Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wialka

Problem z TELEFONEM

Polecane posty

Gość wialka

Kupiłam ,dzisiaj telefon i nie potrafię go uruchomić ,a instrukcja nie jest podana w języku polskim :/ , narazie ładuje baterie ,ale nie potrafię dostać się do menu. Proszę o pomoc , z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
Jak niby mamy Ci pomóc nie znając nawet marki i modelu?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wialka
Przepraszam już podaję markę: SIEMENS CL75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wialka
nikt mi nie pomoże??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze po 1 tel powinnas najpierw naladowac a dopiero potem konfigurowac. ale on powinien byc wylaczony bo bateria szybko potem Ci padnie i tak powinny wyglądać 3 pierwsze ładowania, chyba, że tel był używany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wialka
a jak mam sie zabrac do tej konfiguracji :/ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlozylas karte sim?? lol no jak poprostu wlaczas przyciskiem wlacz i klikasz po menu na stronie producenta zazwytczaj jest zazwyczaj instrukcja odslugi w pdfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wialka
tak karta sim została włożona w pierwszej kolejnosci , ponaciskałam już wszystkie klawisze ,ale nie potrafie go uruchomić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
z tego co pamietam siemensy wlaczalo sie naciskajac dluzszy czas przycisk polaczenia...czyli z zielona sluchawka ale nie jestem pewna czy we wszystkich modalech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wialka
w moim telefonie nie ma klawisza z zielona słuchowka :) ,ale ten najdłuzszy dłuzej przycisnełam i nic :/ tylko nie pomyslcie sobie o mnie ,ze jestem bondynką :/ .Osoba ,która pomogłaby mi rozgrysc ten telefon ,poleciała dzisiaj za granice ,więc licze tylko na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przycisnij dluzej nczerwony ja stad widze ze jest na nim znaczek wlaczenia czyli to przekreslone o jak tos woli fi. jak to nie dziala sprawdz czy wogle telik laduje baterie. kazdy telefon reaguje w jakis sposob na wlaczenie do sieci cos ci mrugnie pokaze ci sie ladowanie. jak nie to prawdopodobnie masz zepsute cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany
wscisnij dlugo czerwona sluchawke!!! tak sie uruchamia wiekszosc telefonow!!! co za porazka :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×