Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Przecież Kotulanka wróci, przeczytajcie nastepne streszczenia. Zresztą to ponoć były tylko pogłoski, że ją wywalili, a ktoś z Klanu się wypowiadał, że nie było nawet takiej opcji, bo to postać lubiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
No zobaczymy jak długo się nabędzie i kiedy ją znowu do Chorwacji wyeksmitują... Ja Holtz lubię, nie podoba mi się tylko jej obecna fryzura i głupi wątek Agnieszki i ekologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesień pasuje do ładnej dziewczyny , a nie do takiej nijakiej Agnieszki on gra w Blondynce, ta para jest ciekawsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Ja Lesienia jako aktora nie lubię, ma jakąś dziwną manierę gry, która mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jako aktora go nie lubię, wg mnie wszędzie gra tak samo. Rzeczywiście ma taką wkurzającą manierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny byl w lokatorach. przystojny facet ale faktycznie gra tak jakby byl az za pewny siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie sie podziali Zyta z Michałem Kinga z Mariuszem Bogna z Leszkiem ? ,no przecież przez połowe odcinka -akcja drzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Kamila ma wylądować z Norbertem w basenie na weselu Bożeny bo się upiją, zaczną tańczyć a potem wpadną i zaczną się wygłupiać. Nakryje ich Olka z Agą. Olkę zamuruje, Norbert szybko zwieje zakładając ubrania a Agnieszka zacznie pouczać Kamilę na temat obyczajów. Wtedy Kama jej odpysknie po pijaku odnośnie jej poczynań z mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też Lesienia nie lubie, najbardziej podobał mi sie Leszek , ale chyba o nim zapomnieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga z Mariuszem się za nieługo pojawią, Mariusz jej się oświadczy. Ten wątek też jest głupi, bo oni kompletnie do siebie nie pasują, a Mariusz powinien się 2 razy zastanowić, czy chce dzielić resztę życia z narkomanką i byłą prostytutką. Nie ma to jak bajerować byłą kobietę kumpla z taką przeszłością:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio tylko na powtórkach żyję. Właśnie obejrzałam wczorajszy odcinek. Nie jestem absolutnie za biciem dzieci ale niektórym się należy ewidentnie porządne lanie. Podoba mi się, że nie zrobili z Pedra kolejnego cukierkowego dziecka "proszę,przepraszam,dziękuję" ale matka powinna reagować na takie zachowania a nie jeszcze pogłaskać bachora. Ciekawe co jeszcze gówniarz wymyśli :) Podobnie jak wy padłam po tekście o mężczyźnie życia. Myślałby kto. Co do Darka i Czesi i traktowania go jak Monika traktuje Feliksa...moim zdaniem różnica jest wielka. Feli jakby mógł to by całował ziemię po której chodzi jego królowa, nigdy jej nie zdradził i uwielbia Moni na swój pajacowaty sposób. Darek natomiast to zwykły burak, debil i cham (wyjątkowo nie trawię typa). Poza tym Monikę stać na dziwne pomysły swojego utrzymanka a Cześka i jej mąż nieudacznik kasą nie śmierdzą a do tego mają dziecko na utrzymaniu. Tak że taki Daruś za każdy pomysł nowego biznesu dostałby ode mnie od razu w łeb i rozdzielczość majątkową Pewnie najłatwej pożyczyć pieniądze od Grażynki bo samemu jest się życiową, zamazaną sierotą. Tahini teraz ja się nakręciłam i będą po mnie jechać, że za bardzo przeżywam a to tylko głupi serialk hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie zdradził? a z tą blondynką, którą grała Olga Borys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Podobno Kamila ma wylądować z Norbertem w basenie na weselu Bożeny bo się upiją, zaczną tańczyć a potem wpadną i zaczną się wygłupiać. Nakryje ich Olka z Agą. Olkę zamuruje, Norbert szybko zwieje zakładając ubrania a Agnieszka zacznie pouczać Kamilę na temat obyczajów. Wtedy Kama jej odpysknie po pijaku odnośnie jej poczynań z mężczyznam . . Nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja się z Tobą zgadzam szczególnie w sprawie Darka, którego też nie trawię i takiemu typowi bym zaraz wystawiła walizy za drzwi i rozdzielność majątkowa. Ta Czesia jest naiwna niesamowicie, a pomysł z pożyczaniem kasy uważam za wyjątkową bezczelność. Debil przecież raz się dał wpakować z ta Karoliną, kłopotów miał z tym co niemiara, a jeszcze niczego się nie nauczył, pozatym, że to pies na baby, a durny jest, że szkoda słów. Agunia, a powyżywaj się tu, a jak Cię zjadą to ich sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześka się go trzyma, bo kto inny zechce taką wieśniarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy, baby, jesteście jakieś inne, że nie podoba wam się obecna fryzura Agnieszki, albo po prostu zazdrościcie jej - taka kobieca specyficzność :D Ja uważam, że Agnieszka obecnie ma najlepszą fryzurę, jaką kiedykolwiek miała. Poza tym jest zgrabna, zadbana, jedna z nielicznych w Klanie. Mogłaby tylko zmądrzeć i przestać nawijać o tych drzewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze komuś coś się nie podoba nie oznacza od razu, że zazdrośc:). Mnie naprawdę Aga w tych tłustych strąkach sie nie podoba, wygląda to tak, jakby jej nawalili za dużo żelu czy coś. Jako kobieta też moim zdaniem żadnym cudem nie jest, nie jest oczywiście odpuchająca, ale taka przeciętna. Oczywiście każdemu podoba się co innego.Żeby nie było i uprzedzam tu jakieś złośliwe komentarze- nie nie uważam się za ósmy cud świata, mam wady jak wszyscy i dobrze mi z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elmusko, przestań się produkować na MjM o nosie Izy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja sie mylę, czy lekarz psychiatra musi mieć tytuł lek. med. a nie mgr? mgr to chyba za mało. mam przeczucie, że ten zastępca do którego Aga poszła z aferą to jej kolejny przyszły facet :P Aga nie jest brzydka, ale Olka jest ładniejsza tylko jej rola jest strasznie ograniczona, zero nowoczesności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga nie jest brzydka, ale te włosy - M A S A K R A. Ten Norbert + Kamila, nie podoba mi się to. Jednak uważam, że Ela dobrze robi próbując rozmawiać z Kamilą na ten temat. Darek sie kompromituje, tylko łazi i pożycza na pseudo firmę. Nie wiem, jak Czesia może mu ufać. Bożenka ma beznadziejną postawę, figurę... Rozśmieszyli mnie Feli i Wac... Potem te ubrania rozrzucone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stwierdzam, że po śmierci Ryśka Grażyna odżyła finansowo, jak on żył to ciągle nie mieli pieniędzy. Oczywiście jakby żył dalej i zagrał w totka to nic by nie wygrał. Ona kupiła udziały w elmedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszłam na chwilę i nie wiem, dlaczego Ela miała taką minę, jak zobaczyła tę tabliczkę psychiatry czy kogoś tam, o co chodzi? Swoją drogą, Darek już jest żenujący z tym swoim żebraniem o kasę, jak już napisał wyżej gość, zresztą, do Grażynki już chyba pół Warszawy przyłaziło pożyczać. Nawet nie wiedziałam, ze ona w Elmed zainwestowała. I wyglądała dziś na zmęczoną. A Feliks jak ostatni palant wchodzi do księgarni i domaga się wystawienia swojej książki na honorowe miejsce, na litość boską, półka z bestselerami :D czy wy też macie potrzebę posiadania Laudacji i innych mów okolicznościowych w swoim księgozbiorze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
holtz kiedys grala w na dobre i na zle i tam miala dlugie przedluzane wlosy. wygladala bardzo ladnie. lepiej jej w dluzszych niz w takiej kacapce jak zawsze miala. moglaby tylko dbac o swiezosc na glowie, bo ost na serio miala tluste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pość
No właśnie sama się uśmiałam z książek, bo ja bym tego nie kupiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszym odcinku wreszcie coś się zaczęło dziać. Cieszę się, że rozwijają wątek Kamili i Norberta. Ela wkroczyła do akcji i bardzo dobrze. Dobra była scena jak Ela spotkała się z Norbertem. No minę miała zdziwioną, bo nie wiedziała, że Norbert chodzi do psychoterapeuty. Dowiedzieliśmy się, że Grażynka przeznaczyła pieniądze z wygrany na inwestowanie w El-med. Darek i Czesia są po prostu śmieszni, że ciągle wymuszają od Grażynki kasę. Na jej miejscu powiedziałbym im coś. Agnieszkę i jej "ważną sprawę" każdy wyśmiewa i dobrze :) Może po tym jak ten gościu zjechał ją, da już spokój z drzewkami. Feli i Wac udani :D Ciekawe, co Monika sobie mogła pomyśleć, jak zobaczyła ubrania porozrzucane po podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co, przecież każdy powinien mieć w domu Laudacje i inne mowy okolicznościowe. jednak to wielkie bezcelerowe dzieło ihihih Ten zastępca burmistrza czy u kogo to Agnieszka była też pewnie jakiś kuzyn bratanek czy inny pasierb burmistrza. Barbara kiedyś dostanie po pysku od synka to się opamięta może. Darek żałosny jak zawsze i oczy zrobił że mu Grażynka nie pożyczy. Norbert wyglądał jakby miał nawrót choroby. A Kamila się zdziwi jak zajarzy, że ta jego opiekuńczość to zazdrość i zaborczość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie bym zjechała Jamochłona jakby mi takie pierdoły mówiła, że zachowanie Pedra to był głupi wybryk! Ona wyraźnie chce go wychować na rozpieszczonego gówniarza, który potem będzie myślał, że świat jest jego i miał zero odpowiedzialności. Mamuśka od siedmiu boleści. Ja akurat popieram Elę, że się wtrąca w związek Kamili, bo przecież Norbi jest chory i tego nie można lekceważyć, no, ale wyszło na to jaka to ona naprawdę jest. Kawał szmaciary i tyle. Przestałam lubić tę postać i mam nadzieję, że noga jej się powinie i Norbi jej zrobi jakaś scenę albo coś co ją wystraszy. A zachowanie Knorasa było głupie. Powinien przejąć się młodszą siostrą, która zadaje się z psycholem. Śmiesznie by było jakby z nim zaciążyła:D Fajnie Darek bezczelny żebrac o pożyczkę na następny durny biznes, a na miejscu Graży bym mu to dobitnie powiedziała, że najpierw zdradzał żonę, potem wpakował ich w kłopoty finansowe,a teraz jakby nigdy nic zaś jakąś pierdołę wymyśla. No nie znoszę tego buraka! Na co komu książka z laudacjami? Ja bym sama napewno czegoś takiego nie kupiła, a jakim cudem taki bzdet okazał się bestsellerem:D Dobrze, że ten facet tak powiedział Adze, należało jej się, bo ja już normalnie rzygam tym wątkiem o drzewach. Ile oni to będą ciągnąć jeszcze na Boga?! HAHAHA to się uśmiałam, bo od kiedy psychiatra ma stopnień tylko magistra?! :D Fajna wtopa buhahahaha:D Tekst Feliego do Moni ´´ a Wacek? ´´ A Wackiem to ja się zajmę :D:D Coś mi się zdaje, ze Darek zaś zacznie romans z bezpłciową Renatą od Antka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jedyny psycholog w Warszawie pan Rafalski bierze też kąpiel w garniaku? Zero luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×