Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość do ale lipaaaa
a ty skad wiesz jak ludzie sie starzeja? juz to przerabialas? :) mimo wszystko dobrze gadasz, rzeczywiascie tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie przerabiałam, ale przecież mam rodzinę, znajomych i widzę, jakie są różnice między ludźmi z w tym samym wieku, no ale w dużym stopniu, to uwarunkowania genetyczne ;). Nie to że się chwalę, bo nie ma czym, ale mi ludzie dają kilka lat mniej nież mam w rzeczywistości ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jak dla mnie to Olka, ma trochę dziecinne podejście do choroby Norberta, tzn. co ona mając 25 lat, jej ojciec jest lekarzem, wybitna studentka i nie wie, jak wygląda schizofrenia, do tego naczytała się o tej chorobie. Jakoś jak o tym mówi, to jakby była ciągle wielce zdziwiona, no wiadomo w realu to wygląda dużo gorzej ta choroba, ale bez przesady, ona nie ma już 15 lat...To tylko serial, ale kurczę to straszne jest, jak takie rzeczy dzieją się w realu, młody chłopak i część życia przecieknie mu przez pace, bo nie będzie sobą, no i ludzie na choroby psychiczne patrzą najkrytyczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nie wie to sie buzi ni
e otwiera!ona reklamuje belisse!!! monika_7 ta co gra Renate reklamuje tabletki Belissima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakakaka
rysiula dla mnie wczoraj u kuby byl beznadziejny. ale to moje osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaananannaan
dlaczego byl beznadzijny? Bardzo sympatyczny i madry goisc , beznadzijny to byl Wojewidzki stara sie z wszystkich debili zrobic a sam jest mega zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FTYRTRTUTRUTRU
Dzisiaj w tym szpitalu Norbert dziwnie się zachowywał , nawet Ola później poskarżyła się na swój los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_7
"jak sie nie wie to sie buzi ni " nie musisz sie tak unosic bo sie tylko troszke pomylilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
Ta, jak ona ma... Dorota reklamuje Inkę zanim się zaczyna klan czy tylko mi się wydaje? Co się z nią w ogóle dzieje w serialu? Wyjechała na jakąśc misję do Afryki czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candulaaa
Ciocia Stasia znów wywija z activią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candulaaa
Mariola - dobra rada:) W teorii to każdy jest dobry... Chyba Super Niani chce dorównać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm,,,,,,,,,,,,,,
Co ta ciocia stasia, to aż niesmaczne! :-O Mam szacunek do starszych ludzi, ale jak widze tę babę dyszącą, że po activii figura jej sie poprawia, to mam ochotę walnąć ją w łeb. W życiu nie kupie tego badziewia, tak samo jak delicji, ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po activii
czas na reklamę papieru toaletowego, tyle żeby dosłowna nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No reklamy są okropne, żałosne, jak oni mogą to w tak nachalny sposób robić... Wątek późnego macierzyństwa Marioli jest zbędny, bo już było późne macierzyństwo Krysi...Całe szczęście, że już niebawem Anulka będzie z Kurzawskimi, bo ile można słuchać o Ławeckiej i jej intrygach, wątek przeciągnięty na maksa. Jak Olka zaczyna coś mówić o chorobie Norberta, to mam wrażenie jakby odkryła niedawno, że istnieją choroby psychiczne, to się kupy nie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfghf
da sie miec dziecko po 50? bo Mariola (aktorka ja grajaca) ma 50 lat. nawet jak ma jeszcze okresa to technicznie to mozliwe? jakie sa szanse donoszenia w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
stasia po activi to juz prawdziwa nastolata:) taka figure ma..pare razy odwiedzila kibelek i brzuszek plaski:) alez sie cieszyla,ozesz ty:) ..w morde jeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Teoretycznie się da ;). Tylko wiesz w serialu ona gra jakąś 45 latkę, a te kilka lat mniej tzn. niż 50 lat, to jest jednak różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt stasia jest beznadziejna i ela tez jak zauwazyla nowa spodnice, i zeby od razu stasia wygladala jak z zurnala, i to gadanie eli chodz powiem ci co masz zrobic do stasi. Jakby zrzucila z 10 kg to byloby cos a tak ela podnieca sie jakby niewiadomo co. Olka to samo niby inteligentna, corka lekarza a mysli ze norbert pojdzie do szpitala powiedzi tydzien i zdrowiutki na zawsze wroci do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bniwe ogladalam Klanu ale widze, ze nic takiego mnei nei ominelo:D i sluszna uwaga wyzej dotyczaca Olki- przeciez ona tyle grubych ksiag czytala na temat chory n\Norberta:P a tu widac, ze ta nauka poszla w las, skoro sie dziwi, ze momentami jest z nim dobrze, a zaraz zachowuje sie jak calkiem o\inna osoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dzieci były w szkole ;). Uwielbiam Mariolkę i Anię komiczne są :D, ale nie sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta czesia juz przesadza z tym
ciociowaniem :/ Aaaa ciociaaaa pozyczy mi ciocia te perfumy? Dzieki ciociaa :/ OMG do kuzynki mowic ciociaaaaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaa tiaaaa
"To cioci perfumy przyniosły mi szczęscie!" "Darek, masz ubrać niebieska koszule, bo niebieski to kolor nadziei" Ja pjerdole, skąd się biorą takie debilki jak Czesława K.? :O A u Lubiczów dzis ani widu ani słychu po pani Steni, wiec i obiadu nie było, pizze trzeba było zamówić. Bo niemożliwością u nich jest przygotowanie jakiegos obiadu dzień wcześniej albo przynajmniej zrobienie zakupów pod kątem obiadu. W tym domu wszyscy mają lewe rączki... :O Za to Ela fajne dziś wygladała na spotkaniu z Antkiem, miała bardzo ładny makijaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow doktorowstwo
jadło pizze, chyba pierwszy raz takie jedzonko zamawiali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taką mieli okazję pięknie
rozegrać scenę zwycięstwa w sądzie!!!!żalowaci reżyserzy!ograbili się z takiej szansy,widać kto produkuje ten serialik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipkapipka
Ja też liczylam na wielkie emocje w sądzie :) A tu pokazali kawałek rozprawy, poźniej inny wątek i dalej Czesię z Darkiem u "cioci" :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka czyli pani Małgorzata
Królikowska była dziś w Pytaniu na śniadanie jest ambasadorką akcji Unicefu opowiadała o kobietach w Etiopii -nawet się wzruszyłam podobała mi się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówię Wam że będzie romans
między Grażą a profesorkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka scena w sadzie nie byłaby
prosta, musieliby miec b.solidna konsultacje prawniczą, co dla 2 minut sie nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
mogliby chociaz na korytarzu sadu pokazac jak Lawecka z podkulonym ogonem ucieka :P a Czeski triumfuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×