twarzy Ci z tą powagą :P Wyluzuj trochę, to nie boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm może dzisiaj pijemy , w takim razie za ładny wzór serwetki pod saszetkę :)! Wypijmy jeszcze za to, żeby co niektórzy nauczyli się dystansu do siebie i świata i za to, żeby odrobiną kultury się czasem na tym forum wykazali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdefgahc
A mnie sie wydaje, że to właśnie Ty Żonkilka nie masz poczucia humoru, przecież ja też troche bajeruję, a Ty zaraz reagujesz i prostujesz moje słowa. To Ty wyluzuj, chyba już za dużo trunku wypiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna L.
Przed chwilą doszliśmy z mężem do porozumienia, że niektóre rzeczy trzeba nazywać po imieniu. My tu mamy burdel, proszę państwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×