Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anioł-dla-M

w sumie nie wiem,jak się zachować...pomóżcie!!!!

Polecane posty

Wiem,ze może wydać się to głupie ale mam pewny problem...Otóż bardzo nie lubię zarośniętych facetów na klacie...A mój nowy chłopak wczoraj się przebierał ..patrzę a tam gąszcz..kurdę szczerze mówiąc nie wiem jak się zachować,bo niedługo chcemy zacząć uprawiać sex...Mam 25 lat,więc nie tak mało ale perspektywa włochatej klatki piersiowej mnie trochę odrzuca... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaadddddddddddd
Anioł-dla-M----------> takie plytkie osoby jak TY nie zasluguja na faceta:O jebany pustacor z Ciebie:O Wspolczuje i to nie zarosnietej klaty faceta tylko Twojego IQ nizszego niz stulbia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjjjjj
Są chyba dwie opcje: nie potrafisz przezwyciężyć wstrętu i rzucasz go albo miłość jest ważniejsza ponad włosy na klacie. Swoją drogą rozumiem cię, bo dla mnie zarośnięty facet to też ohyda. Ale raczej nie liczyłabym, że go skłonię do depilacji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dla mnie
ohydny jest facet lysy na klacie :P sex z takim kojarzy mi sie z pedofilia - zero meskosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotttttkaaa
dla mnie wlosy na klacie tez sa wstretne.. a jak jeszcze sa na plecach to normalnie pozygalabym sie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja ci współczuję
serdecznie, jeśli męskość dla ciebie oznacza włochatość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem tępa...Boże...jedni lubią to inni nie i nie musisz mnie tutaj zaraz obrażać :O Jest bardzo fajnym chłopakiem ale kurcze...te włosy..bleee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagosiaaa
jak Cie nie pociaga to na cholere chcesz z nim spac fuuj jak jest taki fajny to sie z nim kumpluj a nie idz do lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×