Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ja jestem pewna, że Miłosz nie mieszka z Bożeną tylko u Lubiczów. Bo jakże? Czystość do ślubu a tu mieszkanie razem? Nie. Zresztą nie było o tym mowy. A Boża mieszka sama, bo jest przecież taka "dorosła" ot co. A Miłoszek wpada do niej, żeby patrzeć jej w oczka i trzymać za rączkę. Wczorajszy odcinek nawet nie był nudny. Ale skrót imienia "Wac" mnie rozwalił totalnie hahaha Pojechali :D Proszę. Graża w końcu doznała oświecenia, że Jęczyd**a ją wykorzystał! Nie może być! Na jej miejscu bym mu zrobiła z d**y jesień średniowiecza a nie zapraszała go na kolacyjki do cholery jasnej :/ Stara baba a dała się zrobić jak naiwna gówniara :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Bożena mieszka sama , a nie z narzeczonym,, przecież to nie oznacza zaraz utraty dziewictwa, żeby razem nie mogli mieszkać. Dla mnie to jest poprostu śmieszne. Przecież równie dobrze z matką by mogła mieszkać, a jak by chciała pobyć sama z Miłoszem to by zeszła do mieszkania po Arku, a zresztą po co, skoro oni tylko za rękę się trzymają i do tego nie jest potrzebne mieszkać osobno. Maroon mnie też zachowanie Graży rozbawiło. Tak by się mogła dac podejść 18 latka, która starszy facet wykorzystał,a potem wciska jej, że wraca do żony, ale nie 50letnia baba, bo tyle ma Graża! Nie mogę patrzeć jak ona się zachowuje, bo to debilne poprostu. Zamiast Arka zjechać z góry na dól to ta jeszcze z nim gada i daje się podpuszczać.. Bosz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini ale ja sądzę, iż jej chodzi o coś takiego jak "grzech zgorszenia" i chce afiszować swoje dziewictwo poprzez mieszkanie oddzielne do ślubu :) Nie wiem. Bez sensu, że mieszka sama ale to Klan przecież i nie ma się co zastanawiać nad tymi absurdami :D Nie widziałam dzisiejszego odcinka jeszcze. Może zobaczę wieczorem jeśli znajdę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszym odcinku było ciekawie ! Surmaczowa na szczęście nie gada już tyle o Tropku. Feliks od początku sezonu nie opuścił jeszcze ani jednego odcinka :D Ale to dobrze, jest z nim bardzo zabawnie, aczkolwiek jutro zacznie się wątek akcji, bo Norbert wrócił i będzie zaczepiał Olę. Ciekawie, gdzie Jasiek szedł :D Czyżby palił jointy z kolegami ? No i na koniec dramatyczne obsunięcie się Barbary na ziemię. Piotr zaciął się i powtórzył słowo "Basia!" z conajmniej 5 razy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzech zgorszenia... a niby czym, jak oni się chyba nawet nie całują! Wszystko zrozumiem, ale fanatyzmu nie. Pochwaliłabym ja gdyby nie miała faceta i postanowiła nie dawac na prawo i lewo, ale ona ma narzeczonego , przykro mi, ale czegos takiego nie chcę i nie potrafię ogarnąć. Dobrze, że Norbi zrobi akcję, bo stres się Olce należy, Za sielsko ma z Rafałem. Tylko niech to będzie akcja, a nie ciągnięcie ją za ręke i tyle. Vod nie chce mi pokazać dzisiejszego odcinka, więc jak zwykle obejrzę jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Na str.TVP możesz chyba obejrzeć. Ja z dzisiejszego odcinka pamiętam Miłosza i Bożenę, nabotoksowaną Baskę, która odstawiła zasłabnięcie i Anię przeżywającą meningokoki Kryśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze oglądam z tvp.pl i niestety nie mogę obejrzeć dziś, bo potrzebny jest kod. Jutro udostępniają, przynajmniej ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
To może na onet vod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiejszy odcinek byl nudny: -sumranoczwa z trupkiem - jej mąż w rzeczy samej - ojciec miłosza i rozmowa w sklepie - nawet Feli był nudny dzisiaj, tzn ci kolesie z jego pracy byli jacys drętwi bo Feli jest super i jestem jego fanką :D aha z wczorajszego albo przedwczorajszego odcinka rozbawiło mnie jak córka Czesi i Darka chciała sie zapisać na dodatkowe zajęcia ;/ jakies lepienie dinozaura, tenis, taniec i kurs fotografii, pasja pasją, ale ona ma dopiero z 7-10lat i ma czas na wszystko może zrobić w jednym roku w drugim tamto a nie wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek to już niezły przystojniak ;) Ja Feliego też uwielbiam, pomysł z tym laudatorem bomba :D...tylko zastanawiam co starsi ludzie na to, bo trochę sobie jaja z pogrzebów robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie widziałam dzisiejszego odc. , wczorajszego zresztą też nie, ale jak słysze, że zaś trzeba męczyć oko i ucho osobą Barbary, to mi słabo... Czy scenarzyści nie mogą jakos okroić, albo całkiem zlikwidować tej postaci? To takie już zapchaj dziure, a nie żaden konkretny wątek... Jungowską wylogowali z serialu, to niech i tą wylogują, ja błagam wręcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam jutro z rana obejrzę i jak zawsze zdam Wam relacje. Cos chyba za dużo będzie dla mnie, bo i Surmaczowa i Jamochłon. Pomyśł w Felim jako laudatorem ktoś miał przedni,a starsi ludzie co na to? nic, przeżyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się, mnie nudził wczorajszy odcinek, dzisiaj był lepszy, Baśka nie irytowała tak bardzo. Odcinek warty obejrzenia chociażby ze względu na dramatyczne zemdlenie Pani Botoks :D Dobrze, że Tropek nie gra już głównej roli. Jutro będzie jeszcze ciekawiej, Norbi wróci i będzie straszył Olę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i guzik! Ktos tam na tvp.pl chyba zasnął, bo w ciągle nie mogę zobaczyć wczorajszego odcinka. Niby płatny, a zawsze o tej porze są już dostępne. Wrrrr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Ktoś się orientuje na jakiej stronie najwcześniej pojawiają się kolejne streszczenia klanu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj na filmpolski.pl i wpisz klan, a potem przejedź do ostatniej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Dzięki. Tam jest streszczenie do dzisiejszego odc. Kiedyś sporo wcześniej wrzucali na serialomanię, czy coś takiego, ale już od ponad roku w ogóle nie wrzucają. Na TVP też się ociągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicie, że Barbara przywlekła jakieś choróbsko z Meksyku? Mnie też się wydaje, że Bożena z Miłoszem nie mieszka. A zgorszenie polegałoby na tym co ludzie powiedzą, że tak mieszkają przed ślubem, wg Bożenki oczywiście. Zastanawia mnie brak Maćka, wyprowadził się do tej Martyny czy co. Wac mnie zabił, padłam pod stół i wstać nie mogłam. Nie ma Krysi to Pawła umartwili Surmaczową. Nowy Pawełek rozkoszny, coraz bardziej mi się podoba. Nie podoba mi się za to Agnieszka z rozpuszczonymi włosami. Jak miała warkocza było ok a wczoraj strasznie wyglądała. Już bym wolała poprzednią fryzurę na garnek. A swoją drogą to jak Pawełki są teraz same to by się córeczki i siostrzyczki nieco zainteresowały,a nie jedna drzewka a druga przewracanie oczami i robienie min tylko. Jasiek może wreszcie coś nawywija. Piotr-psycholog-naiwniak wierzy w klub dyskusyjny hihihih Mogliby z Jaśka zrobić jakiegoś złodzieja galerianego, groźba poprawczaka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Może botoks też ma meningokoki?! :D Aga i Ola to pewnie nawet nie wiedzą, ze matki nie ma. Swoją drogą, pani Steni też nie ma, jak Oni sobie radzą?! Kiedyś nawet jak Krystyna była to bez pani Steni nie dawali rady! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ipli można go obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się obejrzeć wczorajszy odcinek! Miłosz tez jakiś taki nieogarnięty, bo pierścionek by się przydał,a nie tak na słowo, że są zaręczeni. Nie wiem, moża to ja dziwna jestem, ale uważam, że nie ma znaczenia cena takiego pierścionka, ale powinien on być przy zaręczynach. Monika tu namawiała Feliksa do napisania książki, a teraz ciągle po nim jedzie. Ja się dziwię, że ten facet umie wytrzymać z takim babskiem który ciągle podcina mu skrzydła i wyśmiewa na każdym kroku. Przecież to nie jest związek,a jakiś dziwny układ. Bosz... ale mnie wkurza ten wątek z Agą! Tak, wiem ona zawsze miała hopla na punckcie ochrony przyrody, ale dla mnie to śmieszne, że się tak tym jara,a swojego życia uporządkować nie umie. Druga sprawa, że pomogłaby ojcu w domu, albo zajrzała do niego pod nieobecność Krysi, Olka to samo. Żeby para narzeczonych nie mogła się normalnie pocałować tylko w czółko jak brat ze siostrą... Ja wszystko rozumiem,ale to narzeczeni i nic złego się nie stanie przeciez jeśli okażą sobie trochę więcej miłości. W Polsce i na świecie pewnie jest tysiące lewych przetargów, a Aga się tym jara jak nakręcona, jakby podejrzewała kogoś o morderstwo. Gruba przesada Jak widzę Jaśka to mi się nóż w kieszeniu otwiera.. i to jego krótkie ´´wychodze´´. Gówniarz ma z 15 lat, a udaje dorosłego i najmądrzejszego. Rafalski też się z nim tak obchodzi jak z jajkiem, wielki psycholog, ale tak to zwykle bywa jak się swoje życia ma pogmatwane, a chce się radzić innym jak odbudować czyjeś.Fajne kity wciskał ojcu, że idzie się dokształcać do kolegów:D Surmaczowa zareagowała na wieść,że Krysia musi zostać dłużej na delegacji jakby coś złego jej się stało, jakiś wypadek czy coś.Cała Ania.. histeryczka. Hahaha Jamochłon zemdlał, bo pewnie w Meksiko nawaliła sobie jeszcze botoksu:D A ten Pedro strasznie sztucznie gra. Olka zaś będzie gadała z Norbertem jakby się miała poryczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to Pawełki dwaj nie mają rączek w czym im niby Olka i Aga mają pomagać :P, jeszcze jakby Pawełek miał rok, czy dwa, ale taki chłop już z niego ;) Pedro jest bardzo ładny. Mi też się Aga jakoś w tych włosach nie podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Mnie się podoba jak ma fajnie związane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że mają od razu przychodzić i pomagać, ale zajrzałyby do ojca przecież i do młodszego brata, a tak po prawdzie to korona by im z głowy nie spadła jakby tak Koniakowi pomogły, bo w końcu to ich dom rodzinny. Co z tego, że Pawełek jest duży, ale czy to oznacza, że jak Olka i Aga się wyprowadziły to mają teraz przychodzić tylko jako goście na proszone obiadki przedstawiac nowych fagasów? Dobra, nie muszą tam myć zaraz okien i froterować podłogi, ale by przynajmniej zajrzały do ojca i zapytały jak sobie radzi.O to mi biegało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam się akurat Pedro nie podoba. dzieciak sztucznie gra, za to lubię nawet nowego Pawełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem, co ma sobie nie radzić :). Obiad zawsze można zjeść poza domem, a kanapki chyba sobie zrobią ;), no chyba że pralki nie umie nastawić ;) Adze przy małej, też jakoś mocno jak była mniejsza nikt nie pomagał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie racja, poradzić sobie napewno poradzi,ale Adze zawsze się zgadzali przy Zosi zostawać jak była potrzeba, więc tez jej pomagali. To żadna tragedia, że Krysia musiała dłużej zostać. Nie no, mnie poprostu dziwi, że Olka szczególnie mało do nich zagląda, a niby mają dobry kontakt ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×